Bic Metal
Arkadaşlar aranızda daha önce BİC Metal kullan-at tıraş bıçağı kullanan oldu mu? Son tıraşımda sırf keyfiyetten Derby Samurai 3 kullan-at tıraş bıçağı denedikten sonra çok çok güzel bir sinekkaydı aldım neredeyse tek perdede. Diğer tıraş bıçaklarını araştırırken de bu bic metale denk geldim badgerandblade forumunda da bayağı konuşulmuş:
Bic_Metal_Razors.jpg

displayimage.php?imageid=22437

img2011080700038.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
ben jiletli aletlerden önce kullanıyordum. Başarılı bir ürün, oldukça keskin. Agresif sayılabilecek kullan-at'lardan biri. Yalnız kartuşlu değil bu ürün, kullan-at tabir edilenlerden.Zaten jiletin olduğu tablayla sapın birleşim yerine bakarsanız söküp takılacak bir şey yok.
Hay aksi şeytan Big Grin haklısın ulysee6 kullan-at diyeceğime kartuşlu demişim. beğendiğim samurai de kullan-at idi. Eeee gün boyu nöbete dayanmıyor insan dur düzelteyim.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
geleneksel tırasın farkında degılken denemıstım
tıkanmaması en guzel yonu
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Evet alttaki metal ve tek bıçak güzel duruyor. En kısa zamanda deneyeceğim.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
ben asırlar once 3m mıgorstan temın etmıstım
ortaokul yılları
(evet ozamanda sakallıydım Smile)
mıgrosta Türkiyede bulma olasılıgınız var
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
2.5 tl'ye aldim ve denedim urunu.2gunluk sakalim vardi ve arko kullandim sabun olarak.
Fakat pek basarili bulmadim ben urunu.ayni malzemeler ve ayni hazirlikla derby 3jiletli ile tek perdede cok iyi sonuc almistim. Bic metalde ise 2perdede biraz tahrisle beraber bir suru kil kaldi yuzumdeSad

Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
Ben de tesadüfen gördüğüm ürünü aldım meraktan. Bir ara denerim. Merak edenler için Ankara sakaryadaki çiçekçilerin aşağı tarafındaki milyoncuda var. Derby sabun da vardı yine aynı yerde.
bu makine benim için bir numaraydı-usturaya başlamadan evvel-
metal parça ile jileti arasındaki açıklığın biraz fazla olduğu bu jilette biraz dikkatli olmak gerekiyor. ancak ben gayet memnundum bu aletten, zira hiç tıkanma yapmazdı ve gayet keyifli bir tıraş çıkarırdı. 4 tıraşa kadar keyifli giderdi jileti ancak devamında jiletin köreldiği ciltte hissediliyordu adeta yüze sürerken çapaklar bıtıyordu...
bir de bu kullan at ile ilgili gözlemim var;
bu alet piyasadan birden silindi. 1 yıl öncesine kadar tüm marketlerde bulunabilen bu ürün şimdi sadece eminönünde işportada satılıyor. neden bilmem ama -fiyat olarak permatikten uygun olduğunu hatırlıyorum- tüketiciden beklediği ilgiyi bulamadı sanırım.
(07/03/2012, Saat: 18:37)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de tesadüfen gördüğüm ürünü aldım meraktan. Bir ara denerim. Merak edenler için Ankara sakaryadaki çiçekçilerin aşağı tarafındaki milyoncuda var. Derby sabun da vardı yine aynı yerde.

Evet ben de oradan almıştım zatenBig Grin

@provista haklısın şu an çok yok bu üründen.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 22,344 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: