Etrafiniza ornek olup tavsiye ve bilgi veriyor musunuz?
Bu konuda bende çevreme tavsiyelerde bulunuyorum ama sadece tavsiyede kalıyor.
Çok ısrar etmek istemiyorum geleneksel tıraşın farkına kendim vardım.
Yıllarca kötü tıraş olmuş biri olarak bundan sürekli rahatsız olduğum için hep bir arayış içerisindeydim.
Herkes düzenli tıraş olurken ben tıraştan uzak duruyordum ve hep ya cildimde yada sakalımda bir kusur aradım durdum.
Kısaca sürekli memnuniyetsizlik beni hep bir arayışa sürüklüyordu. Arayışlarım beni Geltir'le karşılaştırdı. Smile
Eğer kişiler durumundan rahatsızlık duymuyorsa hayatından memnun ise ikna edebilmek hem zor hemde ısrarcı olmak anlamsız oluyor.
Daha bu gün birisi ile konuştuk bu konuyu adam tıraş olmuyor sadece makine ile kirli sakal bırakıyor durumu anlattım ama arkadaş nuh diyor peygamber demiyor tek suçlu cildinin sorunlu olmasıymış Smile
iki gün önce kuzenime anlattım geleneksel tıraş konusunu, bankada çalışıyor ve her gün tıraş olmak zorunda.
yaprak jiletlerle yüzünü kesmekten korkuyor sonra baktım ikna olur gibi oldu hemen konuyu değiştirdim zira sabunlarıma ortak çıksın istemiyorum Tongue
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Bir kaç arkadaşıma Coolcut aldım.

Sohbette konusu geçti,dindar bir arkadaş domuz fırça kullanmak istemediğini söyledi,O na FS fırça aldım.

Berberim kullandığı fırçanın domuz kılı öğrendiğinde çok şaşırdı.Malzemeye almaya gittiğinde bütün zaza han'ı gezip satılan fırçaların domuz kılı olup olmadığını sormuş.Zaza esnafı ağız birliği etmiş şekilde ''bunlar doğal kıl '' demiş.

Sekiz yaşındaki oğlum,fırçaya yüklenmiş kremi elde köpürtmeyi,DE aleti (jiletsiz) bastırmamayı,bir yerden bir defa geçmeyi,DE aletin köpüğünü tasta yıkamayı,tıraştan önce ve sonra yüzünü yıkamayı,benimle birlikte tıraş olurken öğrendi.Oyun ve öğrenme bir arada.

Bugün Coolcut kullanmak istedi.Sağ eliyle tıraşı aynı ben Smile
Maşallah ufaklığa, aman dikkat ama jiletlere ulaşmasın sonra gözetiminiz olmadan.

Benim etrafımdaki adamlara jilet, ustura diyince afrikalı bir kabilenin üyesiymişim gibi bakıyorlar o yüzden kasmıyorum, herkes maküçüyle mutlu olsun Smile
www.BarbarosRazors.com

(01/08/2013, Saat: 22:05)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir kaç arkadaşıma Coolcut aldım.

Sohbette konusu geçti,dindar bir arkadaş domuz fırça kullanmak istemediğini söyledi,O na FS fırça aldım.

Berberim kullandığı fırçanın domuz kılı öğrendiğinde çok şaşırdı.Malzemeye almaya gittiğinde bütün zaza han'ı gezip satılan fırçaların domuz kılı olup olmadığını sormuş.Zaza esnafı ağız birliği etmiş şekilde ''bunlar doğal kıl '' demiş.

Sekiz yaşındaki oğlum,fırçaya yüklenmiş kremi elde köpürtmeyi,DE aleti (jiletsiz) bastırmamayı,bir yerden bir defa geçmeyi,DE aletin köpüğünü tasta yıkamayı,tıraştan önce ve sonra yüzünü yıkamayı,benimle birlikte tıraş olurken öğrendi.Oyun ve öğrenme bir arada.

Bugün Coolcut kullanmak istedi.Sağ eliyle tıraşı aynı ben Smile

Maşaallah. Allah daha güzel günlerini hepimize göstersin inşaallah. Baba oğul birlikte tıraş olmak, inanılmaz keyifli olacak inş.

Benim oğlan 3 yaşında boş DE yi yüzünde gezdiriyor, nasıl hoş yüz ifadesi anlatamam Big Grin Gerçek tıraş olur gibi ciddi ciddi durması filan Big GrinBig Grin
Benim oglan da birazcik bana cekmemis.haaa yakisiklilik,boy,bos,endam ayni ben de...SmileSmile herife,kendime ne aldiysam aynilarindan aldim vision ve usturalar haric ama yahu bi kere de al birini ayni benim gibi,sil,oksa,sev,wd-40 ile yika bebek yikar gibi....
Kesin anasina cekti bu yonunden kereta SmileSmileSmile
Benimlede kafa bulan bak porsuk kılı ile tıraş olan Lord bu falan dediler. Ama kardeşimi ve yakın bir arkadasımı bizim tarafimıza çektim. Proraso sabunlarini jiletleriniz ve wilkinson aletlerini ben aldım ikiside cok mutlu.
e mail adresim tipsol@me.com
yok ya alacağım cevabı bildiğimden kimseye birşey önermiyorum
Bu gün biraz emrivaki yaptım bu konuda. Electroworld teknoloji marketine yolum düştü.
Öylesine gezinirken kendimi tablet ve laptop ürünlerin arasında buldum tabletleri incelerken aklıma bir muziplik geldi.
Bütün tabletleri açıp internete girip bir sayfa açtım.Hepsinde geltir.com'u açıp öylece bıraktım Smile
Laptopların çoğusu kapalıydı 2 tanesinin internet açılış sayfasınıda geltir.com yapıp usulca ayrıldım oradan Angel
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(02/09/2013, Saat: 22:20)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu gün biraz emrivaki yaptım bu konuda. Electroworld teknoloji marketine yolum düştü.
Öylesine gezinirken kendimi tablet ve laptop ürünlerin arasında buldum tabletleri incelerken aklıma bir muziplik geldi.
Bütün tabletleri açıp internete girip bir sayfa açtım.Hepsinde geltir.com'u açıp öylece bıraktım Smile
Laptopların çoğusu kapalıydı 2 tanesinin internet açılış sayfasınıda geltir.com yapıp usulca ayrıldım oradan Angel

freak_lol_gif.gif
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(03/09/2013, Saat: 11:00)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/09/2013, Saat: 22:20)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu gün biraz emrivaki yaptım bu konuda. Electroworld teknoloji marketine yolum düştü.

Müthiş fikir.Denemeliyim.27yo381.gif

IdeaCoolCool

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,212 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Sakal Hakkında Büyüklerinizden Öğrenemeyeceğiniz 19 Bilgi mustbe 6 3,874 14/11/2019, Saat: 21:50
Son Yorum: Ayhandulgar
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,904 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  30-40 TL Arası Traş Bıçağı Tavsiye Gencer 10 6,178 11/02/2019, Saat: 00:14
Son Yorum: AltKapalı
  Nivea tiras sonrasi urunleri begeniyor musunuz ? Rigbie 3 2,971 26/10/2018, Saat: 11:15
Son Yorum: sfenks
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,115 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
  Tavsiye Ediyorum ihtilaf 29 34,726 21/02/2017, Saat: 01:48
Son Yorum: Niko
  tıraş kutusu tavsiye interrr 8 5,780 02/02/2017, Saat: 13:13
Son Yorum: ArdıçKatranı
  Uzun sap için tavsiye Viyaduk 9 13,192 25/04/2014, Saat: 01:49
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: