Blueness Tıraş Sabunu
Mavi üstadımız gibi http://www.alpedamarket.com sitesinden. e-posta ile iletişime geçip kargo ile aldım üstadlar...
(04/10/2013, Saat: 16:55)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mavi üstadımız gibi http://www.alpedamarket.com sitesinden. e-posta ile iletişime geçip kargo ile aldım üstadlar...

Hayırlı olsun, keyifli tıraşlar.
ak729e.jpg

Köpüğü, kıvamı gayet iyi, parfümü andıran bir kokusu var. Sabun 75 gr yumuşak, kaba basmak isteyenler de kolaylıkla basabilir.
Sağol üstadım.
Dün havale gönderdim bugün elime ulaştı. Sabun gerçekten çok yumuşak.
Öncelikle Arko sabun ve kremlerinden başka bir tek hobby krem kullanan biri olduğumu ve bir buçuk aylık geleneksel tıraş sever olduğumu hatırlatmak istiyorum.

Dün akşam 3 günlük sakal ile bluness sabunu kullandım.
Burnu iyi koku alan biri değilimdir. Sabunun değişik bir kokusu var ancak Arkonun temizlik kokusu daha çok hoşuma gitti.
Yumuşak bir sabun, çok kolay köpürdü ve kıvamı da güzeldi. EJ DE89 ve yeni seri perma ile 3 perde düz tıraş oldum. Arko sabuna göre sanırım daha yakın tıraş oldu. Ancak 3 günlük dinlenmeye rağmen cildim hala çok hassas. Tıraştan sonra kızarma oldu. Dodgy

Üstadlarımız da yorumlasa diğer arkadaşlarımız için daha sağlıklı olur....
(07/10/2013, Saat: 12:12)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle Arko sabun ve kremlerinden başka bir tek hobby krem kullanan biri olduğumu ve bir buçuk aylık geleneksel tıraş sever olduğumu hatırlatmak istiyorum.

Burnu iyi koku alan biri değilimdir. Sabunun değişik bir kokusu var ancak Arkonun temizlik kokusu daha çok hoşuma gitti.
Yumuşak bir sabun, çok kolay köpürdü ve kıvamı da güzeldi. EJ DE89 ve yeni seri perma ile 3 perde düz tıraş oldum. Arko sabuna göre sanırım daha yakın tıraş oldu. Ancak 3 günlük dinlenmeye rağmen cildim hala çok hassas. Tıraştan sonra kızarma oldu. Dodgy

Üstteki mesajımda da yazdığım gibi köpüğünü ve kıvamını ben de yeterli bulmuştum; ancak tıraşı izleyen birkaç saatte tahriş hissi bende de oldu. Siz de tahriş hissi olduğunu söylüyorsunuz. GartBnx Üstad da sabundan almıştı, bakalım onun değerlendirmesi nasıl olacak.
(07/10/2013, Saat: 12:55)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07/10/2013, Saat: 12:12)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle Arko sabun ve kremlerinden başka bir tek hobby krem kullanan biri olduğumu ve bir buçuk aylık geleneksel tıraş sever olduğumu hatırlatmak istiyorum.

Üstteki mesajımda da yazdığım gibi köpüğünü ve kıvamını ben de yeterli bulmuştum; ancak tıraşı izleyen birkaç saatte tahriş hissi bende de oldu. Şimdi sizde de tahriş hissi olduğuna göre demek oluyor ki sabun koruyuculuk bakımından Arko'nun gerisinde. GartBnx Üstad da sabundan almıştı, bakalım onun değerlendirmesi nasıl olacak.

Sabah mama bear's dahi bende o acıyı hissettirdi, jiletinizi gözden geçirin derim, sputnik sonradan sonradan acıttı. Blueness ile bu olumsuz durumu hiç yaşamadım.
(07/10/2013, Saat: 15:10)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabah mama bear's dahi bende o acıyı hissettirdi, jiletinizi gözden geçirin derim, sputnik sonradan sonradan acıttı. Blueness ile bu olumsuz durumu hiç yaşamadım.

Sabun ile 2. ve 3. Tıraşlarımda tahriş hissi yaşamadım.
Ankara içinde bulabilen oldu mu acaba bu sabunu ?
www.BarbarosRazors.com

Yukarıdaki soruya cevap aranıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 126 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,058,282 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 96,577 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 782 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 982 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 500,798 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,444 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,429 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,397 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,584 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: