Tutuş Açısı
Daha önce yazdıydım sanırsam ama tekrarlamak istedim. Makinalarda o acı olaylarına cok takılmayın dostlar. Makinayı yuzunuzde hissetmeye calısın. O makinanın yuzunuze oturdugu bazılarında jileti tatlı tatlı yuzunuzde hissettiginiz bir noktası vardır. O nokta iste dogru tutus acısıdır. Modern bir DE de 34 derece olur, vintage bir SE de 24 derece olur.
Bazi makinaların koruma bari ince veya sivridir blackland gibi, onlarda o acıyı tutturmak biraz daha hassaslık ister, aluminyumdan yapılmıs veya diger bazı aletlerin koruma barı daha kalın veya daha yuvarlatılmıs haldedir, o makinalarda acıyı tutturmak daha kolaydır. Hepsinin hissiyatı, kullanıcı ile bagı farklı. 30 derece 32 derece farkı soyleyemezsin o yuzden hissetmeye calısarak dogruyu bulun derim. Ben illa açıyı bilecem kardesim beni anlayamıyorsun diyorsan, elimde açı olcerle 30u gosteriyorum Smile

49616837196_30e69071a5.jpg

Not: Bu arada yanaklarda çok hassas açı tutusları yapıp, boyun bolgesinde xtg mi atg mi gireyim diye dusunurken, o acıyı boyun cene bolgesinde tamamı ile bozan arkadasların çok oldugunu dusunuyorum. Açının derecelik ince ayarından cok tum yuzunuzde o tutus acısını yakalamanız tıras memnuniyetiniz icin daha onemli diye dusunuyorum.

Saygılar.
Tişikkirlir Sipirmin.
(04/03/2020, Saat: 11:37)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce yazdıydım sanırsam ama tekrarlamak istedim. Makinalarda o acı olaylarına cok takılmayın dostlar. Makinayı yuzunuzde hissetmeye calısın. O makinanın yuzunuze oturdugu bazılarında jileti tatlı tatlı yuzunuzde hissettiginiz bir noktası vardır. O nokta iste dogru tutus acısıdır. Modern bir DE de 34 derece olur, vintage bir SE de 24 derece olur.  
Bazi makinaların koruma bari ince veya sivridir blackland gibi, onlarda o acıyı tutturmak biraz daha hassaslık ister, aluminyumdan yapılmıs veya diger bazı aletlerin koruma barı daha kalın veya daha yuvarlatılmıs haldedir, o makinalarda acıyı tutturmak daha kolaydır. Hepsinin hissiyatı, kullanıcı ile bagı farklı. 30 derece 32 derece farkı soyleyemezsin o yuzden hissetmeye calısarak dogruyu bulun derim. Ben illa açıyı bilecem kardesim beni anlayamıyorsun diyorsan, elimde açı olcerle 30u gosteriyorum Smile

49616837196_30e69071a5.jpg

Not: Bu arada yanaklarda çok hassas açı tutusları yapıp, boyun bolgesinde xtg mi atg mi gireyim diye dusunurken, o acıyı boyun cene bolgesinde tamamı ile bozan arkadasların çok oldugunu dusunuyorum. Açının derecelik ince ayarından cok tum yuzunuzde o tutus acısını yakalamanız tıras memnuniyetiniz icin daha onemli diye dusunuyorum.

Saygılar.

Komşum ayrıntılı inceliyorsun. Bilimsel bir makale tadında Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: