Muhle R89 Siparişini Verdim... (connaughtshaving.com)
(21/01/2012, Saat: 23:17)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiden güle güle kullanın diyelim. Diğer konuda sordum arkadaşlar yanıt verdi ama kafama takılan yerler var.
Ben oradan 2 alışveriş yaptım 2 side gece geç saatte idi. Birincisinde sabah 10 gibi kargoya verdik diye 2. mail geldi.
9. gün kargo elime ulaştı.
2. alışverişimde 2. mail gelmedi. gönderdiniz mi diye mail attım evet gönderdik diye mail aldım. pazartesi umarım gelir 11 .gün .
site maillere cevap atıyor ilgililer yalnız birkaç sorum olacak
bunların verdiği numara RC kodlu fatura numarası gibi birşey galiba çünki ne ptt nin sitesinde ne de telefonla aradığım yerlerde rakamların eksik olduğunu sistemden kontrol edilmediğini söylediler.
diğer konuda arkadaşın verdiği linkten nerde olduğu gözükmedi. kargonuzun nerde olduğunu görememek gerçekten can sıkıcı.

Tüm mesaj yazanlara teşekkürler.
Sayın Laktik,
Evet çok haklısınız,
Bende aynı dertten müzdaribim ancak sayın papazeriği'nin dediği gibi biraz ekstra ödeme yapmak gerekiyor takipli posta için, bende ekstra ödeme yapmayıp sabretmeyi tercih ediyorum Smile ...

Siz ne sipariş ettiniz acaba, ben sabun, krem ve aftershave sipariş etmek istiyorum ancak gümrükte sorun olurmu bilemiyorum.

papazerigi ve dostlar tecrübelerini paylaşırsa seviniriz...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger

Bu Konudaki Yorumlar
Muhle R89 Siparişini Verdim... (connaughtshaving.com) - Yazar: Prometheus - 22/01/2012, Saat: 01:41

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye - Bon Ltd. Şti. Nani Kuş 137 69,736 23/03/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: metamorfoz
  Merkur HD 34c ve Tabac Sabun siparişi verdim. (ÜRÜNLER ELİME ULAŞTI.) ilkerxxx 41 52,781 03/12/2012, Saat: 22:50
Son Yorum: papazerigi
  siparişlerim connaughtshaving den geldi ihtilaf 34 37,019 28/05/2012, Saat: 21:12
Son Yorum: mckorkmaz
  Connaughtshaving indirim sellom 29 31,360 12/04/2012, Saat: 11:25
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: