Belalı yer: Bıyık Bölgesi
Dumrul Üstad,
Hametan sarı normal krem,mavisi aşırı yağlı
madecassol,ilk sürüldüğünde kaşıntı yapıyor
Ben yan etki görmedim ama dediğiniz gibi hekime danışmalı
(15/09/2013, Saat: 00:24)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 50 ml/3 gr çok yoğun değil mi?
daha seyreltilmiş olamaz mı?
Tıraş öncesi kullanım kuruluk yapmıyor mu?

tıraştan sonra sürmek lazım Big Grin

su ekleyen bazı acemi Tongue arkadaşlarımız olsa da su eklenmeden ve güneşe çıkmamak kaydıyla 50 ml kolonyaya 3 gr aspirin 2-3 günde sorunu tamamına yakını kadar çözecektir TongueTongue

sonrası tıraşa hazırlık ve mild bir DE ve oturmuş bir teknik, cildi tanıma gibi araştırma ve incelemelere bağlı Smile

Ya üstadım biz baya baya okumuş araştırmışız bakıyorum da Smile aylardır sıkılmadan okuduğum tek kitap GELTİR kitabı oldu..

şimdi üyeler bu kitabı isteyecekler bizden Huh
(15/09/2013, Saat: 00:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dumrul Üstad,
Hametan sarı normal krem,mavisi aşırı yağlı
madecassol,ilk sürüldüğünde kaşıntı yapıyor
Ben yan etki görmedim ama dediğiniz gibi hekime danışmalı

Evet internette aratırken ikisi karşıma çıkınca araştırmıştım hangi Hametanı almam gerektiğini, sizin dediğiniz gibi mavi olan aşırı yağlı ve yoğun bir kıvamı varmış.
Bende yan etki görmedim de medikal ürün olduğu için bilir kişi olmadan tavsiye etmek sorumluluk yüklüyor insana Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Evet Hemetan'ı ileri ihtiyaç durumlarında ben de kullanıyorum.
Tıraş öncesi tendskin kullanımını anlamadım.

(14/09/2013, Saat: 23:53)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir de şunu denedim ben başlarda. tahriş tamamen tend sknle ortadan kalkana kadar güzel iş yaptı. tıraş öncesi hafifçe yayıyorsunuz yüzünüze sonra köpük ve tıraş. başlarda tersten almalarda tahriş kaçınılmaz, 1-2 ay sonra tamamen tend skinle yok olur gider..

resim yüklemedi. espejo tıraş jeli. tahrişe olumlu etkisi var.
jeli tıraştan önce yüzümüze iyice yayıyoruz.. ooops ters olmuş Sleepy

tıraştan sonra tend skin.

tahrişten açılmışken salsil 3 gün devam ettim, benim cilt bunu kabul etmedi, sanırım yağlı cildim olduğundan.. Tahriş bölgeleri aşırı derecede kabardı, insan içine çıkamadım. O derece..

Doktora müracaat etmeden ilaç nevinden uygulamalar tavsiye etmiyoruz, ama kolonyanın içine at aspirini sür tıraştan HEMEN sonra bak 3 gün sonra tahriş kalıyor mu.. Bu tek kelimeyle müthiş..

Üstada saygı SleepySleepySleepySleepySleepy

(15/09/2013, Saat: 01:12)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş öncesi tendskin kullanımını anlamadım.

(14/09/2013, Saat: 23:53)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir de şunu denedim ben başlarda. tahriş tamamen tend sknle ortadan kalkana kadar güzel iş yaptı. tıraş öncesi hafifçe yayıyorsunuz yüzünüze sonra köpük ve tıraş. başlarda tersten almalarda tahriş kaçınılmaz, 1-2 ay sonra tamamen tend skinle yok olur gider..

resim yüklemedi. espejo tıraş jeli. tahrişe olumlu etkisi var.
Cehaletimle konuyu uzatmış olacağım ama kolonya ve aspirinden oluşan ikili hem yakıp hem aşındırmayacak mı? Bunun neresi iyi anlamadım.
(15/09/2013, Saat: 01:30)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cehaletimle konuyu uzatmış olacağım ama kolonya ve aspirinden oluşan ikili hem yakıp hem aşındırmayacak mı? Bunun neresi iyi anlamadım.

batık yatık sakalların üzerideki deriyi inceltiyor ve sakalları günyüzüne çıkarıyoruz, sonra onları tıraş ediyoruz, biraz acır doğru, 10 sn. ama kızarıklık ve tahrişe birebir.. ben yaptım şu an kızarıklık nedir hatırlamıyorum bile..
(15/09/2013, Saat: 01:34)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/09/2013, Saat: 01:30)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cehaletimle konuyu uzatmış olacağım ama kolonya ve aspirinden oluşan ikili hem yakıp hem aşındırmayacak mı? Bunun neresi iyi anlamadım.

batık yatık sakalların üzerideki deriyi inceltiyor ve sakalları günyüzüne çıkarıyoruz, sonra onları tıraş ediyoruz, biraz acır doğru, 10 sn. ama kızarıklık ve tahrişe birebir.. ben yaptım şu an kızarıklık nedir hatırlamıyorum bile..

Hımm, sakalı daha rahat tıraş edilir hale getireceği için oluşacak tahriş de minimuma inmiş olacak yani.
(15/09/2013, Saat: 01:36)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/09/2013, Saat: 01:34)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hımm, sakalı daha rahat tıraş edilir hale getireceği için oluşacak tahriş de minimuma inmiş olacak yani.

ve kızarıklıklar R41 e dokunmadığınız sürece sonsuza kadar kaybolacak Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bug Çene bölgesi - Yeni başlayanların lanetli bölgesi Tayyare Pilotu 8 3,019 25/07/2022, Saat: 17:08
Son Yorum: trustalt
  Boyun Bölgesi martin 55 51,239 01/05/2022, Saat: 01:00
Son Yorum: alpayy63
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,533 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: