Foruma hoşgeldiniz...
Arkadaşlar forum daha çok yeni olduğu için içerik bakımından oldukça boş sadece "dh"deki değerlendirme resim ve yorumlarınızı dahi buraya ilgili konulara taşımanız ilk günlerimizde bizim için oldukça önemli.

Cool
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Acele taşınmamız lazım. Elimden geleni yapacam.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
(28/09/2011, Saat: 19:36)ilkerxxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acele taşınmamız lazım. Elimden geleni yapacam.

ekipmanlarımızdan favorilerimizi profilimizede ekleyebiliyoruz Wink

dhdeki sistem bölümü gibi Smile
walla ben yakında bi gillette slim adjustable tanıtımı ve fotoğrafları eklemeyi düşünüyorum.
ama benim en çok hoşuma giden açıkçası alışveriş kısmı oldu.
Saygılar
Tatilin son gunu. Tatil boyunca sakallari biraktik yuzumuz dinlensin diye. 5 gunluk sakal var su an. Bu aksam kismetse Izmir'de olacagim ve uzun, keyifli bir tiras beni bekliyor. Hem Cerrus fircayi bir kez daha deneyecegim hem de Cerrus jiletin bu kadar sakal karsinda neler yapabilecegini gorecegim.
merkur jılet bukadarmı kotu Huh
alman malı kalıtelı olur
almanlar kotu mal yapmaz vs her cumle sonuna
tecrubelı ınsanlar herzaman
merkur hariç diye ekliyorda Smile
Yaklaşık 5 günlük aranın ardından tatil bitince bu akşam tıraş oldum. Öncelikle şunu söyleyeyim, Cerrus jilet paslanmış arkadaşlar. Jileti tam durulamadan kaldırmıştım ama hiçbir jiletimi durulama ve ilk kez paslanan bir jiletim oldu. Belki normaldir ama ilk kez paslanan bir jiletim olduğu için yazayım dedim. Bir de 5 günlük sakalı Cerrus ile alamadım ki sakallarım çok yoğun ve sert değildir. Hemen jileti değiştirdim ve Crystal ile 5 günlük sakalı Wilkinson makine ile 3 perdede sinekkaydına yakın hallettim. Gördüğüm kadarıyla Cerrus 1-2 günlük sakal için yeterli ama fazlası zor gözüküyor.

Bu arada Cerrus porsuk kılı fırça ile ikinci tıraşımı da olmuş oldum bu akşam. Batma hissi yine var ama kesinlikle rahatsız edecek derecede değil. Tekrar söylüyorum, 17 TL'lik fiyatına göre çok ama çok başarılı bir fırça bana göre.
o batma benim iremde de var ama rahatsız edici değil. hatta masaj yapıyor gibi oluyor. seviyorum. yani yüzümde yumuşakça gezen bir fırça yerine hafif batan bir fırça daha iyi.
ama tabi asıl iiş köpük oluşturmadaki başarı. misal benimkinde arkodan köpük oluşturma çok kısa sürerken WS tas sabun arkoya göre baya uğraştırıyor.
Frank Shaving gelsin ondan sonra karşılaştırma yaparım artık.
2 hafta oldu neredeyse

(01/10/2011, Saat: 00:12)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 5 günlük aranın ardından tatil bitince bu akşam tıraş oldum. Öncelikle şunu söyleyeyim, Cerrus jilet paslanmış arkadaşlar. Jileti tam durulamadan kaldırmıştım ama hiçbir jiletimi durulama ve ilk kez paslanan bir jiletim oldu. Belki normaldir ama ilk kez paslanan bir jiletim olduğu için yazayım dedim. Bir de 5 günlük sakalı Cerrus ile alamadım ki sakallarım çok yoğun ve sert değildir. Hemen jileti değiştirdim ve Crystal ile 5 günlük sakalı Wilkinson makine ile 3 perdede sinekkaydına yakın hallettim. Gördüğüm kadarıyla Cerrus 1-2 günlük sakal için yeterli ama fazlası zor gözüküyor.

Bu arada Cerrus porsuk kılı fırça ile ikinci tıraşımı da olmuş oldum bu akşam. Batma hissi yine var ama kesinlikle rahatsız edecek derecede değil. Tekrar söylüyorum, 17 TL'lik fiyatına göre çok ama çok başarılı bir fırça bana göre.

Merkur jilet tek seferde paslanmisti bende... Simdi Personna med. prep. taktim, bakalim o nasil cikacak...
- Merkur Futur Parlak Krom Makine
- Col. Conk. Krom Stand
- Edwin Jagger Large Super Badger Fırça
- Edwin Jagger Siyah Porselen Sabun Tası
(01/10/2011, Saat: 00:51)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o batma benim iremde de var ama rahatsız edici değil. hatta masaj yapıyor gibi oluyor. seviyorum. yani yüzümde yumuşakça gezen bir fırça yerine hafif batan bir fırça daha iyi.
ama tabi asıl iiş köpük oluşturmadaki başarı. misal benimkinde arkodan köpük oluşturma çok kısa sürerken WS tas sabun arkoya göre baya uğraştırıyor.
Frank Shaving gelsin ondan sonra karşılaştırma yaparım artık.
2 hafta oldu neredeyse

(01/10/2011, Saat: 00:12)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 5 günlük aranın ardından tatil bitince bu akşam tıraş oldum. Öncelikle şunu söyleyeyim, Cerrus jilet paslanmış arkadaşlar. Jileti tam durulamadan kaldırmıştım ama hiçbir jiletimi durulama ve ilk kez paslanan bir jiletim oldu. Belki normaldir ama ilk kez paslanan bir jiletim olduğu için yazayım dedim. Bir de 5 günlük sakalı Cerrus ile alamadım ki sakallarım çok yoğun ve sert değildir. Hemen jileti değiştirdim ve Crystal ile 5 günlük sakalı Wilkinson makine ile 3 perdede sinekkaydına yakın hallettim. Gördüğüm kadarıyla Cerrus 1-2 günlük sakal için yeterli ama fazlası zor gözüküyor.

batma kesinlikle faydalı
hiç batmayan cok büyük boy
tum kılları çatallanmış pamuk gibi bir fırçam var

arada kendimi kaptırınca kulaklarımı kopurturken buluyorum kendımı Smile

biraz hissedilmeli ciltde fırça Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: