Selamlar
Selam arkadaşlar,

Yaş 35 ama yolun yarısı değil henüz Smile

İsmim Emre evliyim 2 oğlum var, 7 yaş ve 1,5 yaşında...

Yeni başladım bu tür traşa, ancak hoşuma gitti, hergün eziyet olan işi zevke çevirdim,

Şu an arko kullanıyorum, sabun olarak, sizden öğrendiğim şekilde "kaba bastım", stokta 7-8 tane var herhalde baya gider...

Jiletim plastik wilkinson ancak mühle r89 sipariş ettim, yolda,
Bir de mühle deluxe badger and blade stand sipariş ettim,
fırça şu an banat, ancak traditional shavingten best badger bir siparişim yolda,
Şap elbette İ.H.A.
Kolonya kullanıyordum, bıraktım önerilmediğinden, balsam aldım...
Standart traştan sonra, önce şap, durula, sonra balsam şeklinde yürüyorum... Öneriniz var mıdır?

Jilet konusunda wilkinson var ama kararsızım, yurrtdışından gillette 7 o'clock veya feather getirmek istiyoruma ma 100 lük paket gümrüğe takılır mı endişesindeyim...

Yurtiçinden ise 100 lük astraya 11, perma sharpa 24, bolzanoya 70 tl fiyat aldım, bolzano şık duruyor ancak 3 ü de orijinal midir bilemiyorum, tahtakalede sabit dükkan, ancak yurtdışı fiyatları daha pahalı Sad Ne düşünürsünüz bu konuda?

Syg.
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
hoş geldiniz umduğunuzu bulursunuz umarım
Hoş geldiniz,

Tıraştan sonra yüzünüzü yakmayacak rahatlatacak balsamlar yerli piyasada mevcut,tıraş sonrası soğuk suyla durulama tavsiye ederiz

Jiletler kişiden kişiye değişir.Yüklü miktarda alımdan çok sample yani denemelik alıp kullanın.

Yüzlük jilet alıp gümrüğe takılan da var takılmayan da.Gümrük konusu tamamen tartışma dışıdır.75 euro sınırında,en fazla 5 yada 6 kalem ürünü takipli almak en mantıklısı.

Aldığınız jiletlerin fiyatları normal,orjinallik konusu ambalaj ve tıraş olarak anlaşılır.

Selamlar

http://www.geltir.com/forum-38.html
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

Kolay ulaşabileceğiniz jiletler ile devam etmek mantıklı bu nedenle önce yurtiçi alternatifleri değerlendirin. perma astra rapira gibi alternatifleri kullandıktan sonra hala memnun değilseniz farklı arayışlara girin bence.
Hoş geldiniz, yurtiçinde bolca bulunan polsilver harika bir jilet denemeye değer.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
e mail adresim tipsol@me.com
Hoşgeldiniz ve keyifli tıraşlar Smile
(20/10/2013, Saat: 16:46)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, yurtiçinde bolca bulunan polsilver harika bir jilet denemeye değer.

Tipsol hocam polsilver nerden temin edebiliriz tahtakalede cok aradim ama bulamadim Sad

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Hosgeldiniz. Bol köpüklü tiraslar dilerim.
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
(20/10/2013, Saat: 17:18)kizilat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/10/2013, Saat: 16:46)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, yurtiçinde bolca bulunan polsilver harika bir jilet denemeye değer.

Tipsol hocam polsilver nerden temin edebiliriz tahtakalede cok aradim ama bulamadim Sad

Üstadım polsilver Polonya pazarı girişinde hemen soldaki ilk dükkan kapalı çarşının Beyazıt kapısından 250 mt yukarıda hatta forumda krokisi bile vardı eminim polsilver başlığı altında bulabilirsiniz krokiyi.

e mail adresim tipsol@me.com
(20/10/2013, Saat: 17:35)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/10/2013, Saat: 17:18)kizilat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Üstadım polsilver Polonya pazarı girişinde hemen soldaki ilk dükkan kapalı çarşının Beyazıt kapısından 250 mt yukarıda hatta forumda krokisi bile vardı eminim polsilver başlığı altında bulabilirsiniz krokiyi.

Hemen bakiyorum hocam konuya yanliz polonya pazari kapanmamismiydi benmi yanlis hatirliyorum acaba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 728 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,179 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,353 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,127 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,201 22/05/2022, Saat: 11:11