Gittim Gördüm Gezdim
Bugun size Tayland in doğusunda Vietnam'ın batısında yani Vietnam ve Tayland'ın tam arasında kalan bir ülkeden laos dan sesleriniyorumSmile

uhe2eryb.jpg
erahu4e9.jpg
eremedy8.jpg
mugumy3e.jpg
aragu8av.jpg
e mail adresim tipsol@me.com
laos tek sineması olan yüksek katlı binası olmayan fakir bir ülkeydi sanırım, doğrumu hatırlıyorum tipsol?[/align]
Bozcaadan eve dönüş

Oteleden 12 de çıktım
tam 8 saatte geldim.
Feribot yolu kısaltıyor fakat yolculuğu uzatıyor.Beklemesi ayrı dert Angry
Tekirdağ çevresine bir asfalt atılmış harika,dümdüz,sessiz saki araba kayıyordu ne asfalt sesi ne yol sesi tabi istanbula girince bozuk mayınlı yollar başladı.

@Tamer ,beğendiğine sevindim
@Lord ,alkolle pek aram yok jübile yaptım,forumdan kimse de şarap siparişi vermedi.
(17/08/2013, Saat: 21:24)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: laos tek sineması olan yüksek katlı binası olmayan fakir bir ülkeydi sanırım, doğrumu hatırlıyorum tipsol?[/align]

Evet komşum oldukca fakir bir ülke, sinema konusunu tam bilmiyorum ama su am sehir gelişmekte. Bizi geZdiren arkadas sehrin ortasında bir yere götürdü yabancı kuruluşların yapmaya başladığı dev superlux bir komplex gösterdi. Hemen yani basında ise ferreri galerisi vardı o kadar fakir bir ülke ferra galerisi vardır mutlaka hortumcular bizdeki gibi.
e mail adresim tipsol@me.com
(17/08/2013, Saat: 21:34)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bozcaadan eve dönüş

Oteleden 12 de çıktım
tam 8 saatte geldim.
Feribot yolu kısaltıyor fakat yolculuğu uzatıyor.Beklemesi ayrı dert Angry
Tekirdağ çevresine bir asfalt atılmış harika,dümdüz,sessiz saki araba kayıyordu ne asfalt sesi ne yol sesi tabi istanbula girince bozuk mayınlı yollar başladı.

@Tamer ,beğendiğine sevindim
@Lord ,alkolle pek aram yok jübile yaptım,forumdan kimse de şarap siparişi vermedi.

Şükür eve geldiniz de ertesi gün fena bunalıma giriyor insan, biraz daha mı dursaydık Big Grin

Hiç gelmek istemiyo insan, daha doğrusu benim gibi 1 gün bari denizi göreydik modunda DodgyDodgy

Eylülde bitli turistlerle ben de Antalyaya ineyim bari, Ağustosa Ağır Ceza duruşmaları yazan amcayı seviyorum ya DodgyDodgy
Konya Hayvanat Bahçesi Big Grin Gezdim, notlar almadım koku fenaydı Tongue

x4140j.png
30 Ağustos tatilinde ani bir kararla Eskişehir'ime gideceğim.
Üniversiteyi okuduğum ve kendimi tanıdığım şehrime.
Gençliğim , hayallerim Sad
Şimdiden bir garip oldum Huh

(26/08/2013, Saat: 00:48)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 30 Ağustos tatilinde ani bir kararla Eskişehir'ime gideceğim.

hallere bi uğrayın benim için üstad, 1-2 bira belki..

gelince de anlatın hala aynı mı o güzellikler? kahkahalar var mı eskisi gibi masalardan yükselen, dostlarınız var mı şöyle eskilerden yenilerden karıştıracak, hala paranın konuşulmadığı bir yer mi orası?
(26/08/2013, Saat: 00:52)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26/08/2013, Saat: 00:48)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 30 Ağustos tatilinde ani bir kararla Eskişehir'ime gideceğim.

hallere bi uğrayın benim için üstad, 1-2 bira belki..

gelince de anlatın hala aynı mı o güzellikler? kahkahalar var mı eskisi gibi masalardan yükselen, dostlarınız var mı şöyle eskilerden yenilerden karıştıracak, hala paranın konuşulmadığı bir yer mi orası?

göreceğiz üstadım, neler değişmiş, neler aynı Smile

Batum-Samsun turunda Batum'dan bir kare. Gerçekten güzel memleket Gürcistan Smile İlgilenenler için tur yazılarımı blog sayfamda yazıyorum üstadlar.

P7150075.JPG
tamerkamisli.blogspot.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: