Koleksiyon
Koleksiyonum yok hocam, kübadan gelirken bozduramadığım bir para.
Kargosunu karsılamanız yeter, maddi manevi bir değeri yok Smile

(22/10/2013, Saat: 01:08)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/10/2013, Saat: 00:48)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam eve gidince bakayım, en son koyduğum yerde ise hala göndereyim. Sanırım 0.50 ve 1 peso vardı.

(22/10/2013, Saat: 00:40)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/10/2013, Saat: 00:23)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Convertible Küba pesonuz var mı?

(22/10/2013, Saat: 00:21)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saplanti boyutunda bozuk para ve esim ile ortak plak...

ayrica kucuk olcekte pipo, bumerang, caki ve analog fotograf makinesi koleksiyonlarim var...

Eskiden oyuncak araba koleksiyonum vardi, simdi sakladigim belki 15-20 tane kalmistir, eridi gitti...

almadan gecmem ivirzivirlarini koleksiyondan saymiyorum

Hayir, adres versem gonderir misiniz?

Super,
yalniz yillara gore kacar tane basildiklarini bulamadim, nadir ise borclu kalmak istemem
www.BarbarosRazors.com

(22/10/2013, Saat: 01:23)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koleksiyonum yok hocam, kübadan gelirken bozduramadığım bir para.
Kargosunu karsılamanız yeter, maddi manevi bir değeri yok Smile

(22/10/2013, Saat: 01:08)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/10/2013, Saat: 00:48)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam eve gidince bakayım, en son koyduğum yerde ise hala göndereyim. Sanırım 0.50 ve 1 peso vardı.

(22/10/2013, Saat: 00:40)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/10/2013, Saat: 00:23)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Convertible Küba pesonuz var mı?

(22/10/2013, Saat: 00:21)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saplanti boyutunda bozuk para ve esim ile ortak plak...

ayrica kucuk olcekte pipo, bumerang, caki ve analog fotograf makinesi koleksiyonlarim var...

Eskiden oyuncak araba koleksiyonum vardi, simdi sakladigim belki 15-20 tane kalmistir, eridi gitti...

almadan gecmem ivirzivirlarini koleksiyondan saymiyorum

Hayir, adres versem gonderir misiniz?

Super,
yalniz yillara gore kacar tane basildiklarini bulamadim, nadir ise borclu kalmak istemem

e daha da super o zaman Smile
KUDEN burada (Cape Town da) cil cil eski para dolu acik pazar var . Bu taraftan spesifik bir sey arayisiniz varsa goz atabilirim cumartesi. Zaten vintage razor arayisim surecek Smile Ozellikle apartheid donemi paralarini cok ucuza buluruz diye tahmin ediyorum. Bilginiz olsun.
(22/10/2013, Saat: 03:07)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: KUDEN burada (Cape Town da) cil cil eski para dolu acik pazar var . Bu taraftan spesifik bir sey arayisiniz varsa goz atabilirim cumartesi. Zaten vintage razor arayisim surecek Smile Ozellikle apartheid donemi paralarini cok ucuza buluruz diye tahmin ediyorum. Bilginiz olsun.

Elimde bildigim kadariyla 1 tane Guney Afrika parasi var ve ozellikle aradigim bir konu degildi. Mesajiniz uzerine biraz arastirdim; dunyadaki koleksiyoncular hatta Guney Afrika'daki insanlar bile ilgi gostermediginden su an aranan paralardanmis...

Eger 1988 oncesi bozukluklari (Hatta belki 1964 oncesi Cool ) ucuza temin edebilirseniz ilginc olabilir...

Kolay gelsin
Benim 700 civarı metal müzik cd'im var. Çoğunluğu black metal ve imzalı yada limited editon üretim. çok sevdiğim iron maiden cd'lerimi türkiye konserinde çektirdikleri foto yüzünden evden attım sayı biraz azaldı Smile

2ib2sn9.jpg
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(27/10/2013, Saat: 14:09)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim 700 civarı metal müzik cd'im var. Çoğunluğu black metal ve imzalı yada limited editon üretim. çok sevdiğim iron maiden cd'lerimi türkiye konserinde çektirdikleri foto yüzünden evden attım sayı biraz azaldı Smile

2ib2sn9.jpg

Güzel koleksiyon komşum. Pek black metal sevdiğimi söyleyemem ama progressive black metal diyebileceğimiz Ulver ve Arcturus gibi topluluklar fena değil. Ekstrem metal olarak Atheist, Phlebotomized, Cynic ve Death gibi gruplara daha aşinayım.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(27/10/2013, Saat: 14:17)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/10/2013, Saat: 14:09)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim 700 civarı metal müzik cd'im var. Çoğunluğu black metal ve imzalı yada limited editon üretim. çok sevdiğim iron maiden cd'lerimi türkiye konserinde çektirdikleri foto yüzünden evden attım sayı biraz azaldı Smile

2ib2sn9.jpg

Güzel koleksiyon komşum. Pek black metal sevdiğimi söyleyemem ama progressive black metal diyebileceğimiz Ulver ve Arcturus gibi topluluklar fena değil. Ekstrem metal olarak Atheist, Phlebotomized, Cynic ve Death gibi gruplara daha aşinayım.

Teşekkür ederim komşum ulver hastasıyım ki ulverin kafa elemanı garm'la ayda bir mailleşiriz her albümleri elimde imzalı olarak mevcut hayatımın soundtrack'i olsa ulver çok yer tutar Smile arcturus ta keza benzer şekilde çok sevdiğim bir topluluk.

Death özellikle sound of perseverance nietzsche den sözler ile aşık olduğum death metal albümüdür...
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(27/10/2013, Saat: 14:20)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

2ib2sn9.jpg

Teşekkür ederim komşum ulver hastasıyım ki ulverin kafa elemanı garm'la ayda bir mailleşiriz her albümleri elimde imzalı olarak mevcut hayatımın soundtrack'i olsa ulver çok yer tutar Smile arcturus ta keza benzer şekilde çok sevdiğim bir topluluk.

Death özellikle sound of perseverance nietzsche den sözler ile aşık olduğum death metal albümüdür...

Death ekstrem olmasına rağmen çok derin bir grup. Onun gibisi gelmedi ondan sonra, müzik piyasasına bakarsak gelmesi de zor zaten. Ne varsa eskilerde var. Nerede Pink Floyd'lar, Hendrix'ler, The Doors'lar, Death'ler... Iki akor öğrenen müzik yapıyor. Derinlik yok, özgünlük yok, felsefik altyapı, Rock müziğin isyanı yok.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Bathory, Death, Entombed, In flames
Slayer, Nuclear Assault, Destruction da benim favorilerimdi eskiden.Wink
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(27/10/2013, Saat: 15:14)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/10/2013, Saat: 14:20)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

2ib2sn9.jpg

Death ekstrem olmasına rağmen çok derin bir grup. Onun gibisi gelmedi ondan sonra, müzik piyasasına bakarsak gelmesi de zor zaten. Ne varsa eskilerde var. Nerede Pink Floyd'lar, Hendrix'ler, The Doors'lar, Death'ler... Iki akor öğrenen müzik yapıyor. Derinlik yok, özgünlük yok, felsefik altyapı, Rock müziğin isyanı yok.

Müzik konusunda ruha ve duyguya daha çok önem veriyorum komşum çok progressive aramam hatta caz beni bu sebeple rahatsız eder blackmetal sevgim karanlık yönü melankoli ve felsefeye olan bağından kaynaklı çoğunlukla ama death muazzam bir grup aynı şekilde proggresive sayabileceğim enslaved ulver emperor ihsanh vs vs bunlar candır Smile
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: