Son Çarem Bu Konu!
(22/07/2013, Saat: 06:17)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/07/2013, Saat: 05:39)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kesinlikle kolonya aspirin uygulaması
ve
keskin jilet (permasharp yada astra yeşil)

ayrıca tıraş sonrası birde yüzünüzde şap gezdirmek

derdinizin dermanı olacak

birçoğumuz geleneksel tıraşa bu kıl dönmesi batık kıl
illeti yüzünden başladık

Üstad R41 başlangıçta ağır mı olur? hangi makine uygun arkadaşın sert sakalları var. Ben 37C yahut future gibi agresif bir makine önermek isterim izninizle.
slim twist olur
wilkinson her nekadar bulunamıyorsada bulunabilirse olur
şıkbay plastik olur
feather popular olur

ama agresif alet olmaz şimdilik hocam
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Hocam,yeni başlayanlara ve cildi hassas olanlara hatta günlük kullanım için tavsiyemiz;mild aletler.
Arada sırada gelen bir iki arıza dışında,slant isterim diye tutturan yokSmile
Kuyruğa dikkat Big Grin

hqdefault.jpg

(22/07/2013, Saat: 07:02)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2u9rfhh.jpg
tşk kuyruk evet Big Grin
slant tabi. öyle gerekti evet anlıyorum hıhıBig GrinBig Grin

2nb7gx0.jpg
(22/07/2013, Saat: 07:00)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Monetto Hocam,Ri,mei ile tahriş olan kişiye R41 vs. önerelim diyorsun Smile
Döner bıçağı tavsiye edelim,kökten çözüm olsun.

(22/07/2013, Saat: 06:17)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/07/2013, Saat: 05:39)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kesinlikle kolonya aspirin uygulaması
ve
keskin jilet (permasharp yada astra yeşil)

ayrıca tıraş sonrası birde yüzünüzde şap gezdirmek

derdinizin dermanı olacak

birçoğumuz geleneksel tıraşa bu kıl dönmesi batık kıl
illeti yüzünden başladık

Üstad R41 başlangıçta ağır mı olur? hangi makine uygun arkadaşın sert sakalları var. Ben 37C yahut future gibi agresif bir makine önermek isterim izninizle.

Hocam düzeltelim ri mei tahriş etmedi, hala da yüzümde bir sıkıntı yok. Yanındaki dandik hediye jileti tırmalama yaptı biraz Smile elimdeki jiletler beni idare eder mi yoksa şu meşhur yeşil astradan almam gerekir mi? Forumu gezdim fakat elimdeki jiletler ile ilgili bir konu bulamadım tecrübeli üstadlardan yorum bekliyorum.
R41 tavsiyesine karşı ''Rimei ile tahriş olan'' demek,daha işin başında olanlara agresif aletler tavsiye edilmez anlamında kullandım.

Jiletleri azar azar alıp deneyerek uygun jileti bulacaksınız,yeşil astrayı tavsiye ederim.
(22/07/2013, Saat: 11:31)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R41 tavsiyesine karşı ''Rimei ile tahriş olan'' demek,daha işin başında olanlara agresif aletler tavsiye edilmez anlamında kullandım.

Jiletleri azar azar alıp deneyerek uygun jileti bulacaksınız,yeşil astrayı tavsiye ederim.

Tamamdır üstad teşekkür ederim.
elinizdeki jiletlerin ikiside
kaliteli ve konforlu jiletler sayılmaz

yeşil astradan memnun olmayanı görmedim
11 12 tl 100 adet

hemden permasharpın fabrıkasından

bence almalısınız
(22/07/2013, Saat: 11:47)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elinizdeki jiletlerin ikiside
kaliteli ve konforlu jiletler sayılmaz

yeşil astradan memnun olmayanı görmedim
11 12 tl 100 adet

hemden permasharpın fabrıkasından

bence almalısınız

Üstad jilet konusunun ordinaryusu sensin heralde bu forumda genelde danışılan kişisin Smile öğleden sonra müsait olursam toptancılara gidip alacağım inşallah. Ancak az bir miktar, çünkü hepsini denemem lazım.
yok yok ben forum halınde derlı toplu hale getırdıgım ıcın
ve geveze oldugum ıcın her konuda varım Big Grin
konu hakkında cok bılgılı hocamalarımız var forumda

benım namım daha cok pıyasada kolay bulunabılen ve
hesaplı herseyı deneyıp ıclerınde
kullanılabılır olanları acıklamak

nadıren cıkan mukemmellerı duyurmak

astra ve rımeı bunlardan ıkısı Smile
Arkadaşlar, abiler biraz önce yeşil astramı aldım fakat diğer konularda da konuşulduğu gibi yeni üretimmiş bu üründe orjinalliği konusunda asla sıkıntı yok ama eski üretimden kalmadı diyor çoğu dükkan. Wilkinson öneren çok oldu en iyisi bu dediler fakat önerilerden şaşmadım. Malesef düşündüğüm gibi 4-5 paket alınamıyormuş 1 kutu aldım mecbur durmasından zarar olmaz heralde Smile bazı eksiklerim vardı onları tamamladım tas, şap, ve asprinli karışım için arko traş kolonyası. Bugünlük maceram bu kadar iyi ki askere gidiyorum yoksa bu forum, bu ürünler beni yer bitirirdi Smile)

Bir sorum olacak şap kullanacağım nivea sensitive aftershave kullanacağım ve kolonya+asprin karışımını kullanacağım sırasıyla bunlar nasıl yapılmalıdır?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: