Belalı yer: Bıyık Bölgesi
(14/07/2019, Saat: 14:05)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende aynı sorunlar bıyığa ilaveten çene altında küçük bir bölge var
Kesinlikle atg olmuyor , kanama sivilce oluyor
En keskin jilet bile akmıyor takılıyor

Çözümüm ; kafaya takmayıp cilt sakal neye müsaade ediyorsa uyum sağlamak Smile
+1 Big Grin

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(14/07/2019, Saat: 09:28)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ben 3,5 perde tiras oluyorum her zaman ve biyik bolgesinde atg lerde ayni sikintiyi bende yasiyordum. Artik yasamiyorum cunku kendimce soyle bir yontem izledim. Biyik bolgesi icin,
İlk perde, wtg
İkinci perde, xtg ( ust dudagin orta noktasina kadar hem sag hem sol taraftan kulaktan buruna dogru gecis)
Ucuncu perde, xtg ( ust dudagin orta noktasindan hem sag hem sol taraftan burundan kulaga dogru gecis)

Bu sekilde istedigim temiz tirasi tahrissiz bir sekilde aliyorum. Denemeni tavsiye ederim ustadim.

Bir dahaki sefere dedigini deneyecegim, umarim yarar. Ucuncu perdede ust dudagin ortasindan hafif yukari dogru XTG yapacagim.
Cevabin icin tesekkurler..
(14/07/2019, Saat: 16:51)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir dahaki sefere dedigini deneyecegim, umarim yarar. Ucuncu perdede ust dudagin ortasindan hafif yukari dogru XTG yapacagim.
Cevabin icin tesekkurler..

İkinci ve 3. Perdede sadece xtg yap komsum. Umarim problemin cozulur.
ben de benzer problemler yaşıyorum. ucu daha açık traş makinesi bu sorunu diğerlerine göre daha etkili bir şekilde hallediyor. en azından onlara göre gözle görülür bir fark ortaya koyuyor.
ingiltere krali, rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot ve fenerbahçeli cemil

gibicibicis  / traş bıçağı ve kremleri  
eskiden sol tarafta çok sıkıntı yaşıyordum ancak sol elimi kullanmayı öğrenince tahriş ve kanama gibi sorunlar ortadan kalktı, tavsiyem sol elinizi alıştırmaya çalışmanız.
Hiç bilmiyorum ki
Bende burun deliğinin tam altından başlayan sakallarda sorun yaşıyorum.Burunu elimle kaldırıp üst dudağı aşağı çekerek yapmaya çalışıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bug Çene bölgesi - Yeni başlayanların lanetli bölgesi Tayyare Pilotu 9 3,207 15/04/2024, Saat: 17:51
Son Yorum: Farty
  Boyun Bölgesi martin 56 52,058 09/04/2024, Saat: 13:55
Son Yorum: Alkali
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,824 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: