www.nkdman.co.uk
bu siteden futur, DE89L ve EJ fırçamı aldım. belirtmem gereken özellikleri çok hızlı olmaları. öğlen 1 den önce verdiğiniz siparişler ( ki bu ingiltere saatine göre, bizim saat ile 3 oluyor ) ürünlerinizi aynı gün kargo yapıyorlar. kaliteli bir ingiliz sitesi.
teşekkürler Shy
Bende sorunsuz alışveriş yaptım,oldukça ilgililer maillere hemen cvp yazıyorlar.
buradan futur siparşimi geçtiğimiz hafta çarşamba günü verdim, aynı gün kargoya çıkardılar. sanırım royalmail yavaş çalışıyor...
paketim türkiyeye 19 martta, yani dün, giriş yaptı. şuan beklemedeyim. takipte hala torbaya eklendi diyor. bakalım ne olacak az önce postacı geldi ama benim paket yoktu. yarın gelir belki...

ilk siparişimi traditionalshaving.co.uk den perşembe gecesi vermiştim. cuma sabah kargosu çıkmıştı, takipnumarasız, adi posta ile, salı günü hiç beklemediğim anda o muhteşem alet elimdeydi, beraberinde 3 mentollü şekerle...

teşekkür ederiz bilgi için, yeni bir adres oldu.
selamlar.
(20/03/2012, Saat: 14:18)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı: buradan futur siparşimi geçtiğimiz hafta çarşamba günü verdim, aynı gün kargoya çıkardılar. sanırım royalmail yavaş çalışıyor...
paketim türkiyeye 19 martta, yani dün, giriş yaptı. şuan beklemedeyim. takipte hala torbaya eklendi diyor. bakalım ne olacak az önce postacı geldi ama benim paket yoktu. yarın gelir belki...

ilk siparişimi traditionalshaving.co.uk den perşembe gecesi vermiştim. cuma sabah kargosu çıkmıştı, takipnumarasız, adi posta ile, salı günü hiç beklemediğim anda o muhteşem alet elimdeydi, beraberinde 3 mentollü şekerle...

Takipte dağıtıcıya çıktı ibaresi çıkınca postacıyı beklemek lazım Smile İnşallah sorunsuz gelir.
gecen hafta 12 mart pazartesi oglen ikide siparis verdim. ayni gun postaya verip takip numarasini yolladilar. ayin 15inde TRye giris yapti. 16sinda torbaya eklendi. bugun 20sinde dagiticiya verildi. birazdan elime ulasir. sabirsizlikla bekliyorum
Slantmı linguist ?
(20/03/2012, Saat: 14:58)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slantmı linguist ?

elbette Smile
gelince paketiyle beraber resmini paylasacagim.
Hayırlı olsun Smile

Dahamu ucuza geldi Connaughta nazaran bu siteden ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geltir'e özel www.nkdman.co.uk %11 indirim kodu + cashback / Shave Lounge inceptum 26 26,011 08/02/2017, Saat: 18:57
Son Yorum: yener

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: