Floid Aftershave
Arkadaşlar Floid losyon almayı düşünüyorum. İmpa Ticaret'te Suave ve Vigoroso olanlar kalmış sadece.
İspanya'da berberlerin meşhur losyonuymuş. Biraz sert yorumları da var. Tütün kokusu var diyenler de. Fiyatı da biraz uygun.

Kullanan komşularım varsa yorum ve önerilerini merak ediyorum.
Black versiyonunu 2 yılı geçkin süredir yaz kış ara ara çok severek kullanırım.
Hatta Mustafa beyden @impaticaret saç losyonu ve şampuanında aldım. Onlarıda seVerek kullanıyorum
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(20/02/2019, Saat: 12:49)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Floid losyon almayı düşünüyorum. İmpa Ticaret'te Suave ve Vigoroso olanlar kalmış sadece.
İspanya'da berberlerin meşhur losyonuymuş. Biraz sert yorumları da var. Tütün kokusu var diyenler de. Fiyatı da biraz uygun.

Kullanan komşularım varsa yorum ve önerilerini merak ediyorum.
Komşum merhaba,ben mentollü vigoroso kullanıyorum,çok memnunum,pişman olmazsın dene derim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Hazır konu guncellenmisken, bir kucuk tuyo vermek istedim.
Bu buyuk vigorosso siselerinin agzı genis gibi durur. Bunu nazikce, yavas dokmeye calısırsanız cok dokuluyor elinize. Tam tersi hızlı bir hareketle bas asagı cevirip hızlıca tekrar duz yapınca, agız hava almadıgı icin tam 1 kullanımlık miktarda az dokuluyor elinize.
Berber kullanımı gibi avucunuza hızlı hareketle doker gıbi yapın.
Komşum şişeyi olduğu gibi avucumuza bosaltmayalim sonraSmile

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Abi benim bu rezalet anlatımımla dökülmezse sasarım, yazarak muvaffak olamadım kusura bakmayın. Blush
(20/02/2019, Saat: 15:07)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi benim bu rezalet anlatımımla dökülmezse sasarım, yazarak muvaffak olamadım kusura bakmayın. Blush
Komşum takılıyorum sadeceSmilene demek istediğini anladım,seri hareketle şişeyi aşağı yukarı ceviricez

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(20/02/2019, Saat: 14:52)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hazır konu guncellenmisken, bir kucuk tuyo vermek istedim.
Bu buyuk vigorosso siselerinin agzı genis gibi durur. Bunu nazikce, yavas dokmeye calısırsanız cok dokuluyor elinize. Tam tersi hızlı bir hareketle bas asagı cevirip hızlıca tekrar duz yapınca, agız hava almadıgı icin tam 1 kullanımlık miktarda az dokuluyor elinize.
Berber kullanımı gibi avucunuza hızlı hareketle doker gıbi yapın.

@dikdik_s komşum sipariş gelsin bir, şişeyi ben terbiye ederim tecrübenizleSmile
Arkadaşlar, floid vigorosso bana nasip olmadı. Sepete atmıştım, yemeğe gittim geldim. Son stok olduğunu fark edemedim. Maalesef İmpa'da benim forumdaki yorumum üzerine kalmamış. Sağlık olsun...

Floid vigorosso kısmet değilmiş. Ben de suave aldım.
Arko tıraş sabunu ile tıraş olduktan sonra Floid vigoroso kullanırım genelde. Zevk meselesi olsa gerek, birbirlerine pek yakışıyorlar Smile

Avuca dökme konusunda ise kapağı açtıktan sonra şişenin ağzını işaret parmağım ile kapatıyorum. Şişeyi ters çevirdikten sonra parmağımı 1 sn kadar çekip tekrar kapatıyorum. Böylece şişenin etrafına bulaştırmadan ve elime gereğinden fazla dökmeden kullanabiliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,758 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,569 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,918 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,689 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Aftershave Tavsiyesi Nihil79 82 69,798 01/06/2021, Saat: 00:07
  Clubman Pinaud Aftershave ohtararan 146 146,385 07/08/2020, Saat: 00:58
Son Yorum: ahraz
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,906 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Miniso L’Homme Aftershave Tonik MetsGo 4 4,341 03/12/2019, Saat: 18:44
Son Yorum: FearOfATG
  Speick Aftershave.. mckorkmaz 12 22,605 20/10/2019, Saat: 17:18
  Floid Black Aftershave Lotion (Nueva Fragancia) ckeskin 21 18,012 04/09/2019, Saat: 16:12
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: