Bekar / Yalnız Yaşayanlar
Beyler, bakın ne buldum Big Grin

Gençleri alalım buraya

Bekarlar grubundayım. Wink
Ben de dahilim bu gruba, yakın zamanda medeni durum değişikliği ön görmüyorum. Bekar arkadaşlarla PS4 turnuvaları mı organize etsek Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Bende 8 yıllık yalnız yaşantımı 3 ay kadar önce noktalandırdım. Memnunum Smile
Ben de bekarların arasına geri döndüm Blush
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
candova komşum yalnız yaşamıyorum ama bekar dersen bekarız komşum. Ailemle yaşıyor olmama rağmen kendi kendimin efendisi gibi birşeyim zaten.

Hobilerim arasında : Elektronik Müziğin bir kolu olan House ve Trance müzikle ilgileniyorum. Kendi podcastlarım var mixcloudda, Djlik yapıyorum. Uluslararası İlişkiler okuduğum için güncel siyasi olayları takip etmeye, yorumlamaya çalışıyorum. Kitap okumayı seviyorum özellikle siyasi içerikli kitapları. Emrah Serbes'in Deliduman'ını okumuştum en son. Mizahı çok seviyorum sürekli okuduğum dergiler var örneğin Penguen ve Uykusuz gibi. Bunun haricinde zaten hobilerimden biri Geleneksel Tıraş bununla ilgili youtube bloggerlarındaki bazı kişileri takip etmeye çalışıyorum mantic, paulhfilms, nickshaves, briarwood138, anthonyesposito a.k.a. Stallion gibi.
Çok şükür aileden baskı yok evlen evlen diye yaşımda daha genç zaten uzun bir sürede düşünmüyorum daha gidecek çok festival, parti, çalınacak parti ve okunacak kitap varken o işler biraz zor gibi Big Grin
Whoa Mama ! Johnny Bravo
Bende evli olup iş sebebiyle Sivas ta yalnız yaşıyorum.Bekarken yalnız yaşamak keyifli olsa da evli olup eş ve çocuktan uzak olmaz zor oluyor.
Saygılarımla
Genç bekar kadrosundan selamlar. Ev iş arası çok uzak olunca yol parasını kiraya veririm diyip ayrı eve çıktım.

Hobiye vaktim kalmıyor, hafta içi; eve geldim, yemek yaptım - yedim derken ertesi günü erken kalkmak için erken yatıyoruz. Hafta sonu bulaşık temizlikle geçiyor. Kız arkadaşım var ama ona bile zaman ayıramadığım oluyor.

Bir sürü oyun çıkıyor alıp steam hesabıma ekliyorum ama indirip oynayacak vaktim olmuyor. Vakit bulursam film izliyorum, kendi arşivim var diyebilirim.
biz evlenmeye çabalarken büyüklerimiz bize tur bindirip yeniden bekarlar arasına katılmış
üzerimizdeki yükü dahada ağırlaştıran hareketler bunlar arkadaşlar yapmayın etmeyin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(17/11/2015, Saat: 03:13)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biz evlenmeye çabalarken büyüklerimiz bize tur bindirip yeniden bekarlar arasına katılmış
üzerimizdeki yükü dahada ağırlaştıran hareketler bunlar arkadaşlar yapmayın etmeyin

Kimdi ya @korgunv idi galiba, "İşi,eşi,arabayı değiştirdim bir tek geltir değişmedi" diyen? Big Grin
Benim de aynen böyle oldu işte..
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: