RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA
(24/09/2020, Saat: 12:44)gibicibicis_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet jilet makine cilt uyumu subjektif bir konu olduğundan hatta sabun veya krem markası bile farkettirdiğinden bazı insanlara uyum sağlayabiliyor. Mesela ben shark veya wilkinson jiletle bir daha tıraş olmamaya karar verdim ama bazıları bayıla bayıla kullanıyor.

Ayniyiz komsum bu konuda, bana uymayan jiletlerden bahsettiklerin.
Rapira pembeden tam vazgececekken Yuma imdadima yetisti, kartela stokladim resmen oyle keyifli tiraslar oldum bu ikili ile Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Bir yuma sever olarak bir de ben deneyeyim bu jileti yuma ile bakalım.
Seyyar satıcıda paketi 3.5 liraydı bu jiletin. 100'lü alırsam 25 lira olur dedi ama sahte jilet mevzusu kafama takıldı, almaktan vazgeçtim. Paketinde neye dikkat etmek gerekir ? Jilet sahte olabilir mi ?
(05/01/2021, Saat: 18:26)egemen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seyyar satıcıda paketi 3.5 liraydı bu jiletin. 100'lü alırsam 25 lira olur dedi ama sahte jilet mevzusu kafama takıldı, almaktan vazgeçtim. Paketinde neye dikkat etmek gerekir ? Jilet sahte olabilir mi ?

Risk almayın bence. Özellikle yeşil astra ve pembe rapira yi bilindik satıcılardan (imza ve razorous) almakta fayda var.
bügün bende burdaki satıcıdan bi paket rapıra aldım burdaki tecrubeli arkadaşlara sorma isteği duydum acaba gerçekmi sahtemi diye.... ilk konu başlığındaki resimler gözükmediği için karşılaştırma yapamadım....resimler ektedir bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim....
[img]TIlgA5.jpg[/img]
myE6IU.jpg
KW39Ns.jpg
R43cyn.jpg
Jileti geçtiğimiz günlerde Ankara, Ulus'ta bulunan ve Ankara'da ikamet eden bir çok tıraş severin bildiği han ticaretten denemek adına 1 paket aldım. Yuma alet ile en temiz ve keyifli tıraşları olduğum için önceliği ona vermek istedim. Sonuç mükemmel gerçekten. Takılma, yanma, tahriş, kesik vs. hiçbir sorun yaşamadan bugüne kadarki en temiz tıraşımı oldum. Stok yapmayı düşünüyorum bugün itibariyle. Ekipmanlarımın tamamı şöyleydi pre-shave kullanmadım. The body shopun tıraş kremi ve fırçası, yuma, rapira, afta yeşil olan balsam ve düşük alkollü zeytin kolonyası. Bu jileti sırayla tüm aletlerimle deneyeceğim ancak onlarda sonuç kötü olsa bile stok yapıp yumayla beraber çok güzel tıraşlar çıkarırım. Bu ikiliyi tavsiye ediyorum. Keyifli tıraşlar dilerim.
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
ilk aldığım 100lü jilet
çok keskin değil, yeteri kadar keskin. günlük tıraşa uygun.
baili kelebek ile çok güzel kesiyor, de89 ile daha da yumuşuyor ama tahrişsiz yanmasız bir tıraş oluyor.
3one6 ile beraber güzel uyum sağlıyor bu jilet
Keskin olmayan, günlük tek perde tıraşa uygun bir jilet. Yuma ile çok uyumlu bence. Gc 84 ile de denedim ama sanki yuma ile daha keyifli bir tıraş oluyor, çok yakın tıraş etmese de keyifli bir jilet.
İlk kullanımda 3 günlük sakalda çekme yaptı. Aynı jileti 2.ci kullanisimda yine çekiştirdi. İsana yaprak jileti takmak zorunda kaldım. Sanırım günlük tıraşta daha faydalı olucak. 9 tane daha var 9 kere daha sans vereceğim bakalım fikrim değişecekmi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,798 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,284 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,646 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,528 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,858 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,486 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,776 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,399 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 538,751 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,228 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: