Bic Metal
Bic Metal Ankara Metro marketlerde bulunabiliyor. Fiyatı 5 TL, poşet içinden 5 tane çıkıyor. Adedi 1 TL ye geliyor, bu haliyle Derby klasik fiyatının 3 katı, ama değişiklik olsun diyenlere tavsiye ederim. Sapı Feather Populardan bile daha uzun, kafa yapısı çok ince olduğundan, burun altı ve dar alanlarda çok çok rahat manevra yapılıyor. Pazar sabahı denedim 3 perdede güzel tıraş verdi.
Genelde 2-3 bıçaklıları piyasada mevcut. Bende görürsem seyehatler için alacağım
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Forumdaki övgüler üzerine bugün denedim ilk defa. Feather yıpratıcılığının ardından yüzüme ilaç gibi geldi, şap bile "beni niye sürdün ki" der gibiydi. Çok memnun kaldım. Hiç beğenmediğim Blue 3 ile kıyaslama yapmayı düşünüyorum.
Ben hiç beğenmedim bu makineyi. Martin üstadın Derby konusunda da yazmıştım, tahrişe çok meyilli, özelliği olmayan bir makine. Permatik'ten bir tık iyi o kadar. DE'ler bundan hem uysal hem de daha iyi tıraş veriyor. Kartuşlarla kıyas bile edilmez. 4-5 günlük sakal için belki iyi olabilir ama ben o kadar dayanamıyorum tıraş olmadan. DH forumun tabiriyle 'Çöp' Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Bu konu icin hala @cihankeskin komsumdan inceleme bekliyoruz Smile
Kısmetse bu hafta sonu koymayı planlıyorum. Bütün hafta sonum inceleme yazmakla geçecek herhalde. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Kolay gelsin komsum Smile

(09/12/2015, Saat: 10:24)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kısmetse bu hafta sonu koymayı planlıyorum. Bütün hafta sonum inceleme yazmakla geçecek herhalde. Big Grin
Sağ olsun @btoprak üstad denemem için vermişti. Birkaç kez temiz ve yakın tıraş çıkardı. Kullan at piyasasını pek bilmem, çokta kullanmışlığım yoktur ama bu ürün oldukça başarılı geldi bana. Seyahatler için de güzel bir alternatif olur diye düşünüyorum. Zaten bu yüzden impa'dan 1 paket aldım, stokta bulunsun dedim Smile
@ms_1907;
Üstad ben de seviyorum Bic Metal'i. Oldukça hafif ve yumuşak başlı bir alet. Ara sıra kullanıyorum, tıraşından zevk alıyorum ben de.
Geçen hafta kullandım. DE'ler gibi yakın tıraş yapamadığını gözlemledim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 22,442 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: