Koleksiyon
(27/10/2013, Saat: 15:36)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bathory, Death, Entombed, In flames
Slayer, Nuclear Assault, Destruction da benim favorilerimdi eskiden.Wink

ilk 4 ün alayını çok severim Smile slayer ı tartışmam ustalar zaten ama alman trash metali olunca konu destruction bana hep uzak gelir tercihim her zmaan kreator Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Hocam death kaldı mı, chuck ölmüş diye duymuştum. Eski albümlerden mi bahsediyoruz ?

Keator, sodom, death angel, protector...Trash daha çok var sayabileceğim ama hafıza 20 sene geriye daha fazla gitmiyorWink

Son yıllarda ın flames e şans verdim sadece,
çok vakit ayıramıyorum.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(27/10/2013, Saat: 16:18)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam death kaldı mı, chuck ölmüş diye duymuştum. Eski albümlerden mi bahsediyoruz ?

Keator, sodom, death angel, protector...Trash daha çok var sayabileceğim ama hafıza 20 sene geriye daha fazla gitmiyorWink

Son yıllarda ın flames e şans verdim sadece,
çok vakit ayıramıyorum.

Death dağıldı Chuck öldü kanserden haklısınız eski albümlerden bahsediyoruz ..

in flames değişti ama artık daha piyasa...
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Para koleksiyonu yapan komşumuz var mı ? Bilgi alacağım bir konuda.
www.BarbarosRazors.com

(10/11/2014, Saat: 23:30)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Para koleksiyonu yapan komşumuz var mı ? Bilgi alacağım bir konuda.
Öm attım hocam.
Evet, forumda başka koleksiyon yapan var mı, ne üzerine koleksiyon yapıyorlar? Başlığı hareketlendirsek iyi olur; çünkü koleksiyon kültürü açısından faydalı bir başlık. Hatta koleksiyonlarımızdan fotoğraflar da eklersek koleksiyonlarımızı sergilemiş oluruz. Ben anahtarlık, CD, pul, çubuk tıraş sabunu koleksiyonu yapıyorum. Başlık hareketlenirse ben de fotoğraf eklerim.
Anahtarlık kolleksiyonum var.

Pul ve Para kollaksiyonu da var ama atıl durumda, amatör zaten
Haydi hayırlı tıraşlar...
(11/11/2014, Saat: 00:23)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anahtarlık kolleksiyonum var.

Pul ve Para kollaksiyonu da var ama atıl durumda, amatör zaten

Çok iyi.

bbygtlr_1.jpg

bbygtlr_2.jpg

bbygtlr_3.jpg
(11/11/2014, Saat: 00:42)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

bbygtlr_1.jpg

bbygtlr_2.jpg

bbygtlr_3.jpg

Hocam oturaklı ve de daha olgun kokulardan hoşlanıyorsunuz sanırsam. Rive gauche için neler söylerdiniz acaba? Hep merak etmişimdir bu kokuyu ama hiç deneme imkanım olmadı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: