Bekar / Yalnız Yaşayanlar
Bekarlıktan sıkılanlar böyle konular açar Smile
Tabiat boşluk kabul etmez,bir şekilde besin zincirinde yerinizi alacaksınız Big Grin

(30/07/2013, Saat: 23:37)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/07/2013, Saat: 23:33)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öğretmenden daha iyi eş olur mu ?
Hocam yaşadığınız şehirden memnun değilsiniz galiba

(30/07/2013, Saat: 23:29)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/07/2013, Saat: 23:22)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/07/2013, Saat: 23:20)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sertaç Hocam,evlenmek bir şeylerin sonu değil üzülmeyin Smile
Sonun başlangıcı Big Grin Big Grin Big Grin

hahahahahaha Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ustad dıpteyım ah su es durumu muhabbettı olmasa yaktı benı esımın öğretmen olması Smile

valla meslek olarak öğretmenden daha iyisi yok galiba
konu evliliğe kaydı birden Smile
ben de detaylı yazayım bari hayatımı Cool
Çok da uzun zaman sayılmaz aslında 6 yıldır tek başıma yaşıyorum aynı şirkette çalışıyorum, askerden sonra istanbulda iş bulduk geldik.Tüm akrabalar istanbulda olmasına rağmen ailem başka şehirde.Bendeniz memur çocuğu olarak Istanbul'da doğup yurdun 6 farklı ilinde yaşayıp 9 farklı okulunda okuyup iş bulup tekrar istanbula dönmüş biriyim.

Bu kadar çok hayat değiştirmekten dolayı neye el atsam 2-3 sene de sıkıldım Smile
Hobilerimle mutluyum diyorum ben de lord gibi fakat bir süre sonra sıkılıyorum.

Ortalamanın üzerinde yemek yaparım, ütümü de kendim yapardım,temizliğimi de Cool Artık daha az yapıyorum.Ne kadar yıllarca inat etsem de sonunda ayda bir de olsa bu işler için bir yardımcı tuttum.

Evim ve işim medeniyete uzak zaten az olan arkadaşlar da 2şer 3er evlendiler kaldık sap gibi.Evde oturmaktan nefret eden ben şimdi evden çıkmak istemiyorum.Bir oturuşta dünyanın içkisini içen ben şimdi 1 bira içeyim de kafam yumuşasın istiyorum Smile

Yaşlandığımı artık kabul etmeye başladım ne yazıkki.

Bisiklet sürmeyi çok severdim, bisiklet aldım geçen sene bozuldu bu sene tamire bile götüermedim.
Bir ara çok iyi fotoğraf çekerdim.Eskişehir'de üniversitedeyken Siyah beyaz fotoğraf içinkaranlık odamız vardı.Birkaç ay önce elime fotoğraf makinasını aldım, bu düğme ne işe yarıyor acaba dedim (deklanşör'e).O derece film koptu.
Ara sıra geliyor spora gidiyorum.Sıkılıyorum 5 aydır gitmiyorum.Var mı böyle birşeyExclamation

Seyahat ederdim eskiden param yokken,öğrenciyken.Y.içi y.dışı farketmezdi.2 kez interraile çıktım.Ama ne zaman para kazanmaya başladık şimdi sadece ailemin yanına yazlığa gidiyorum.Okulda bana bunu söyleseler benden önce arkadaşlarım gülerdi.
Galiba para kazanmaya başlayınca hayallerimizi unutuyoruz Confused
Şimdi aksamları evde , pc başında pinekliyorum.TV izleme alışkanlığım da yok.Film de izlemiyorum, boş boş geçiyor.

Ara sıra sadece 2-3 arkadaşımla görüşüp 2 birşeyler içip devrilip yatmak istiyorum.Ama o arkadaşlarımla da çok nadir görüşüyorum belki yılda 2 kez.

Ergenlik zamanlarından beri bir süre yurtdışında yaşamak isterdim, gidip de yaşamadık fırsat varken.Şimdi de iş hayatında bir yerlere geliyorusun, yaşlanıp hareket zorluğu da çekiyorsun.Kaldı öyle içimde hep.

Lord demiş ya ikizler burcu mükemmeliyetçi diye ben de koç burcuyum.Kolay sıkılan, özgürlüğüne düşkün , işler daha da zorlaşıyor.
Yalnız kalmak istiyorum ama birini de istiyorum galiba,o biri geldiğinde onu da istemiyorum Huh
Ailede genetik evliliklerde sıkıntı var.Galiba biraz da beni korkutup soğutan bu olay.

11.jpg

Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
azggv7.jpg
Üstad valla videoyu gördük gayetten yakışıklı kardeşimizsiniz.

elinizi sallasa ellisi galiba bu özgüven yalnız bırakıyo.
Eskişehirde Türkiyenin en güzel kızları var diye biliyorum, izmir değil o şimdiden söyleyim. önceki eşim eskişehirde avukat hala Big Grin biliyoruz da konuşuyoruz Big GrinBig Grin

hani bi eş insanı derler toplar, dinler ağladığınızı bir o bilir. iyi sır tutar. çocuk işte bi kadın anne ise dünyanın en güzel eşi odur. daha da güzelleşir çocuk olduktan sonra.. Hayırlısı dicem.Angel
(31/07/2013, Saat: 00:07)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 11.jpg

Big Grin

Arkadaşı hayrına bir güzel tıraş etmek lazım.. Wink
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(31/07/2013, Saat: 00:16)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 00:07)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 11.jpg

Big Grin

Arkadaşı hayrına bir güzel tıraş etmek lazım.. Wink

Bu tiple utanmadan soruyor bir de. Bir kadın sana bakarken seni takım elbise ile hayal eder. Bizim gibi çıplak değil Big GrinBig Grin

Doğrusun komşum gitsin tıraş olsun iş bulsun bakim nasıl veriyolar kızlarını Big Grin
Elimi sallasam ellisi değil mornetto komşum, beklentiler yüksek. Hem güzel olsun, hem akıllı olsun, hem entellektüel olsun, hem ortak beğenilerimiz olsun diye kapris yapıyor insan yaşlandıkça. Gençken daha kolay o işler, iki bakışına tav oluyor insan. Ama şimdi grup seksendört'ün şarkı sözü var ya

Bir kadeh sessizlik doldurdum
Daldım gittim semaya
Güz geçti bahar geçti derken
Bir gün daha görsek ne ala
Dünya derdi sarmış dört yanımı
Yaşamayı öğrenemedim hala

Şimdi hayat ister çiçeklerle gelsin
İsterse vursun geçsin
En bilindik yalanlarından
Bir yalan seçsin gelsin

Ben bu yolda tekrar yürümem
Artık buralardan geçemem
Ben bu yaştan sonra ne kara kaşa göze
Ne de selvi boya hiç gelemem

Bir de en yakın arkadaşımın eşi yabancı. O kadar anlayışlı, uysal, açık görüşlü bir kadın ki, ister istemez bende türk kızı istemiyorum, yabancıyla evleneyim, hatta gideyim bu ülkeden orada yaşayım diyorum. Bıktım bu ülkenini geri kafasından da, kaprisinden de.
15eqvr.jpg
(31/07/2013, Saat: 00:26)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elimi sallasam ellisi değil mornetto komşum, beklentiler yüksek. Hem güzel olsun, hem akıllı olsun, hem entellektüel olsun, hem ortak beğenilerimiz olsun diye kapris yapıyor insan yaşlandıkça. Gençken daha kolay o işler, iki bakışına tav oluyor insan. Ama şimdi grup seksendört'ün şarkı sözü var ya

Bir kadeh sessizlik doldurdum
Daldım gittim semaya
Güz geçti bahar geçti derken
Bir gün daha görsek ne ala
Dünya derdi sarmış dört yanımı
Yaşamayı öğrenemedim hala

Şimdi hayat ister çiçeklerle gelsin
İsterse vursun geçsin
En bilindik yalanlarından
Bir yalan seçsin gelsin

Ben bu yolda tekrar yürümem
Artık buralardan geçemem
Ben bu yaştan sonra ne kara kaşa göze
Ne de selvi boya hiç gelemem

Bir de en yakın arkadaşımın eşi yabancı. O kadar anlayışlı, uysal, açık görüşlü bir kadın ki, ister istemez bende türk kızı istemiyorum, yabancıyla evleneyim, hatta gideyim bu ülkeden orada yaşayım diyorum. Bıktım bu ülkenini geri kafasından da, kaprisinden de.

Hanım duymasın, bir müvekkilim var. Rusyalı bir eşi ve 2 aylık bebekleri var. Bazen yurt dışında bazen türkiyede gönüllerince yaşıyorlar. eşinin nasıl sadakat, güzellik ve anlayışla dolu yani tam donanımlı olduğunu anlatamam. ya arkadaş türk erkeğini rus kızı mutlu edecekse bütün rus kızları helal olsun derim. inanılmaz mutlular insan kıskanıyor üstad. kadın hep alttan hep alttan, biz küfrederiz aaa der, neden o insanın annesinin günahı ne? bütün kavgası bu. biz deliye dönmüşüz o kadar sakinleştirir ki saygı duymamak elde değil. bunların insan bile olduğuna inanmıyorum çok zaman.. kesinlikle doğru bir karar üstadım..SleepySleepy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: