Bekar / Yalnız Yaşayanlar
Erkek forumu kadınları savunacak kimse yok. Kadınların yanında da söylesenize türk kızı böyle türk kızı şöyle diye Big Grin
aglama-duvari.jpg
aglama-duvari-nda-bulundu.jpg

(31/07/2013, Saat: 02:14)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erkek forumu kadınları savunacak kimse yok. Kadınların yanında da söylesenize türk kızı böyle türk kızı şöyle diye Big Grin
vay arkadaş konuya bak birkaç saatte 5 sayfa olmuş, ne dertliler varmış Big Grin
İçinizde en geç evlenenlerdenim galiba, 34 yaşında evlendim. 12 sene yalnız yaşadıktan sonra...
Durumun özetini martin üstad çok güzel çıkarmış zaten, üstüne laf söylenmez..Sleepy
(31/07/2013, Saat: 02:14)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erkek forumu kadınları savunacak kimse yok. Kadınların yanında da söylesenize türk kızı böyle türk kızı şöyle diye Big Grin

Biz elemiş unumuzu asmışız eleğimizi.

Gençler için uyardık Smile Boşanmaktansa daha anlayışlı olsun milletimin güzide insanları, parayı verir Allah, siz geçinmenize bakın, iki gün para yok diye bas bas bağıran kadınları erkekler çekmez. Bizim erkeklerimiz, sözünün dinlenmesini ister, saygı ister. Eve gel dır dır, dışarda milletin derdini dinle eee nerde rahatlıcak bu adam? Boşan aynı modelden bi daha al onu da boşa..

Anayasa der ki aile, toplumun temel taşıdır. Nasıl aile nasıl saygı? Evlenmekten korkmayan var mı? Bu hale getirdiler evliliği..

Kadınlarımıza kızlarımıza eğitim vermeli devlet. Kadın sığınma evlerindeki şiddete neden göz yumuluyor? Orada dayaktan kaçan kadınlar sığınmakta iken, koğuş ağasının dayağını yiyen kadınlar daha başka nereye sığınacak?
O yerlerin çok sıkı denetlenmesi gerekirken, ne ile meşgul ediliyor bu halkın aklı? dizilerle mi, yapay gündemlerle mi?

Susuyorum..
elin cins kızıyla evlenmektense bekar ölürüm ben hiç bir kıza karşı evlenme hissi hissetmedim neden bilmem ama böyle mutluyum
Sadece kadın sığınma evleri değil, çocuk yetiştirme yurtlarında 12 yaş civarındaki hamile kızları neden sorgulamıyorlar?

Sorgusuna katıldığım 14 yaşındaki bir kız çocuğu bana aynen şöyle dedi "bana iki sene önce acımayıp sattılar beni, elimde çalıştırdığım 3 kız var şimdi onlara da ben acımam satar, paramı alırım" Ne evliliğinden bahsediyoruz biz?

Bu küçücük annesiz babasız yavrulara tecavüz eden şerefsizler kansızlar kim?

Aramızda, yakınınızda emin olun..

Şimdi sustum Confused
aramızda yakınınızda derken nasıl yani bizim çevremezi de sizin dediğiniz gibi biri yok
mornetto dur, anlatma.. gece gece tadımızı kaçırma..
(31/07/2013, Saat: 01:53)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kim şöyle iki kız çocuk istemez?

ben istemem diyen yalancıdır vallaha Smile
O daddy neden sen olmayasın dostum? Wink
Yakın tıraş gibisi yoktur..
özelden cevapladı bekar olan varmı konusu kimse kimseye fikrinden yazamaz asymopte
Yazdığım o mesaj Lord'a yönelikti karakartal. Videoyu o paylaştığı için ve kendisinin de müzikle ilgili olduğunu daha önceki mesajında yazdığı için, bir göndermeydi..

Siz üzerinize alındıysanız elbette sizin için de aynı dilekte bulunabilirim. Ama sizin istek ve beklentileriniz bizim dileklerimizden daha mühim elbette..
Yakın tıraş gibisi yoktur..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: