Blueness Tıraş Sabunu
Geçenlerde ilkiz sokakta bir dükkanda gördüm. 4 tl olmuş fiyatı denemek için aldım. Daha önceki yorumlarda belirtilmiş, don yağı kokusu bariz hissediliyor. Ambalajın boyası da sabuna geçmişti, temizledim ve kaba bastım. Çok yumuşak bir sabun, kayganlık ve nemlendirme başarılı. Kısa sürede yoğun ve kaygan bir kopuk yapıyor. Tıraş sonrası pamuk gibi bir cilt bırakıyor. Yoklukta kullanılabilir
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(15/10/2018, Saat: 10:26)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekonomik ürünler ile sakal ve  enflasyona karşı topyekûn seferberlik ilanıdır 434bdca6af76ad1d6754fe5bfb8041a9.jpg

Üstadım Bu sabunu çok merak ediyorum yerli mali, nasıl sizce ?
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Bu sabun beni çok şaşırttı, beklentimin çok üzerinde bir sabunla karşılaştım. Kayganlık çok iyi, tıraş sonrası nemlendirme başarılı, kurutma sorunu yok, kısa sürede dolgun ve kıvamlı bir köpük yapıyor. Eksi yanı, daha önceki yorumlarda da belirtilmiş, don yağı kokusunun belirgin olması, hayvansal koku gerilerden hissediliyor. Ama fiyatına göre çok başarılı buldum.

(16/10/2018, Saat: 10:09)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım Bu sabunu çok merak ediyorum yerli mali, nasıl sizce ?

Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(16/10/2018, Saat: 11:19)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabun beni çok şaşırttı, beklentimin çok üzerinde bir sabunla karşılaştım. Kayganlık çok iyi, tıraş sonrası nemlendirme başarılı, kurutma sorunu yok, kısa sürede dolgun ve kıvamlı bir köpük yapıyor. Eksi yanı, daha önceki yorumlarda da belirtilmiş, don yağı kokusunun belirgin olması, hayvansal koku gerilerden hissediliyor. Ama fiyatına göre çok başarılı buldum.

Evet .. Ben de aynı şekilde iyi bir sabun olarak değerlendiriyorum. Kayganlık ve koruyuculuk yönü ile beraber kokusu da güzel.
Belki biraz kişisel bir tercihtir koku ama bence arkodan daha iyi geliyor koku yönü ..
Ama artık bulunmuyor sanırım..
Daha önce aldığım kozmetikçide artık yok ..
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
Son 2 haftadır bu sabunla tıraş oluyorum gayet memnun kaldım, kayganlık, nemlendirme ve koruyuculuğu ile bana arko dan bir adım önde geldi, tok ve dolgun bir köpük oluşturuyor sevdim ben
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Soner komşum, bu sabunu nereden temin ediyorsunuz. Teşekkürler
Atamantrade nin kendi sitesinde ve n11 deki dükkanında var n11 de bir başka dükkanda da görünüyor
Ankara da yaşıyorsanız ilkiz sokaktaki kuaför malzemesi satan dükkanlarda da varmış

https://urun.n11.com/tiras-kopugu-jel-kr...P291392439
https://www.atamantrade.com/blueness-cub...ras-sabunu

https://urun.n11.com/tiras-kopugu-jel-kr...P227644952
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Dolgun köpük elde edilen, koruyuculuğu yüksek,kaygan bir tıraş imkanı sunan,yoğun köpük elde edilen önereceğim bir tıraş sabunu.Kokusu ise beni küçüklüğümün nostaljik berber dükkanına götürüyor.Ben ıslak sakal tıraşı olmayı çok seviyorum.Tüm hobidaşlarıma selamlar sunarım.
-Bakımlı erkek için:Bakımlı olmak önemli ise ,ıslak tıraş olmak bir tutkudur.

- Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da, bakımlı olmak isteyen erkeğe nasip olur.
Komsum blueness a koruyuculugu yuksek dersek, diger gercekten koruyuculugu yuksek urunleri anlatırken ultra mega yuksek gibi uzun sıfatlar kullanmamız gerekir. Zorluk cıkmasın yapmayalım etmeyelim derim. Smile
(01/01/2019, Saat: 20:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum blueness a koruyuculugu yuksek dersek, diger gercekten koruyuculugu yuksek urunleri anlatırken ultra mega yuksek gibi uzun sıfatlar kullanmamız gerekir. Zorluk cıkmasın yapmayalım etmeyelim derim. Smile

Çok haklısınız komşum,koruyuculuğu iyi diyelim.
-Bakımlı erkek için:Bakımlı olmak önemli ise ,ıslak tıraş olmak bir tutkudur.

- Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da, bakımlı olmak isteyen erkeğe nasip olur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,298 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 637 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,457 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,411 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,238 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,898 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,336 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,975 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,731 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: