En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz?
Buyuk gecmis olsun McOrco. Bundan sonra dusene destek olmak yok, ya da daha alcak bir yerde bulundur kuzulari Smile

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi
memleket kurtulana kadar siyah
geçmiş olsun. B&B'de düşen usturayı tutarken elini kesip hastanelik olan bir adam vardı sinire denk gelmiş his kaybı olduğunu söylüyordu. Allah korusun. Ben de sabırsızlıkla yurtdışından gelen paketi açarken bıçağı ters tutup parmağımı basmıştım. Geçti geçmesine ama aylar geçti eski hassasiyet yerine gelmedi.

Bir berberde geçen bayram ilk defa rastladığım bir uygulamadan bahsedeyim. Oturmuş gazete okuyordum. Kafayı bir kaldırdım koltuktaki müşterinin burnundan boynuzlar çıkmış!!! Bildiğimiz kulak çubukları burun deliklerinden sarkıyor.. O ne dedim burun kılı ağdasıymış :d uzunca süre orda bekledikten sonra berber hızlı bir hareketle çubukları cart diye çekti :d sıra bana gelince ben almayayım dedim Smile
(14/10/2013, Saat: 00:02)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oldukça ciddi derin birkaç yerde kusbaşı kadar etler kesilen
tamamı ile aptallık kaynaklı kesikler Blush

usturayı raftan alırken düşürdüm

düşürdün bırak yerçekimine değil mi?
yok illa havada yakalayacağız Blush

elimi kestigimemi yanayım
tıraş bile olamadan kestiğime sakallı kaldığımamı
bilemedim Smile
Geçmiş olsun. Ustura çok tehlikeli olabilen bir alet. Usturaya özenen arkadaşlar korkmasınlar, usturayla traş çok kolay ve zevklidir. Sadece biraz dikkatli olmak gerekir. Smile
Hocam büyük geçmiş olsun
(14/10/2013, Saat: 00:02)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oldukça ciddi derin birkaç yerde kusbaşı kadar etler kesilen

bilemedim Smile

Üstad geçmiş olsun. İnsan bazen reflekslerine yenik düşüyor. Buna benzer bir olay bende yaşamıştım yıllar evvel. Terzi olan amcamın dükkanında otururken masanın üstünde duran dikiş sökmek için kullanılan bizi çeviriyordum, birden elimden fırladı ve yere düşerken iki ayağımı birleştirip tutmaya çalıştım ve ne yazık ki başarılı oldum eğer doğru biliyorsam Aşil tendonu milimle sıyırarak bizi 2 cm kadar ayağıma sapladım çok ilginçtir fazla acımadı hatta kanamadı desem yalan olmaz çok az bi kan çıktı. Ama ödüm koptu.
Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
İyi insanlar iyi atlara binip gitti.
Camında manikür ve pedikür yapılır diyen bir berberde tıraş oluyorum. Berber koltuğuna saçları tepeden epeyce seyrelmiş biri oturdu. Berber ufak bir kavanoz gibi bir şey aldı ve adamın tepesine saçıyla aynı renkte tozumsu bir şey döktü seyrelmiş bölgeyi epeyce kapattı. Smile Müşterinin önemli bir görüşmesi vardı sanırım. Smile
(14/10/2013, Saat: 13:19)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Camında manikür ve pedikür yapılır diyen bir berberde tıraş oluyorum. Berber koltuğuna saçları tepeden epeyce seyrelmiş biri oturdu. Berber ufak bir kavanoz gibi bir şey aldı ve adamın tepesine saçıyla aynı renkte tozumsu bir şey döktü seyrelmiş bölgeyi epeyce kapattı. Smile Müşterinin önemli bir görüşmesi vardı sanırım. Smile

http://www.toppik.com.tr/

Bu ürün olmalı çorbaya tuz atar gibi ekiyorlar.
Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
İyi insanlar iyi atlara binip gitti.
Geçmiş olsun. Bize de ders oldu.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(14/10/2013, Saat: 13:11)m.yurtsuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

bilemedim Smile

Üstad geçmiş olsun. İnsan bazen reflekslerine yenik düşüyor. Buna benzer bir olay bende yaşamıştım yıllar evvel. Terzi olan amcamın dükkanında otururken masanın üstünde duran dikiş sökmek için kullanılan bizi çeviriyordum, birden elimden fırladı ve yere düşerken iki ayağımı birleştirip tutmaya çalıştım ve ne yazık ki başarılı oldum eğer doğru biliyorsam Aşil tendonu milimle sıyırarak bizi 2 cm kadar ayağıma sapladım çok ilginçtir fazla acımadı hatta kanamadı desem yalan olmaz çok az bi kan çıktı. Ama ödüm koptu.

Sanırım bu durumda refleks hareketimiz, ellerimizi ve mümkünse ayaklarımızı yanlara doğru açıp, düşen şeyden olabildiğince uzak kalmaya çalışmak olmalı.
Hiçbir zaman Big Grin
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,673 14,619,416 Dün, Saat: 20:07
Son Yorum: sohayli
  Bölge bölge sakal dökülmeleri clausewitz 30 11,653 28/08/2023, Saat: 18:05
Son Yorum: simsek
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 290,423 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,277 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 26,082 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Sakal çıkış yönü burakceetn 1 2,614 29/07/2021, Saat: 12:11
Son Yorum: yazark
  Sakal çıkış yönü burakceetn 1 1,608 14/07/2021, Saat: 12:33
Son Yorum: Berberbey
  Sakal çıkış yönü Haymatlos 1 1,533 27/06/2021, Saat: 23:37
Son Yorum: Murathan Kurt
  Hassas/Egzemalı cilt üzerinde Sert sakal var. Sert sabun kullanmak istiyorum Hexciter 20 8,787 14/05/2021, Saat: 12:55
Son Yorum: habaz
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,074 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: