Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ?
dökülme karşıtı ürünler daha çok döküyor Smile
önemsememek ve kafaya takmamak daha önemli Smile
şunu aldım denemeye başlıyorum

http://www.n2c.world/

Ankara ,üniversitesi yapmış 130TL ücreti var
Biraz konu dışı olacak ama epey bir araştırma sonunda ben ektirmeye karar verdim arkadaşlar,Şubat ortası randevu aldım,bakacağım duruma artık.Ektirdikten sonra değerlendirmemi yapar burada paylaşırım,eğer saç çıkmazsa paylaşmam ama hele ki fotoğraf hiç koymam Smile
(25/01/2016, Saat: 12:04)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz konu dışı olacak ama epey bir araştırma sonunda ben ektirmeye karar verdim arkadaşlar,Şubat ortası randevu aldım,bakacağım duruma artık.Ektirdikten sonra değerlendirmemi yapar burada paylaşırım,eğer saç çıkmazsa paylaşmam ama hele ki fotoğraf hiç koymam Smile

Sahsen 1,5 yil once ektirmis biri olarak en mantikli karari vermissiniz. Ekim yaptirilan poliklinik cok onemli, ve eken ekibin tecrubesi. Ben dokulme asamasinda (Saclarimda seyrelme basladiktan belli bir sure sonra) ektirdim, memnun kaldim. Ama bende Elvis Presley etkisi yaratmadi acikcasi (Bu biraz hayal). Ayni yere ektiren baska bir arkads biliyorum, neredeyse sifirdan cok ciddi bir konuma gelmis iyi anlamda. Sac telleri cok kalin.

Basari biraz da tamamen ekim sonrasi sizin ilginiz, alkol sigara kullanmamak ve tabi diger doku uyumu gibi seylerle alakali.

Operasyon ve sonrasi 10 gun biraz acili geciyor. Insan icine cikmamanizi tavsiye ederim, rezil olmamak icin degil. Agri ve durum itibariyle dinlenmek en guzeli.

Ekim oncesi sonrasi ile ilgili sorunuz olursa seve seve yanitlarim.
(25/01/2016, Saat: 13:20)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sahsen 1,5 yil once ektirmis biri olarak en mantikli karari vermissiniz. Ekim yaptirilan poliklinik cok onemli, ve eken ekibin tecrubesi. Ben dokulme asamasinda (Saclarimda seyrelme basladiktan belli bir sure sonra) ektirdim, memnun kaldim. Ama bende Elvis Presley etkisi yaratmadi acikcasi (Bu biraz hayal). Ayni yere ektiren baska bir arkads biliyorum, neredeyse sifirdan cok ciddi bir konuma gelmis iyi anlamda. Sac telleri cok kalin.

Basari biraz da tamamen ekim sonrasi sizin ilginiz, alkol sigara kullanmamak ve tabi diger doku uyumu gibi seylerle alakali.

Operasyon ve sonrasi 10 gun biraz acili geciyor. Insan icine cikmamanizi tavsiye ederim, rezil olmamak icin degil. Agri ve durum itibariyle dinlenmek en guzeli.

Ekim oncesi sonrasi ile ilgili sorunuz olursa seve seve yanitlarim.

Evet,bu işte tecrübe ve ekip çok önemli,bir kaç yer ile görüştüm ama malesef güven vermedi.Bir arkadaşımın ektirdiği yer var.Bizzat onda görüp,tecrübe etme şansım oldu.Bakalım hayırlısı artık,ince telli ve cansız bir saç yapım var,ektirme sürecinden sonra ilgi alaka gösterip bu durumu düzeltmeyi planlıyorum.Ekim bitsin ben size bi iki fotoğraf gönderirim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,017 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  Yeni başlayanlar için bisiklet ENDER3470 36 15,295 06/07/2022, Saat: 16:37
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 10,755 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
Thumbs Down Aferin Forte soğuk algınlığı için ilaç. Oldstyle 3 1,296 19/12/2021, Saat: 21:22
Son Yorum: abdussamedy
  Yeni başlayanlar için oto çocuk koltuğu ENDER3470 10 3,080 28/08/2020, Saat: 18:04
Son Yorum: rating
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,222 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Bilgisayarlar İçin Windows İşletim Sistemi Yerine Ubuntu İşletim Sistemi manuple 23 8,516 01/02/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: aobetin
  Engelli Bireylerimiz için Bankacılık Hizmetleri Nani Kuş 1 2,522 30/12/2017, Saat: 17:20
Son Yorum: Nani Kuş
  kitap tamiri için yapıştırıcı önerisi. t.macgyver 14 18,356 25/04/2017, Saat: 13:13
Son Yorum: yokon
  Araç İçin Hoparlör Tavsiye Kendineözgü 3 5,299 06/11/2015, Saat: 15:45
Son Yorum: Kaan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: