www.nkdman.co.uk
merkür ambalaj değiştirmiş Smile
erkek urunu belli oldugu icin kozmetikten saymamislardirSmile
bir de cok hafif bir paket 200gr kadar.
merkur paketi benim de dikkatimi cekti.
acaba eski urun mu dedim ama eskiuye3315inkiyle kiyaslayinca
bu paketteki slantin ust kapagi alt kapakla tam uyumlu. sag ve sol tam
hizali duruyor milim kayma yok. ust parca alttakiyle kenarlardan puruzsuzce
temas ediyor. ayrica ust parcanin ustundeki dikdortgenin koseleri
biraz daha smooth hale getirilmis gibi. zaten slant modelinin ust parcasindaki
dikdortgen ayri bir hosluk katiyor alete.
hadi gözümüz aydın sizin paket gelmiş Smile
sırada ben varım bakalım benimkinin durumu ne olacak...
keşke bende sizin gibi derby yerine başka jilet isteseymişim, tutup derby yollamaları biraz canımı sıkıyor...
beklemedeyiz. postacı 1:30 - 2:00 gibi geliyor... bende resimli paylaşım yapmayı düşünüyorum...
hadi bakalım merakla bekliyoruz.Shy
takip ekranında hala torbaya eklendi ibaresi var. beklemediyiz bakalım bugün için ümidi kestim
gün bitti, postacımız uğramadı, gözüm yollarda kaldı
Sake li japon kyoku da gözümüzden kaçtı sanmayın. Alkollü tıraş sabunu nasıl olur aceba diye düşünüyorum da, bi deneyin bakalım sabırsızlıkla yorumunuzu bekliyorum. Benim bildiğim alkol cildi kurutur ama japon yaptıysa bi bildiği vardır tabi. Big Grin
(22/03/2012, Saat: 01:46)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sake li japon kyoku da gözümüzden kaçtı sanmayın. Alkollü tıraş sabunu nasıl olur aceba diye düşünüyorum da, bi deneyin bakalım sabırsızlıkla yorumunuzu bekliyorum. Benim bildiğim alkol cildi kurutur ama japon yaptıysa bi bildiği vardır tabi. Big Grin
ilgili basliga yorum yaptim.
menscience antiaging kremi denedim ama bir gunde bitti etkisini haliyle anlamadim ama cok yagli ve kotu kokulu diyebilirim.
3thg3.jpg
3thh4.jpg
3thhw.jpg
3thj9.jpg
3thjx.jpg

arkadaşlar merhaba.
nihayet benim paketimde geldi nkdman den
kargo süresi benim için sıkıntılıydı biraz ama yapacak bir şey yok. açıkçası 5 gün boyunca torbaya eklendi ibaresi görünce gümrükte mi acaba diye düşünmedim değil... zaten aynı ay içinde bir ej89 almışken, bütçede eksilere düşerek bir de futur a niyetlendik, dayanamadık aldık bir de üzerine gümrükle uğraşmak hiç hoş olmayacaktı ki neyse ki atlattık bu durumu...
ilk tıraşımı yarın olacağım bakalım nasıl bir makine bu futur.
bu arada şimdiden söyleyeyim bu son makinemdir. daha da almam
artık ilerleyen zamanlarda belki bir best badger alırım ama bakalım...
herkese iyi akşamlar
Hayırlı olsun keyifli tıraşlar Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geltir'e özel www.nkdman.co.uk %11 indirim kodu + cashback / Shave Lounge inceptum 26 25,967 08/02/2017, Saat: 18:57
Son Yorum: yener

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: