Erkek Kuaförü ASLI
İzmir'de, berberlik yapan Aslı Bademli, ustalıkta erkek meslektaşlarını aratmıyor.Çankaya semtinde Mestan Kuaförde erkek berberliği yapan Aslı Bademli, 15 yıldır erkek müşterilerini tıraş ettiğini ve şimdiye kadar hiçbir kaza yaşamadığını söyledi.

Dükkana ilk kez gelen müşterilerin önceleri çekindiğini, ancak kendisinin uzun yıllar bu meslekte olduğunu öğrendiklerinde rahatladıklarını belirten Bademli (29), şöyle konuştu: "Türkiye'de benim gibi örnekler çok fazla olmadığı için müşterilerimiz önce çekiniyor. Ancak, müşterilerime kendimi bildim bileli bu meslekte olduğumu söyleyince rahatlıyorlar. Bugüne kadar şükürler olsun hiçbir kaza yaşamadım. Bundan sonra da inşallah yaşamam. Hedefim Sayın Cumhurbaşkanımızı traş edebilmektir. Kendisini salonumuzda ağırlamak çok büyük gurur olacaktır."

Meslekteki 15 yıllık süreçte İzmir'e gelen ünlüleri tıraş etme imkanı olduğunu ifade eden Bademli, saç tıraşının yanı sıra sakal tıraşı, cilt bakımı ve yüz maskesi yaptığını sözlerine ekledi.

56 yıldır Mestan Kuaförü'nün işletmeciliğini yapan Mestan Şakrak da, "Dükkanımıza gelen erkek müşterilerin bazıları zaman zaman kadın ustamızdan çekiniyorlar ancak bir kez tıraş oldukları zaman bu tedirginlikleri gidiyor" diye konuştu.

Aslı Bademli'ye tıraş olan Halil Sevinç ise, kadın berbere tıraş olmaktan çekinmediğini söyledi. Yurt dışına seyahatleri sırasında kadın berberlere rastladığını ancak Türkiye'de çok fazla görmediğini belirten Sevinç, erkeklerin kadın berberlere güvenmesi gerektiğini, en az erkek berberler kadar becerikli olduklarını kaydetti.

erkek-kuaforu-asli-cumhurbaskanini-tiras...77-1-t.jpg
erkek-kuaforu-asli-cumhurbaskanini-tiras...77-2-t.jpg
erkek-kuaforu-asli-cumhurbaskanini-tiras...77-3-t.jpg

Cumhurbaşkanını bilmem ama McOrco Başkanı bi tıraş etsin derim. Aramızda para toplayıp McOrco'yu izmire teste yollayalım, sonuçları burada paylaşsın.

Bu arada usturayı ne kadar iyi kullanırsa kullansın erkek berberlerin içgüdüsel olarak yaptığı doğal bir meziyeti var, onu beceremez.
Vay be 14 yaşında başlamış, helal olsun diyorum. Erkek kuaföründe 14 yaşında çırak Smile
www.BarbarosRazors.com

tabi erkek kuaföründe çalışmak ister
hak veriyorum kendisine

bir balo için kadın kuaförü
kapısında 4 saat beklediğimi bilirim

ben daha kısa süren ameliyatlara girdim

4 saatde saç yapıyoruz diye kapıda beklettiler beni
insaf...
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ben kendimi emanet ederim insanlara şans verme konusunda oldukça giriskenim. Benim berberin 12 yaşındaki çırağı piknik tüpü üzerinde çıkarak ilk kez benim sakal tıraşımi yaptı. Simdi usta hala beni o tıraş eder.
e mail adresim tipsol@me.com
(14/07/2013, Saat: 23:47)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cumhurbaşkanını bilmem ama McOrco Başkanı bi tıraş etsin derim. Aramızda para toplayıp McOrco'yu izmire teste yollayalım, sonuçları burada paylaşsın.
tıraş ettiği herkes ölüyor diye olmasın hocam o sakın Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Aslı hanım kusura bakmasın da o köpük olmamış.
www.tekyumruk.com
(15/07/2013, Saat: 09:29)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslı hanım kusura bakmasın da o köpük olmamış.

Rica edelim Orco üstad test etsin şu berberi, bana da sanki ters giden bir şeyler var gibi geldi..
Hanımefendi,saç tıraşı da yapıyor(muş) Smile
(15/07/2013, Saat: 13:44)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hanımefendi,saç tıraşı da yapıyor(muş) Smile

Üstadım sayenizde 5 aydır 1 kez berbere girdim. O da domuzu benden uzak tut diyerek sadece makasla kısaltmasını istediğim saçlar içindi. Sanırım bu ablada olmamış dediğim nokta sanırım pembe giymesi. Erkek kuaföründe pembe sanırım bana ters geldi, yarın bizim mahalle berberi de özenirse buna ne olacak? Allahım Tek cinse mi gidiyoruz yoksa?? Hayııııııııııırrrrr!!! Duymak istemiyorumHuhHuh
Benim iş yerine yakın ben bi gidip deneyeyim bari Tongue
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: