Muhle R89 Siparişini Verdim... (connaughtshaving.com)
benim posta ptt kargo ile 6 günde elime geçmişti. yine aynı şekilde çinden gelen fırçalarımın biri için 1 ay biri için de 3 hafta kadar kargo bekledim. ama genel gözlemim ingiltere kargolarının max 2 hafta içinde elinize ulaşacağı yönünde. zaten oradan postaya verilince genelde çok kısa süre bir sonra yurdumuza ulaşıyor ancak içeride elimize geçmesi biraz zaman alıyor.
sabredin, gerçekten sabrettiğinize değeceğine inanıyorum, bende öyle olmuştu Smile
yine sorular olursa haberleşelim. kutu ilk elinize geçtiğinde ve makineyi ilk kullandığınızdaki hislerinizi çok merak ediyorum.

bu arada sayın prometeus, yakında ben de sizin makineden bir tane alabilirim Smile

Saygılarımla
(22/01/2012, Saat: 01:41)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm mesaj yazanlara teşekkürler.
Sayın Laktik,
Evet çok haklısınız,
Bende aynı dertten müzdaribim ancak sayın papazeriği'nin dediği gibi biraz ekstra ödeme yapmak gerekiyor takipli posta için, bende ekstra ödeme yapmayıp sabretmeyi tercih ediyorum Smile ...

Siz ne sipariş ettiniz acaba, ben sabun, krem ve aftershave sipariş etmek istiyorum ancak gümrükte sorun olurmu bilemiyorum.

papazerigi ve dostlar tecrübelerini paylaşırsa seviniriz...

Bu Konudaki Yorumlar
Muhle R89 Siparişini Verdim... (connaughtshaving.com) - Yazar: papazerigi - 22/01/2012, Saat: 02:07

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye - Bon Ltd. Şti. Nani Kuş 137 69,740 23/03/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: metamorfoz
  Merkur HD 34c ve Tabac Sabun siparişi verdim. (ÜRÜNLER ELİME ULAŞTI.) ilkerxxx 41 52,781 03/12/2012, Saat: 22:50
Son Yorum: papazerigi
  siparişlerim connaughtshaving den geldi ihtilaf 34 37,021 28/05/2012, Saat: 21:12
Son Yorum: mckorkmaz
  Connaughtshaving indirim sellom 29 31,361 12/04/2012, Saat: 11:25
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: