Kutu Açılışı / Bir TSF Geleneği
Kutu açılışları ayrı bir ana başlık yapılsa daha güzel olmaz mı Huh TSF deki gibi yani Wink
(23/12/2014, Saat: 12:15)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kutu açılışları ayrı bir ana başlık yapılsa daha güzel olmaz mı Huh TSF deki gibi yani Wink

Aslında kutu açılışı diye ayrı bir ana başlık olabilir forumda. Hepimiz oraya koyarız kutu açılışlarımızı ayrı konu olarak.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
TSF deki bazı uygulamaların bazı kişilerce "hava atma,zenginlik gösterme" gibi algılandığını biliyorum(amaç öyle olmasa da).
Forumda "en son ne aldınız" başlığı var zaten. Geltir de böyle olsun, kopya olmasın, özgün olsun bence.
Kısacası eğer taşlanmayacaksam "kutu açılışı bölümünün gereksiz olduğunu düşünüyorum" diyorum Smile

Edit: Yeni ürün alan arkadaşları inceleme bölümüne bekleriz Big Grin
Kutuyu açsın, kullansın,fotoğraflasın, yorumlasın, paylaşsın
(23/12/2014, Saat: 06:38)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby'nin yurtdışı versiyonu değil mi bu? Hani Arçelik-Beko ilişkisi?

Yabancıların bu Derby'ye düzdükleri övgüler sonrası her seferinde tekrar deniyorum fakat nedense o "harika" jilet benim sadece günlük sakalımı kesebilen bir jilete dönüşüyor. Sorun bende mi=D

Tek kullanım hocam 2.asla olunmaz balası iyi olmasada fiyata göre idare eder işte.
Hiçbirşey yoksa kullanırım gidip özellikle almam.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(23/12/2014, Saat: 12:49)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...Forumda "en son ne aldınız" başlığı var zaten. Geltir de böyle olsun, kopya olmasın, özgün olsun bence.

.....Edit: Yeni ürün alan arkadaşları inceleme bölümüne bekleriz Big Grin
Kutuyu açsın, kullansın,fotoğraflasın, yorumlasın, paylaşsın

Katılıyorum.Idea
Bugun kiz arkadasimin hediyesi kargo ile geldi, TSF adetidir kutu acilisi yapalim dedim.

42737327a97b08857aea902358993acb.jpg

Tahminleri alalim?

Sent from my iPhone using Tapatalk
TissotSmile

e mail adresim tipsol@me.com
TOBS veya 3T'den başka bir ürün bence.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(28/12/2014, Saat: 02:13)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun kiz arkadasimin hediyesi kargo ile geldi, TSF adetidir kutu acilisi yapalim dedim.

42737327a97b08857aea902358993acb.jpg

Tahminleri alalim?

Tıraş malzemesi çıkmazsa kızdan ayrılıyor musun onu söyle asıl? Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
O fasli atladik actim baktim Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: