Burçlar
İşlerimi yapsınlar da üstadım kahvemi kendim yaparım Smile
www.BarbarosRazors.com

(07/09/2013, Saat: 18:25)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşlerimi yapsınlar da üstadım kahvemi kendim yaparım Smile

TongueTongueAngelAngel
KOÇ BURCU
Bir Koç asla kolay kolay ağlamaz. Eğer senin için ağlamışsa sana hiç kimseye vermediği değeri veriyor demektir.

BOĞA BURCU
Sevdiği kişinin kılına zarar gelirse dünyaları yakar bir Boğa. Sevince öyle derinden, öyle içten, öyle çok sever!

İKİZLER BURCU
Bir İkizler yalnız kalmaz. Sadece yalnız kalmayı tercih eder.

YENGEÇ BURCU
Bazen bencil olabilir bir Yengeç ama bu zamanında başkalarının mutluluğunu kendi mutluluğundan çok düşündüğü içindir.

ASLAN BURCU
Bir Aslan'ın ettiği ah'lar hep tutar. Bu yüzden Aslan'a hata yapanın ömrü boyunca iki yakası bir araya gelmez.

BAŞAK BURCU
Bir Başak derdini tasasını anlatamadığı sevgiliyi çöpe atar daha iyi! Çünkü o sevgilisiyle her şeyini konuşmak, paylaşmak ister.

TERAZİ BURCU
Romantizmle eğlenceyi bir araya getirir ve unutulmaz aşklar yaşatır bir Terazi. Bu yüzden de kolay kolay unutulmaz

AKREP BURCU
Bir Akrep kimi istiyorsa onu elde eder. Hemde tek bakışıyla.

YAY BURCU
Bir Yay'ı kazanmak istiyorsan; ona güven duy. Çünkü Yay kısıtlanmaktan ve "bunu yap", "bunu yapma!" gibi emirler duymaktan nefret eder.

OĞLAK BURCU
Bir Oğlak inatçıdır! İlk mesajları hep karşı taraftan bekler. Ölse atmaz.

KOVA BURCU
Düşüncesiz insana gelemez bir Kova! Nerde geri kafalı insan varsa onların olduğu yerden hemen kaçar, asla dayanamaz.

BALIK BURCU
Boşuna uğraşma! Arasan da Balık'la yaşadığın aşkı başkasında bulamazsın.
Aslan burcuyum Cool

ASLAN BURCU
Bir Aslan'ın ettiği ah'lar hep tutar. Bu yüzden Aslan'a hata yapanın ömrü boyunca iki yakası bir araya gelmez.
TERAZİ BURCU
Romantizmle eğlenceyi bir araya getirir ve unutulmaz aşklar yaşatır bir Terazi. Bu yüzden de kolay kolay unutulmaz

Yok canım ben neymısım Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
koç burcunun kolay kolay ağlamadığını biliyorum
(11/10/2013, Saat: 16:19)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslan burcuyum Cool

ASLAN BURCU

Genelde ateş grubu, koç,aslan,yay beddua etmez. ettiği zaman bu doğru çünkü çok duygusal ve sabırlı. bir yere kadar..
(11/10/2013, Saat: 16:29)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TERAZİ BURCU

aşk adamı Big Grin
Burçlara, metafizik şeylere inanmam.
(11/10/2013, Saat: 19:44)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11/10/2013, Saat: 16:29)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TERAZİ BURCU

aşk adamı Big Grin

O degılde aklımda geldi yaslanıyorum Sad
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: