Erkek Kuaförü ASLI
(15/07/2013, Saat: 13:51)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim iş yerine yakın ben bi gidip deneyeyim bari Tongue

Hayırrrrrr! Bu hareketler toplumumuzun kromozomlarını değiştirip, bizi olmadığımız birer zombiye dönüştürecek Big Grin
geltir Müdavimleri için tıraş, sadece sakala yapılır Smile

(15/07/2013, Saat: 13:44)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hanımefendi,saç tıraşı da yapıyor(muş) Smile
Benim hanım enseyi alıyor benim. 10 sn. 1 ayda 10 sn ve ücretsiz(diğer yandan benden götürdükleri hariç Big Grin) 5 ayda 1 kez berber koltuğu o da saçların uçlarını aldırmak için. 5 TL. Geltir pahalı diyenler??

(15/07/2013, Saat: 13:59)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geltir Müdavimleri için tıraş, sadece sakala yapılır Smile

(15/07/2013, Saat: 13:44)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hanımefendi,saç tıraşı da yapıyor(muş) Smile
Sakal tıraşında taş fırın erkeği Smile
Saç tıraşında ev erkeği Big GrinBig GrinBig Grin

Hocam sizin saç kondisyonu ne durumda ( kafa da saç varmı yani )

(15/07/2013, Saat: 14:33)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne ASLI, ne de FOTOKOPİSİ ne saçımı ne sakalımı kesemez. Wink 20 yıldır sakalı kendim, son 7 yıldır saçımı eşim daha sonrasında kendim kesmeye başladım.Zırnık çalışmaz.Cool
(15/07/2013, Saat: 14:33)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne ASLI, ne de FOTOKOPİSİ ne saçımı ne sakalımı kesemez. Wink 20 yıldır sakalı kendim, son 7 yıldır saçımı eşim daha sonrasında kendim kesmeye başladım.Zırnık çalışmaz.Cool

Demek istediğim buydu. Üstadı Ayakta Alkışlıyorum. BRAVO!!
Saç için kendi çözümlerimizi bulmalıyız. Kusura bakmasın kimse, ama bugüne kadar hiç kimse benim istediğim gibi kesim yapamadı, hiçbirisi evet hiçbirisi benim içime sinmedi, hep kendi kafasına göre tıraş ettiler. Eşimle bu işi yapabilirim. Teşekkürler üstad..
(15/07/2013, Saat: 15:30)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sakal tıraşında taş fırın erkeği Smile
Saç tıraşında ev erkeği Big GrinBig GrinBig Grin

Hocam sizin saç kondisyonu ne durumda ( kafa da saç varmı yani )

Üstad ben açıkçası hiç bir zaman memnun ayrılmadım bizimkilerden. Belki bir geo f. yahut taylorda başkadır tıraş ama ben bunu hiç yaşamadım. Lijun üstadımın arkasındayım. WinkCool Ya nolcak başkasının önünde oturuyor da insan eşinin önünde önlükle otursa nolur. Tamam söylerken bi garip oluyo ama Big GrinTongue Doğru olanı bu benceCoolCool

Ben de saldım gitti zaten üstad. bende hanıma öğreticem hemen saç usturası varsa kısaltmak için hemen bakmam lazım..
vy7c3m.jpg
Burada bir saygınlık seziyorum. Profesyonellik var.
Bir hanıma saçımı emanet ederim.
Sakal tıraşı gibi detaylı kişisel bakımı bir hanıma (ticari maksatla) yaptırmayı estetik bulmuyorum.
(18/07/2013, Saat: 16:28)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir hanıma saçımı emanet ederim.
Sakal tıraşı gibi detaylı kişisel bakımı bir hanıma (ticari maksatla) yaptırmayı estetik bulmuyorum.

+1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: