Garaj Antik
Arkadaşlar muzayedeantik isimli bir site var, belki denk gelmişsinizdir. Adam elinde pek çok antik tıraş ekipmanı olduğunu söylemekteydi. Usturaları görmüşsünüzdür herhalde. Elemanlar istanbul'da dükkan açacaklardı, sanırım açmışlar artık. İstanbul'daki arkadaşlar bakmak isterler belki. Bana gelen maili gönderiyorum. Fotografları ben ayrıca istemiştim onlara bakarak bir kanıya varabiliriz sanırım. Adam elinde pek çok açılmamış kolinin olduğunu ve kolileri açtıkça ürünlerin çıktıgını söylemişti. ürün gamı genişliyor olabilir bi bakın da bize de haber verin. Smile

Alıntı:İyi günler,

Garaj Antik olarak dededen kalma mesleğimiz ile siz antika ve koleksiyon severlerin huzurundayız.

Geçmişin naifliğini, narinliğini ve değerlerini günümüze taşımak bizim işimiz.

Tarihimizi yeni nesillere tanıtmanın en iyi yolu görsel anlatımdır.

Zaman zaman gördüğümüz müthiş tarihi değerlerimizi sizlerle paylaşmak ve geçmişin günümüzü aydınlatması için faaliyetlerimize başladık.

Garaj Antik, siz sanat severlere, koleksiyonerlere, dekoratörlere, antika alım-satım yapanlara, aradığınızı bulabileceğiniz ve hatta elinizdeki değerleri biçimlendirip, geçmişimize sahip çıkma düşüncesinde olanlara, mobilyadan objeye, ahşaptan gümüşe, gramofonlardan saatlere, Osmanlıdan günümüze tüm ürünleri bulabileceğiniz ve eksperlik yaptırabileceğiniz nadide bir firmadır.

İşinizin, mesleğinizin anılarını, geçmişini göstermek, kültürünü yaşatmak antikadan geçer.

Her gün yenilenen ürün kategorilerimizi yerimizde sergilemeye devam ediyoruz.

Eylül ayıyla birlikte özel Garajımızda siz sanatseverlere eğlenceli müzayedelerimize başlıyoruz.

Bizi Facebook adresimizden de takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/garajantik.garajantik

Bizde, size ve sevdiklerinize göre, evinize ya da işyerinize uygun mutlaka eskiye dair anılarınızı yaşatacak antikalar vardır.

Bize uğramadan geçmişi aralayamazsınız.

Sizi antika sevmeye, geçmişimizi tanıtmaya, dedelerimizin ananelerimizin yaşantılarından esintiler göstermeye, naif antikalarımızın arasında sanat ve kültür turu attırmaya davet ediyoruz.

Antika Sevmek, Tarihimizi Sevmektir. Geçmişimizi Sahip Çıkmaktır.

Yerimiz Bakırköy Kartaltepe’de Yeni cadde üzerindedir.

Telefon 0 532 507 97 97

Fct 0 531 212 84 84

Burhan Şahin

wvpwqr.jpg
346lwxw.jpg
99o01g.jpg
20q1jzr.jpg
1z4wefm.jpg
hvpjmc.jpg
21awf2f.jpg
o8xow7.jpg
rky8vt.jpg