Bic Metal
Merhaba komşular bugün akşam tıraşımı BİC metal,derby limon traş kremi,jaguar 236 fırça bu ekipmanla sinek kaydı tıraşı oldum bic metalden memnun kaldım bir süreliğine DE aletleri kullanamıcam çünkü DE aletlerde sinek kaydı tıraş olamamıştım tahriş,küçük kesikler yaşadım. zannedersem zamanla permatik SE lerle geleneksel tıraş devam edicem gidişatıma görede 2 bıçaklı geleneksel traş aletlerine geçerim yada geçmem yakaladığım bu konforla pek DE alete dönüş yok gibi bana uyan traş ekipmanı bu
(10/08/2018, Saat: 19:11)KamilAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşular  bugün akşam  tıraşımı  BİC metal,derby limon traş kremi,jaguar 236 fırça bu ekipmanla sinek kaydı tıraşı oldum bic metalden  memnun kaldım  bir süreliğine  DE aletleri kullanamıcam çünkü DE aletlerde sinek kaydı tıraş olamamıştım tahriş,küçük kesikler yaşadım. zannedersem zamanla  permatik SE lerle geleneksel  tıraş devam edicem  gidişatıma  görede 2 bıçaklı geleneksel traş aletlerine geçerim yada geçmem  yakaladığım bu konforla pek DE alete dönüş yok gibi bana  uyan traş ekipmanı bu

Bic Metali internet harici nerede bulabilirim bilindik market isimleri olarak özellikle birkaç yere baktım bulamadım Undecided
Metro alışveriş merkezlerinde rahat bulursun birde seyyar satıcılar da satıyor
Bu aletle olduğum tıraşta tahrişler yaşamıştım ancak o zaman Geleneksel tıraşa yeni başlamış olmanın acemiliği vardı. Aldığım paket hala bitmedi şimdilik ense tıraşımda kullanıyorum. Yakın zamanda tekrar şans vereceğim. DE'ler ile yakın ve tahrişsiz tıraşlar elde ediyorum. Ara sıra değişiklik ve seyahatlarda kullanılabilecek bir alet.
Nice and clean. Aftershave
Jİet keskinliği gerçekten permasharp üstünde çok güzel tıraş yapabiliyor feather ayarında bir keskinliğe sahip BİC metal koruma barsız kullanıldığında 2. perdeye bile gerek kalmıyor
(29/01/2019, Saat: 18:32)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jİet keskinliği gerçekten  permasharp üstünde çok güzel tıraş yapabiliyor feather ayarında bir keskinliğe sahip BİC metal koruma barsız   kullanıldığında  2. perdeye bile gerek kalmıyor

Devrim abinin önerisiyle askerde ben de bu aleti kullandım. Koruma barını çıkarmadan çok güzel tıraşlar oldum. Yemin töreni günü yakın tıraş elde edeyim diye koruma barını çıkardım ama çıkarmaz olaydım... 3 yerimde iz bırakmayacak şekilde 1cm uzunluğunda kesikler ve daha birçok yerde noktasal kesikler inanılmaz bir tahriş. Koruma barlı çok güzel bi alet ama koruma barsız aman aman Big Grin yaklaşık 1 yıl olacak geleneksel tıraşa geçeli ne Futur 6. Seviyede ne R41’de böyle bi şey yaşamadım
@Bilge_Kagan komşum Önceki tıraşlarında koruma barsız aletlerde idmanın yoksa kesikler kaçınılmaz oluyor. Tıraşda idman sayın artıkca o kadar iyi verim bir futbolcu idmansız sahaya çıktığını düşün tıkanır buda bunun gibi birşey önceden koruma barsız alet kullanımın olmadıysa ilk kullanımsa koruma barsız yüzde kesik oluşur. El alıştımı tek perdede ustra hissiyatinde tıraş elde edersin korkulcak birşey yok haydi koruma barlar çıkartıp bir köşeye atalım
Aletleri “koruma barsız” kullanma alışkanlığınızı okudukça gülümsüyorüm @jegal komşum Smile
Cesaretinize hayranım.
@batmanforever geleneksel tıraşla tanışmadan önce bildiğimiz zeytinyağlı banyo sabunuyla yüzümü yumuşatıp barsız permatikle hiç bastırmadan güzelce tıraş oluyordum, acayip hoşuma giden bir tıraş biçimiydi, kartuşlulara göre favorileri istediğim gibi kesebiliyor ve burun altını ve diğer detayları kolayca alabiliyordum, yaprak jiletleri keşfedince burayı keşfettim, şuan dlc yaqi ile devam ediyorum, yeşil astrayı yakaladım geriye fırça ve sabun deneyimleme işlemleri kaldı...
(29/01/2019, Saat: 20:31)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aletleri “koruma barsız” kullanma alışkanlığınızı okudukça gülümsüyorüm @jegal komşum Smile
Cesaretinize hayranım.
Usturayı koruma barsızdan daha güvenli buluyorum. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 22,417 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: