shavemac 177
İmrendim şu anda Smile
www.BarbarosRazors.com

Shavemac 177 için söylenecek ilk şey elinizle kıllara nasıl diye dokunduğunuzda başlıyor. Resmen ipek veya saten bir kumaş hissi veriyor.
Aman Allah'ım! Bir fırça kuru iken nasıl böyle yumuşak olabilir. Dediğim gibi ister ele ister yüze kuru halde dokunuşu resmen ipek.

Peki bunu anladık da hocam ya performans?

Fırça finest gibi omugalı bir fırça değil ancak birkaç damla ıslatılmış sabunu kaldırabilecek kadar güçlü bir yapıda omurgaya sahip. İpek dediysek de kedi tüyü değil.

Fırça tam anlamıyla ampul seklinde ve yüzde köpük için cok ideal. İster tasta ister yüzde köpük yapın. Fırça inanılmaz yumuşak ancak kendini hissettiren ve Çok keyif veren bir fırça. Kıl yapısı Silvertip camiasının en övgü toplayan fırçası Kent'e benziyor.

Bendeki 23mm olan modeli ama göz kararı knot 24 rahatlıkla gelir.

Ben fırçaya "Prenses" demiştim de @tipsol hocam gülmüştü Smile
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(04/01/2014, Saat: 16:00)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmrendim şu anda Smile

Bende, hatta hemen bir tıraş olayım 177 ileSmile
e mail adresim tipsol@me.com
Evet prenses hatta queenSmile
@tipsol @onur98 ayıptır, yazıktır, günahtır, insan insana böyle eziyet etmez. Big Grin
Yani daha dün gece traş oldum ama şeytan diyor kaç işten git eve bi daha traş ol. Smile Hatta o şeytana uysam bi tanede 177 al diyor ama tövbe estafirullah. Big Grin
Every farewell is a new beginning.
Bak...benim de canımı çektirdiniz.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Korhan komşum shavemac 177 fp performans olarak cok iyi. Kendi liginde en iyilerden biri olmasına rağmen fiyatı diğer Abilerine oranla oldukca mantıklı. Tabi hemen koşun gidin alın demiyorum ileride düşünülesi bir urun.
(04/01/2014, Saat: 17:31)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bak...benim de canımı çektirdiniz.

Smile
@tipsol 177ye bir süre daha var komşum belki yaz sonuna. Daha önce elimdeki fırcaları iyice bir açmak istiyorum. Ha belki o zamana dolarda düşer. Smile
Every farewell is a new beginning.
biraz omurga olsa üstüne tanımam başka fırça deyip topu tekrar size atıyorum yalnız thater 4125/2 ve 3 serisi biraz daha dolgun olup onlarda güzel silvertipler dendir omurga olarak tahminim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En yumuşak Shavemac fırçayı yaratmak ckeskin 21 19,859 21/07/2015, Saat: 17:55
Son Yorum: karakartal
  Shavemac D01 3 Band Hellhound 20 17,898 11/07/2015, Saat: 05:17
Son Yorum: d0vo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: