Yüzde kızarıklık ve soyulma Fırcadan olabilir mi
Geçenlerde forumda irem fırça diye bir firmadan övgüyle söz eden bir arkadaşın mesajını gördükten sonra orta boy bir irem aldım. Ne kılı olduğunu bilmiyorum ama daha ilk kullanımda bile lider denen illet fırçadan çok daha rahat çok daha yumuşak olduğu gibi çok da güzel köpük yaptı. Şu an cildim süper, en ufak tahriş yok üstelik pembe rapira ile. Demek ki rapirafobi yerine liderfobik olmak lazımmış Wink
o benim Smile
memnun kalmanıza sevindim... sedef saplı kısa versiyonu mu aldınız yoksa sanırım kırmızı renkli olan uzun versiynu mu aldınız???
Saygılarımla
(23/01/2012, Saat: 21:52)retrojunkie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde forumda irem fırça diye bir firmadan övgüyle söz eden bir arkadaşın mesajını gördükten sonra orta boy bir irem aldım. Ne kılı olduğunu bilmiyorum ama daha ilk kullanımda bile lider denen illet fırçadan çok daha rahat çok daha yumuşak olduğu gibi çok da güzel köpük yaptı. Şu an cildim süper, en ufak tahriş yok üstelik pembe rapira ile. Demek ki rapirafobi yerine liderfobik olmak lazımmış Wink
Alıntı:Şu an cildim süper, en ufak tahriş yok üstelik pembe rapira ile. Demek ki rapirafobi yerine liderfobik olmak lazımmış

"Üstelik Rapira" lafını duymamış olalım Big GrinBig Grin Bu arada FS yoksa şiddetle tavsiye ediyorum.
Smile Valla irem fırça'nın mavi saplı orta boy bir versiyonunu aldım ama alırken fırçaların toplu olduğu kutunun üstünde yazıyordu markası, yani özel bir fırça olduğunu sanmıyorum zaten 4 liraya aldım. Ama çok memnunum, bir ara babamın işyeri yakınlarında olduğu için de teknik fırça'ya uğramak istiyorum (jaguar'ın üreticisiymiş) perakende satış yapmazlar diye tahmin ediyorum ama zaten zevk için gideceğim.

Bu arada rapira pembe kutuya da cidden laf yok Smile Elektrikli makine kullanmama rağmen eminönü'ne gidersem alacağım 100'lük kutu, kenarda dursun. Hala 1996 yılında aldığım perma-sharp ustura jiletini kullandığıma göre tahminen rapira'ları bitirmeye ömrüm yetmez
Zaza Han'ın karşısındaki dükkanı tavsiye ediyorum.Han'a gezmeye girersin o ayrı Big Grin
Oralara gidince kendimi kaybediyorum Smile En son geçenlerde gittim moser makina almak için ama jilet, şap, ustura çeşitlerini falan görünce deliriyorum resmen
Aynen öyle Big Grin
Big GrinBig GrinBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Tıraş sonrası kızarıklık sivilce geçmiyor. KızılSakal 32 31,062 23/07/2018, Saat: 01:11
Son Yorum: Aersin
  Bu makina Merkur 42 olabilir mi habaz 6 4,197 08/03/2018, Saat: 22:44
Son Yorum: habaz
  Tıraş olunsa bile yüzde oluşan gri renk sakalsorunu 8 12,646 06/03/2012, Saat: 15:30
Son Yorum: sifujack

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: