Animeden Manga'ya Çizgi Film
Hajime No İppo ve Dragon Ball ' un tüm bölümlerini izledim. Bu ayarda ne tavsiye edersiniz ? Smile

Polisiye türünde bilmece ve akıl dolu bir anime istiyorsanız yeni bitirdiğim Zankyou No Terror adlı animeyi tavsiye ederim. 11 bölümlük bu kısa seri aslında yaz ayları için çekilmiş kısa bir dizi olsa daha iyi olurmuş.

Konusundan kısaca bahsetmek gerekirse; 2 çok zeki liseli genç kendilerine çocukken yaşatılanlardan sorumlu tuttukları yetkilileri cezalandırmak için Tokyo'da çeşitli bombalama eylemleri düzenliyor.

İlk saldırıları Tokyo Hükümet Binası
zankyou-no-terror-episode-1-aftermath-of-the-attack.png
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Uzun zamandır kullanıyorum fakat ha kapandı ha kapatılacak derken kimseye tavsiye edemiyordum. http://www.kissanime.com benim şu zamana kadar gördüğüm en kullanışlı anime izleme sitesi. İki dakika içinde bir hesap açtıktan sonra bütün animelerinizi listenize ekleyebiliyor, dosyalayabiliyor, izlendi izlenmedi diye ayırabiliyor ve daha pek çok şekilde animelerinizi organize edebiliyorsunuz. Hesap açarken kullandığım email adresime onay emaili harici hiç bir şey yollamadılar yani o konuda içiniz rahat olabilir.

Anime içeriği olarak daha arayıpta bulamadığım hiç bir anime olmadı. Site yöneticileri daha pazartesi görücüye çıkan yeni bir animeyi hemen çevirip alt yazısıyla salı günü siteye ekliyorlar. Dramasından aksiyona ordan polisiyeye 0-6 yaşdan +18'e kadar pek çok seyirci grubu için geniş bir anime arşivleri var.

Benim gibi haftalık sabit izlediğiniz animeleriniz bir de bunların yanında araya sıkıştırdığınız başka seriler varsa sitenin kendi sunduğu takip sistemi çok ise yarıyor. Üç belki beş anime için hangi bölümlerde kaldığınızı hatırlama ihtimaliniz var fakat sayı arttığı zaman bu özellik kesinlikle çok işlevsel. Siteye üye olmanın bu takip sisteminden başka bir diğer faydası ise login olarak sitede geçirdiğiniz zamana karşılık size KP puanı diye bir puan vermeleri. Bu puanlar ile siteden premium üyelik alabiliyorsunuz. Premium üyelik ise site bulunan ve sizi rahatsız etmeyen reklamları kaldırmaktan başka bir de sitede bulunan tüm animeleri Full HD formatta bilgisayarınıza indirmenize imkan sağlıyor. Evet adblock benzeri bir program ile reklamlardan kurtulunabilinir (zaten öyle göze batan veya rahatsız edici bir reklam yok) veya başka kaynaklar ile bölümler indirilinebilir fakat indirmek için arayana kadar hepsinin elinizin altında olması güzel bir şey artı bir de bu özellik bedava olunca daha da bir güzel Smile

Bu kadar yazmışken bir de anime tavsiyesi yapayım.

Tokyo Ghoul 2014 sonbahar sezonunda çıkan bir anime. İsminden de anlaşılacağı üzre Tokyo'da geçen ve Ghoul denen canlıları konu alan bir anime. Drama, psikoloji ve aksiyon sınıfında yer alan bu anime benim için zaman geçirmelik bir yapım oldu. Beğenmedim diyemem fakat beni içine çeken bir yapım da olmadı. Yinede öldürmeniz gereken boş vaktiniz varsa ideal Smile Hem Tokyo Ghoul hem de 2. sezonu http://www.kissanime.com da bulunuyor.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Eski paylaşılan videolar haliyle kalmamış çoğunlukla. Nedense bu akşam aklıma Laserion geldi, hatırlayan vardır. Müziği bile hafızama kazınmış

http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(18/04/2021, Saat: 23:04)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski paylaşılan videolar haliyle kalmamış çoğunlukla. Nedense bu akşam aklıma Laserion geldi, hatırlayan vardır. Müziği bile hafızama kazınmış

Komşum ben Lazerion izlerken 5 yaşındaydım. Rüyalarıma bile girmiştir. Hâlâ ay üssünde gidişi hayalime gelir. Eğer istersen sana tüm bölümlerini atabilirim. Sanırım İspanyollar çekmiş. Ben bu iş için TRT ile bile görüştüm, eski kayıtları bana vermeyeceklerini söylemişlerdi.
Tokyo - Ghoul derim Big Grin
Konu gözümden kaçmış. İzlediğim animeler ve filmler o kadar fazla oldu ki hatırımda kalmıyor artık. Bir liste yazmak gerek. Ama en psikopat anime yazılmamış hemen onu yazayım
DEATH NOTE

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çizgi Roman Kolleksiyonu paspartu 18 5,414 18/01/2020, Saat: 18:52
Son Yorum: neoromancer
  TRT Çocuk Film Kuşağı kalantorxl 1 1,848 10/03/2019, Saat: 18:35
Son Yorum: Ayhandulgar
  Yazı-çizgi-edebiyat zorba58 37 33,651 06/12/2014, Saat: 03:56
Son Yorum: eskiuyemnt
  Çizgi Roman Okuyan Kaldı mı ihtilaf 63 70,956 15/05/2014, Saat: 00:11
Son Yorum: Eucris
  ufak bir film önerisi ohtararan 4 7,110 18/01/2013, Saat: 01:13