Rüyalar
Az once uyandım hemen rüyamı anlatayım. Esimle beraber Üsküdar iskelesine gidiyoruz Beşiktaş'a gidicez motorcu abi 2.20 de kalkacak diyor yarım saatimiz var. Benimde yanımda oltalarim var biri büyük digeri küçük. Motorcu abi diyorki daha zamanın var biraz Balik tut ok diyorum ordaki bir teyze Balik yok diyor bende ben her zaman Balik bulurum diyorum oltayı bir salıyorum 30 saniye sonra çektiğimde 10 lu capari tamamı ile dolu deniz Balik kaynıyor. Sonra takımı toplamaya başlıyorum motorcu abi diyorki devam et balığa motor 5,30 a ertelendi diyor neden diyorum Avrupa uyum paketi vs devletin isi diyor ol diyorum. Bu sefer koca koca balıklar çekiyorum cinekoplar luferler ilginç bir rüya acaba Zenginmi olucam.
e mail adresim tipsol@me.com
(18/08/2013, Saat: 08:49)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az once uyandım hemen rüyamı anlatayım. Esimle beraber Üsküdar iskelesine gidiyoruz Beşiktaş'a gidicez motorcu abi 2.20 de kalkacak diyor yarım saatimiz var. Benimde yanımda oltalarim var biri büyük digeri küçük. Motorcu abi diyorki daha zamanın var biraz Balik tut ok diyorum ordaki bir teyze Balik yok diyor bende ben her zaman Balik bulurum diyorum oltayı bir salıyorum 30 saniye sonra çektiğimde 10 lu capari tamamı ile dolu deniz Balik kaynıyor. Sonra takımı toplamaya başlıyorum motorcu abi diyorki devam et balığa motor 5,30 a ertelendi diyor neden diyorum Avrupa uyum paketi vs devletin isi diyor ol diyorum. Bu sefer koca koca balıklar çekiyorum cinekoplar luferler ilginç bir rüya acaba Zenginmi olucam.

Vayy, en son balık gördüğümde büyük devlete konmuştum 400 bin kadar.. sizinki benden iyiymiş üstad.. aman para gelmeden borç yapmayın derim..

Rüya yorumcusu oldum şimdi de Big GrinBig GrinTongue
önce fal bakıyodum, şimdi rüya yorumcusu..

yakında alsancaktaki esmer vatandaşlara benzicem Big Grin falına bakayım, polat alemdarım benim Big GrinBig Grin izmirliler bilir TongueTongue
İssizlikle kafayi bozdugum nisanlimin kpss alan Turkiye birincisi oldugu su gunlerde sacmasapan otesi bir ruya gordum anlayanlardan yorum beklerim Big Grin

Kendimi maras dondurmacisi benzeri yoresel kiyafetler icinde elimde noel baba çanı onumde macuncu tezgahi ile gordum. Her ne hikmetse getto diyebilegim bir semtde etraf turist kayniyordu ben bi macuncuuuu ve turkish handmade sugar diye kendimi yirtip çan calip macun satmaya calisiyordum. (Not : islerde hic fena gitmiyordu)

Bu benim gelecek planlarim icinde z plani bile degil. Z planim suzuki carry minik minibus alip nohutpilav satmak Smile neden boyle bir ruya gordum cozemedim.

Tapatalk ile gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(31/08/2013, Saat: 04:48)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İssizlikle kafayi bozdugum nisanlimin kpss alan Turkiye birincisi oldugu su gunlerde sacmasapan otesi bir ruya gordum anlayanlardan yorum beklerim Big Grin

Kendimi maras dondurmacisi benzeri yoresel kiyafetler icinde elimde noel baba çanı onumde macuncu tezgahi ile gordum. Her ne hikmetse getto diyebilegim bir semtde etraf turist kayniyordu ben bi macuncuuuu ve turkish handmade sugar diye kendimi yirtip çan calip macun satmaya calisiyordum. (Not : islerde hic fena gitmiyordu)

Bu benim gelecek planlarim icinde z plani bile degil. Z planim suzuki carry minik minibus alip nohutpilav satmak Smile neden boyle bir ruya gordum cozemedim.

Tapatalk ile gönderildi

Bu rüya, mutluluğa, memnuniyete ve sağliğa işarettir.

Çan yakınınızda ise işlerinizdeki gelişmeler, yakınlarınızın tavsiye ettikleri şekilde hareket ettiğinizde gerçekleşecektir.

Eğer rüyadaki çanı çıngırak olarak algılar isek, yapmayı düşündüğünüz işte bir terslik olduğunun işaretini vermektedir. Bazen de aileye katılacak bir ferde işaret eder.

Yani tümü birlikte değerlendirildiğinde, çan çalarak bir şeyleri haber veriyorsunuz, bu işinizde terslikler çıkabilecek yahut ailenize yeni bir üye katılacak yahut bir doğum habercisi olabilecektir, tabi bütün bunlar bir mutluluk habercisi olma ihtimali çok yüksek.

Ben rüya yorumcusu değilim ama, evinizde mutluluk habercileri dolaşıyor, iş konusunda bir terslik olduğunu ve bunu ailenizin gösterdiği yolda ilerlemeniz gerektiğini vurguluyor..
ruyadan sonra büyük bir terslik atlattım muhtemelen odur hocam
işim için girmem gereken bi sınava giderken otobusun otogarı unutup
yanlış ilde gecenin 2 sinde indirmesi dogru ile donene kadar yollarda cektiklerim gece 5 de uyuyabilirp 8 de sınava gıtmem gıbı bı terslıkler zıncırı atlattık cok sukur gecti gitti
(31/08/2013, Saat: 18:10)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ruyadan sonra büyük bir terslik atlattım muhtemelen odur hocam
işim için girmem gereken bi sınava giderken otobusun otogarı unutup
yanlış ilde gecenin 2 sinde indirmesi dogru ile donene kadar yollarda cektiklerim gece 5 de uyuyabilirp 8 de sınava gıtmem gıbı bı terslıkler zıncırı atlattık cok sukur gecti gitti

Aslında benim anladığım incelediğim kadarıyla işin kendisiyle ilgili ters bir durum sanırım başkanım, aile içi istişare sanırım doğru kararda etkili olacak..

En güzeli en iyisi sizinle olsun üstadım, rüyalar bazen hayatın aynası olabiliyor, iyi yorumcu arkadaşlara ihtiyacımız da yok değil Smile
rezan kiraz bagımlısı bır aıleyız
ailece ritüelimizdir her gece 12 yı gecınce onumuzdekı gunun rezan kıraz falını okumak Smile
ama 3 gundur sunucu sorunu yasıyor rezan ablada
cok bosta hıssedıyoruz kendımızı

hepınıze tavsıye ederım
gercekten sasırtıcı seyler cıkıyor
O kadın çok sempatik Smile hiç rahatsız etmiyor beni de, hatta çok samimi geliyo Smile

şirin kadın Smile

35me6ub.jpg
bir araba baktım
anlastık

almaya gidiyordum evden cıktım metrobuse bındım
aradım kardesım yoldayım noterdemı bulusalım sızın dukkanamı geleyım dıye

suzukı swıft kırmızı ates gıbı bı araba...

abi çok özür dilerim az önce sattık dedi
sinirden köpüre köpüre eve döndüm

birkaç ay geçti aynı arabayı plakasından hatırlıyorum yine ilanlarda gördüm
daha uygun bi fiyatla aradım
ben bu arabaya bakmıştım ben almadan siz almıştınız ne oldu neden bukadar çabuk elden cıkarıyorsunuz dedım

abi onun Allah belasını versin 2.500 harcadım dahada adam gıbı bınemedım
krank taslandı, yataklar degıstı subablar degıstı, blok taslandı, gömlek atıldı
çok sorunlu araçtı zor adam ettik sogudum arabadan dedi

o gün eve geldigimde rezan ablaya bakmıştım arabayı alamadığım gün

"bu gün bir alışveriş yapacaksın. kandırılacaksın dıkkatlı ol. işi bilenlerden yardım al yazıyordu Smile"

nası sevmeyeyim şimdi ben rezan ablamı Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: