Toplu Alım
adam lazımsa ben de alabilirim Big Grin konuyu yeni gördüm geldim hemen Big Grin
Rica ederim. Kampanya işe yaradıBig Grin

Taylor Sandalwood yerine Colonel Conk Bay Rum alınabilir mi?

Hem Gliserinli sabun merak ediyorum hem de Bay Rum kokusunu. Sandalwood kokusunu da pek beğendiğimi söyleyemem. Tabi karar topluluğundur.
(07/02/2012, Saat: 00:40)Ugur851 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adam lazımsa ben de alabilirim Big Grin konuyu yeni gördüm geldim hemen Big Grin

o zaman 8 numarayi sana verelim. ben sayi tamalansin diye 8. sirayi da almistim.
(07/02/2012, Saat: 01:52)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07/02/2012, Saat: 00:40)Ugur851 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adam lazımsa ben de alabilirim Big Grin konuyu yeni gördüm geldim hemen Big Grin

o zaman 8 numarayi sana verelim. ben sayi tamalansin diye 8. sirayi da almistim.
Sizin için de uygunsa memnun olurum Shy
1)eggman
2)zorba58
3)hergele
4)linguist
5)psycho
6)anesthesia (psycho dan payına düşen TABAC sabunu hediye)
7)linguist (psycho dan payına düşen CELLA sabunu hediye)
8)Ugur851 (psycho dan payına düşen MWF sabunu hediye)

Hadi hayırlı olsun tekrardan Big Grin

Cella Sabun 150gr - 5,75 £
Tabac Sabun 125g - 7,75 £
Mitchells Wool Fat Sabun 125gr - 5,00 £
Proraso Krem 150ml - 4,50 £
Taylor Avocado Krem 150gr - 6,50 £
Taylor Sandalwood Krem 150gr - 6,50 £
--------------
?? Col. Conk Bay Rum 100gr 6,25 £ ??

Taylor Sandalwood yerine Col. Conk Bay Rum açıkçası olabilir.Zaten Taylor Sandalwood yorumları okudumda tam bir sandalwood kokusu yokmuş olması gereken.Dolayısıyla ben evet diyorum diğer arkadaşlarda görüşlerini bildirirse çıkarıp ekleriz Col. Conk'u.100 gram refill fiyatı 6.25 yani daha pahalı değil çok az daha ucuz Taylora göre Smile
conk olsun bence de Smile
Oylamada son durum ;

3 olumlu
5 beklemede

linguist'in 2 oy hakkı var bence o çerçevede 3 diyorum Big Grin
Ben aslında bu sandalwood ne menem birşeydir merak edip duruyordum ama önemli değil genele uyarım maksat gönüller bir olsun Smile
Conk Amber dün aldım. Daha doğrusu dün elime geçti. Henüz tıraş olamadım bu akşamı bekliyorum ama kokusu gerçekten oldukça güzel. Aynı siparişte arkadaşım da Buy Rum aldı. Onun kokusu o kadar çok hoşuma gitmedi ama elbette zevk meselesi. Bence Amber daha güzel kokuyor. Sadece siparişlerden önce bilgi vereyim dedim.
arkadaşlar conk gliserinli sert bir sabun diye biliyorum. bölmek ve bir kaba basmak sıkıntılı olabilir. bilginize.
Ama tabi mikrodalga yöntemi bu sorunu çözebilir de...
Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3P Almond Toplu Alım trache 3 6,312 23/12/2013, Saat: 19:44
Son Yorum: Aedan
  Toplu Alım 2 mckorkmaz 40 37,177 19/05/2012, Saat: 12:42
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: