Tıraş sonrası yüzde gerginlik..
mornetto Big Grin
Hani çelik ete değecekti hocam?WinkUstura
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(27/07/2013, Saat: 01:05)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mornetto Big Grin
Hani çelik ete değecekti hocam?WinkUstura Ustura

Ya tamam da ustura rüyama giriyor iki gündür. Yani bu işe başlarsak sonu kötü şimdiden anlamaktayım. 4 haneli dolarlardan bahsediyoruz tek çelik için. Acaba diyorum ben geri adım atsam, geri geri DE ye doğru, yanaşsam dedimdi Big GrinBig Grin

Aslında ev aldımdı.

Şimdi dava açıyosun filan hepsi para tabi Big Grin Bunun Yargıtayı var, Anayasa Mahkemesi olmadı İnsan Hakları Avrupa mahkemesi bak nerelere gidiyo iş Big Grin

Şimdi kalk 4 haneli dolara tıraş ol, sonra el elde, baş başta Big Grin

Netsek kine acaba? Big Grin
Hem zaten gerginlik yapıyomuş ustura Big Grin

Benim iş de gergin bir iş, bağır çağır filan nereye kadar dimi? Hergün zaten kahveyle ayaktayız hakime laf anlat, müvekkile laf anlatamazsın zaten. Allahtan deyip kaybettiğin davayı açıklayamazsın doktorlar gibiBig Grin

Bi süre diyorum gergin olmadan yaşasak ? Bak ama konu başlığından da çıkmoyorum Big Grin
4 haneyi kim soktu aklına? Big Grin Damaskus çeliği olur, antika olur vs. bunları bilemem ama normalde en kral çelik usturayı 200 dolara alabilirsin hocam.

Avukatlar lafı dolandırmayı çok severler, şimdi gerçeği söyle: Cesaretin yok mu aşka? Etle çeliği buluşturmamız lazım hocam.. Hem biraz gerginlik iyidir, bknz Ajda Pekkan. Hatun kaç yaşında mayoyla klip yapıyor.. Wink
Ama doktor korkuyorum Big GrinBig Grin
Korkma, acımayacak.. Big GrinUstura
40 dolarlık antikayla başlayabilirsiniz zaten öğrenene kadar öyle başlanmalı. Fiyatlar 3 haneli. 4 haneli olanlar custom dedikleri kişiye özel üretilen usturalar, sipariş verip 7 ay bekliyorsun yapılması için Smile onların bile çoğu 3 hanelidir. Jilet ustura gibi değil hiç affetmiyor çok daha fazla dikkat gerekiyor çok kolay yüzü keser tahriş eder hele ki feather Smile Alışana kadar bunların olması doğal. Tahriş yüze baskı uygulamaktan veya kesme açısının büyük olmasından kaynaklanıyor. Jilette aynı yeri tekrar köpük sürmeden birkaç kere geçmek de tahriş edebilir. Usturanın arkasının yüzünüze değmeyecek kadar açık olması tıraş etmesi için yeterli zamanla el alışkanlığı ve tekniği ilerlettikçe tıraş da iyileşir. Gerginlik alkollü tıraş sonrası kullanmaktan olabilir. Alkollüler yağlı ciltlere iyi gelir diğerlerinde daha çok nemlendirmeye ihtiyaç olur veya ikisini birden kullanabilirler. Alkollü ve parfümlüyse bunlar da kaşıntı tahriş yapabiliyor cilt hassas veya kuru ciltse. Kimisi tıraş kolonyasını sürüp yüzümü yakmasını seviyorum diyor kişisel tercih her şey. Fırça mı yaptı sabun mu tıraş sonrası mı alerji mi diyenler oluyor ama genelde tıraş tekniğinde sorun.
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
(27/07/2013, Saat: 02:45)porsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 40 dolarlık antikayla başlayabilirsiniz zaten öğrenene kadar öyle başlanmalı. Fiyatlar 3 haneli. 4 haneli olanlar custom dedikleri kişiye özel üretilen usturalar, sipariş verip 7 ay bekliyorsun yapılması için Smile onların bile çoğu 3 hanelidir. Jilet ustura gibi değil hiç affetmiyor çok daha fazla dikkat gerekiyor çok kolay yüzü keser tahriş eder hele ki feather Smile Alışana kadar bunların olması doğal. Tahriş yüze baskı uygulamaktan veya kesme açısının büyük olmasından kaynaklanıyor. Jilette aynı yeri tekrar köpük sürmeden birkaç kere geçmek de tahriş edebilir. Usturanın arkasının yüzünüze değmeyecek kadar açık olması tıraş etmesi için yeterli zamanla el alışkanlığı ve tekniği ilerlettikçe tıraş da iyileşir. Gerginlik alkollü tıraş sonrası kullanmaktan olabilir. Alkollüler yağlı ciltlere iyi gelir diğerlerinde daha çok nemlendirmeye ihtiyaç olur veya ikisini birden kullanabilirler. Alkollü ve parfümlüyse bunlar da kaşıntı tahriş yapabiliyor cilt hassas veya kuru ciltse. Kimisi tıraş kolonyasını sürüp yüzümü yakmasını seviyorum diyor kişisel tercih her şey. Fırça mı yaptı sabun mu tıraş sonrası mı alerji mi diyenler oluyor ama genelde tıraş tekniğinde sorun.

İçim rahatladı. üç haneyse sorun yok canım alalım bir kutu. sanırım bir kutuda 7 tane çıkıyordu. Big Grin Çelik ustura ancak bu kadar iğrençleştirilebilirdi heralde. Sweeney todd aklıma geldi de.

Kaçış yok asymp aldırcak bize, aldıktan sonra ben zaten gergin olacağım uzunca bir süre Big Grin
(27/07/2013, Saat: 01:44)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4 haneyi kim soktu aklına? Big Grin Damaskus çeliği olur, antika olur vs. bunları bilemem ama normalde en kral çelik usturayı 200 dolara alabilirsin hocam.

Avukatlar lafı dolandırmayı çok severler, şimdi gerçeği söyle: Cesaretin yok mu aşka? Etle çeliği buluşturmamız lazım hocam.. Hem biraz gerginlik iyidir, bknz Ajda Pekkan. Hatun kaç yaşında mayoyla klip yapıyor.. Wink

hahahahah Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Mornetto komşum sahibindende çok temiz bir henckels var, konuş verirse 200'e al, vermezse 250' de çok değil o usturaya, al bitsin, tek usturayla bitirirsin olayı, öyle haftalık setlere falan gerek yok. Bir dosyadan %25 alıyorsun, soru sormak için geleni bile ensesine şaklatmadan geri yollamıyorsunuz yalan mı? Big Grin

mızmızlanma şimdi, taşını kayışını da alırsın kolayca sen. Smile Kese kese alışırsın iyi tıraşa, bu işler böyle, kimse avukat doğmadığı gibi kimse usturacı da doğmuyor. Wink
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Soğuk Tıraş papazerigi 156 133,800 06/04/2023, Saat: 22:21
Son Yorum: Mecanica
  Tıraş Sonrası Yüzde Buz Gezdirme TrasNicinSarT 18 7,749 12/11/2022, Saat: 10:34
Son Yorum: exselans
  Tıraş makinesi jilet kombinasyonlari osaka23 62 31,243 15/02/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: mtcn77
  Kaç perdede tıraş oluyorsunuz ? eggman 169 139,644 09/01/2021, Saat: 21:06
Son Yorum: Tıraşolog
  Tıraş Sonrası Ciltte Yanma papazerigi 67 39,770 21/12/2020, Saat: 23:23
Son Yorum: onurcakmak
  Tıraş sorunum Don Quijote 9 4,944 14/02/2020, Saat: 23:08
Son Yorum: Don Quijote
  Tiras aleti bastirma olcusu Rigbie 6 3,803 20/04/2019, Saat: 15:00
Son Yorum: FearOfATG
  Kullandığımız en agresif tıraş aletleri(ANKET) jegal 40 22,172 26/01/2019, Saat: 12:00
Son Yorum: sfenks
  Hassas Cilt İçin Doğru Tıraş Sonrası Ürünler Oguzhan53 9 10,768 27/11/2017, Saat: 15:49
Son Yorum: Ferman
  Tıraş Öncesi ve Esnasında Doğru Yöntemler Mauser 5 8,690 01/11/2015, Saat: 20:03
Son Yorum: msakalli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: