İKON Slant
Dun elime ulasan ikon x3 slantimi bu sabah heyecanla kullandim. Mdc sabun, eski uretim perma sharp ve rocnel elite sap ile kullandim.
Genel olarak izlenimim su sekilde;
Jilet tutusu saglam, goruntude orta agresif jilet acikligina sahip gibiydi ama cildime dokundurdugum andan itibaren kesim hissiyati orta agresifin altinda idi. Bu da hosuma gitti isin acikcasi. Cildimde supply se gibi akip giden bir yapisi vardi ve cildime dalacakmis gibi hissettirmedi jileti. Bu yonunu cok begendim. Toplamda 3 perde ve son duzeltmelerle bbs tadinda konforlu tiras cikarttim.
Daha once merkur 39c slanti almis ve kullanamamistim. Agresif ve yorucuydu. Sonunda guzel bir slantim oldu diyorum.
Slant dusunenlere tavsiye ederim.
(01/02/2019, Saat: 12:39)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dun elime ulasan ikon x3 slantimi bu sabah heyecanla kullandim. Mdc sabun, eski uretim perma sharp ve rocnel elite sap ile kullandim.
Jilet tutusu saglam, goruntude orta agresif jilet acikligina sahip gibiydi ama cildime dokundurdugum andan itibaren kesim hissiyati orta agresifin altinda idi. Bu da hosuma gitti isin acikcasi. Cildimde supply se gibi akip giden bir yapisi vardi ve cildime dalacakmis gibi hissettirmedi jileti. Bu yonunu cok begendim. Toplamda 3 perde ve son duzeltmelerle bbs tadinda konforlu tiras cikarttim.
Daha once merkur 39c slanti almis ve kullanamamistim. Agresif ve yorucuydu. Sonunda guzel bir slantim oldu diyorum.
Slant dusunenlere ravsiye ederim.

Güle güle ve daha nice iyilerini kullanmanız dileğiyle.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(01/02/2019, Saat: 12:39)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dun elime ulasan ikon x3 slantimi bu sabah heyecanla kullandim. Mdc sabun, eski uretim perma sharp ve rocnel elite sap ile kullandim.

Sıhhatler olsun Mehmet kardesim. Beklediğim yorum geldi, alınacak listesine eklenmiştir Smile
İkon X3 Slant'ı severek kullanmış olmana da ayrıca çok sevindim. Tekrar hayırlı olsun güle güle kullan.
Buyuklerime tesekkurlerimi sunarim.
İnsaallah sizde gonlunuzden gecen makinelerle guzel tiraslar gecirirsiniz.

@turkoglum13 komşum hayırlı olsun İkon X3 Slant makineniz. Makineyi ben de almayı düşünüyorum ama yurtdışı alternatif pek bulamadım. Makineyi nereden aldığınızı paylaşırsanız çok mutlu edersiniz. Saygılar...
Smile a little be
(03/03/2019, Saat: 00:07)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13 komşum hayırlı olsun İkon X3 Slant makineniz. Makineyi ben de almayı düşünüyorum ama yurtdışı alternatif pek bulamadım. Makineyi nereden aldığınızı paylaşırsanız çok mutlu edersiniz. Saygılar...

Komsum makineyi ikinci el olarak @skybrave komsumdan aldim.
Slant dusunen komsularima ikon x3 u mutlaka oneririm.

Yurtdisinda bende goremedim su anda ama impada celik sapiyla birlikte mevcut komsum.
(03/03/2019, Saat: 00:10)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum makineyi ikinci el olarak @skybrave komsumdan aldim.  
Slant dusunen komsularima ikon x3 u mutlaka oneririm.

Yurtdisinda bende goremedim su anda ama impada celik sapiyla birlikte  mevcut komsum.

Çok teşekkür ederim @turkoglum13 komşum. İkon x3 slant ile Merkur 37C Slantı çok araştırdım. Neticede yorumlara da bakarak x3'e karar verdim ama sürprizle karşılaştım: Fiyat çok yüksek ve bulunabilirliği de çok kısıtlı. O yüzden sanırım çok istesem de X3'ü, ulaşılabilirliği zor gibi görünüyor. Ben de Merkur 37C'ye bakacağım.
Smile a little be
@ekilic2 Komsum ben hem ikon x3u hemde merkur 39c (37c nin daha uzunu haliyle daha agiri ama kafa kismi ayni) yi kullandim. Egerki genelde daha agresif aletlerden hoslaniyorsaniz 37c yi secebilirsiniz. Ama mild veya orta agresife yakin mild aletleri seviyorsaniz kesinlikle ikon X3 u bekleyin ve alin derim.
Sabredebilirseniz sayet bazen satiliklar kismina dusuyor komsum.
(03/03/2019, Saat: 00:29)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ekilic2 Komsum ben hem ikon x3u hemde merkur 39c (37c nin daha uzunu haliyle daha agiri ama kafa kismi ayni) yi kullandim. Egerki genelde daha agresif aletlerden hoslaniyorsaniz 37c yi secebilirsiniz. Ama mild veya orta agresife yakin mild aletleri seviyorsaniz kesinlikle ikon X3 u bekleyin ve alin derim.
Sabredebilirseniz sayet bazen satiliklar kismina dusuyor komsum.

@turkoglum13 komşum, çok yoğun ve sert sakal türünü sahibim. 2-3 günde bir tıraş oluyorum. Şimdilik elimde DE89 başlığı var ama yeterli gelmiyor. Fazla mild kalıyor sanırım benim sakal yapıma. O nedenle slantlara bakmaya başladım. X3'ün sizin de belirttiğiniz gibi mild yanı daha ağır basıyor olmalı. Onun daha rahat, hızlı ve hissettirmeyen bir tıraş verdiğini yorumlardan öğrendim. Siz de bu şekilde söyleyince teyit etmiş oldum.

Ama bir de şu var: benim sakalıma o da fazla mild gelirse ne yaparım diye düşünüyorum şimdi. Öncelikle, ulaşılabilirlik açısından 37c piyasada daha çok. Fiyat da makul. Daha önce agresif bir alet kullanmadım ama onu düşünebilirim. Benim sakalla uyum sağlarsa çok mutlu olacağım. Ama daha son kararı veremedim. Alıp denemem lazım.
Smile a little be
@ekilic2 Komsum de89 mild geliyorsa. Slant alipta riske girmektense muhle rocca temin etmenizi oneririm. Kesinlikle alanlari uzmeyen super bir makine. Orta agresif bir makine. Benim sakallarimda sert ve orta ustu yogunlukta ayrica boyun bolgemde yatik sakalim cok fazla. Bende 2 gune bir tiras oluyorum. Muhle roccayi radariniza almanizi oneririm komsum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fatip Slant Açık ve Kapalı Tarak Nazikas 5 4,706 15/03/2023, Saat: 02:08
Son Yorum: inter
  Parker Semi Slant Chefkara 41 14,023 17/01/2023, Saat: 15:40
Son Yorum: Shavettin
  Yaqi Agamemnon: nâm-ı diğer, 'DOCS' "Double Open Comb Slant" mtcn77 60 26,395 14/04/2022, Saat: 14:03
Son Yorum: yucelyilmaz
  Merkur 37C Slant Bar muratti 282 302,219 29/09/2021, Saat: 11:58
Son Yorum: Zayn
  Ikon Tech CK89 2 3,006 01/04/2021, Saat: 23:23
Son Yorum: Adige
  Razorock German 37 Slant FearOfATG 47 19,993 20/02/2021, Saat: 22:59
Son Yorum: Yilmazde
Information İNCELEME:Slant Dünyası'na Giriş:Mahşerin 1 değil,2 değil tam 6 atlısı! ahraz 118 82,569 17/01/2021, Saat: 22:09
Son Yorum: Yilmazde
Wink Slant Agresiflik Tablosu Timor1322 22 8,184 03/11/2020, Saat: 00:22
Son Yorum: cerdinc
  Yaqi Mellon Ales - Slant fatihbyfah 34 21,199 08/08/2020, Saat: 15:01
Son Yorum: MERCAN.04
  IKON Shavecraft 101 onurstyle 70 82,991 29/04/2020, Saat: 12:18
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: