Mac allister hobi seti
Öncelikle dremel almadım çünkü pahalı acemiyim acemiliğimi atmak için nispeten daha ucuz bir makine olan mac allister aldım. Kumlama uçlarıyla bir fırça sapı yapmak istiyorum. Muhtemelen başarılı olamayacağım. Ancak deneyip izlenimlerimi buradan sizlerle paylaşacağım. Çalışabileceğim ahşap ya da diğer madde önerilerinizi bekliyorum.

Sent from my iPad using Tapatalk
Bendün Dremel 3000 aldım. Biraz pahalı ama, pişman değilim. İyi makine.
Keşke Dremel alsaydınız. Ben yaklaşık benim Dremel'e 5 yıldır işkence çektiriyorum, halen ilk günkü gibi.

Alırken başka markalara da bakmıştım ancak içime sinmedi. Pahalı mahalı demedim aldım gitti. Hiç de pişmanlık duymadım.
(21/09/2013, Saat: 14:11)avsu07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke Dremel alsaydınız. Ben yaklaşık benim Dremel'e 5 yıldır işkence çektiriyorum, halen ilk günkü gibi.

Alırken başka markalara da bakmıştım ancak içime sinmedi. Pahalı mahalı demedim aldım gitti. Hiç de pişmanlık duymadım.

Elim alışsın dremel de alırım. Biraz maymun iştahlı olduğumdan köşeye atması kolay olsun diye aldım. Ucuz bir pipomun bakalit sapını balmumu ile parlattım. Bugün biraz ahşap şekillendireceğim etraf batıyor biraz ama onu da çözeceğim

Balmumunu temin etmek kolay mı? nerelerde bulunur ?

(21/09/2013, Saat: 14:25)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/09/2013, Saat: 14:11)avsu07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke Dremel alsaydınız. Ben yaklaşık benim Dremel'e 5 yıldır işkence çektiriyorum, halen ilk günkü gibi.

Elim alışsın dremel de alırım. Biraz maymun iştahlı olduğumdan köşeye atması kolay olsun diye aldım. Ucuz bir pipomun bakalit sapını balmumu ile parlattım. Bugün biraz ahşap şekillendireceğim etraf batıyor biraz ama onu da çözeceğim

www.BarbarosRazors.com

(21/09/2013, Saat: 16:05)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Balmumunu temin etmek kolay mı? nerelerde bulunur ?

(21/09/2013, Saat: 14:25)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Aktarlarda var ucuz bir şey.

Ama uygulamak için dremel ya da dönen bir fırça gerekiyor.

aa dremelin de bir kısmı nerdeyse ben de varmış =) şu frez takılan ucu (piyasemen) ve pedallı motoru var ben de taş zımpara cila vs. uçlarım da vardı zaten. Protez lab. derslerinde kullanırdık. Okulda öğrendiklerimin işime yarayacağını biliyordum metal tesviye polisajı bir deneyeyim ben eski bir usturada bakalım. Akrilden de anlarım biraz ama ahşap olayı hiç yok. Usturalar için hangi polisaj pastaları daha uygun olur acaba bilen var mı?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kişisel bakım seti JohnLocke 1 1,865 20/07/2019, Saat: 02:34
Son Yorum: MetsGo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: