Connaught Shaving
Hocam royal mailin sitesinde 13 haneli numara istiyor bunların verdiği farklı. PTT yi aradığımda da bir rakam daha olması lazım diyor.Siz takip yaptıysanız link verebilir misiniz?
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
trackitonline.biz sitesine git gonderi numarasini yaz gidecek ulkeyi turkey sec onun alti auto dedect kalsin resimdeki kodu yaz buyutec simgesine tikla.
Merhabalar,

Kendi açmış olduğum konudan da sordum ancak burası daha uygun...

Bu siteden yada başka bir İngiliz sitesinden sabun, krem, aftershave sipariş edip sorunsuz teslim alan varmı?

Kozmetik sayılıp gümrükte takılırmı, yoksa bir üst limit varmı? Şu kadara kadar ne isterseniz alabilirsiniz gibi...

Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardım istiyorum...

Teşekkürler...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
bayadır arkadaşlarla burada irtibat halindeyiz, abartı boyutta bir kutu olmadığı sürece gümrükte takılma riski 0a yakın. en azından benim bildiğim, hatırladığım kadarıyla kimse öyle bir şey yaşamadı.
Rahat olun.
Kaç gün oldu siparişiniz kargoya verileli???
Saygılarımla
(22/01/2012, Saat: 02:05)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Kendi açmış olduğum konudan da sordum ancak burası daha uygun...

Bu siteden yada başka bir İngiliz sitesinden sabun, krem, aftershave sipariş edip sorunsuz teslim alan varmı?

Kozmetik sayılıp gümrükte takılırmı, yoksa bir üst limit varmı? Şu kadara kadar ne isterseniz alabilirsiniz gibi...

Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardım istiyorum...

Teşekkürler...
Cuma saat 13:00 gibi verdim siparişimi...

Sabun/Krem alacaktım ancak cesaret edememiştim...

Birazdan cella tas sabun ve prorasso krem siparşimi veriyorum...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
Biraz önce PTT ye uğradım benim kargo daha yok piyasada bugünü de es geçecez galiba yarın 12. gün olacak.
İngiltere'den 3 gün içinde gelen kargo 8 günde bana gelmiyor ki İstanbul'un dibindeyiz.
İnsanın içinden gerçekten iyi şeyler geçmiyor.
Birde bu sürede daha önce gelmişti dediğimde artık daha sıkı tutuyorlar işleri deniyor. Görende araba ithal ediyoruz sanacak.
(23/01/2012, Saat: 15:05)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz önce PTT ye uğradım benim kargo daha yok piyasada bugünü de es geçecez galiba yarın 12. gün olacak.
İngiltere'den 3 gün içinde gelen kargo 8 günde bana gelmiyor ki İstanbul'un dibindeyiz.
İnsanın içinden gerçekten iyi şeyler geçmiyor.
Birde bu sürede daha önce gelmişti dediğimde artık daha sıkı tutuyorlar işleri deniyor. Görende araba ithal ediyoruz sanacak.

Ben çok yazdım bunları ama bazı arkadaşlar PTT'yi körü körüne savundular.. Ben PTT sayfasından müdürlükleri mi her ne ise form doldurarak şikayet ettim ve neredeyse bir A4 dolusu yazdım. Artık bu mahalleye postacı hergün geliyor.. Şikayet etmeden önce 10 günde bir geliyordu. Size de tavsiye ederim. Şikayet formu (Takip numaranızı kanıt olarak kullanarak) doldurun. İşe yarıyor...
Bende krem sapmle vericemde sipariş sotckta kalmamış.

1)Taylor Avocado 10ml
2)Taylor Sandalwood Sample 10ml

Bunların yanında ne eklesem pakete arkadaşlar ? Tabac çok adı geçiyor ama gereksiz pahalı.Cella eklenebilir diye düşünüyorum.Birde Palmolive Stick sabun duydum. Nasıl bir paket hazırlayayaım tavsiyeleriniz almak isterim.
sorun bulunduğum ildeki ptt de değil istanbulda. burdakine 2-3 sefer gittim yok gelmemiş. ve her gün istanbuldan araç geliyor benim paket yok.
forumdan arkadaş sipariş veriyor 3-4 günde elinde oluyor. mail attım yılbaşıydı noeldi ayağına bekle diyor oda haklı kendince. benim kanaatım paket Türkiyede ama bana gelmiyor.
gümrüğe takılsa kağıt gelmesi gerekir diye düşünüyorum.
Şu ana dek bu siteden yaptığım alışverişlerden sadece yılbaşı öncesi yaptığım alışveriş, 15 gün gibi bir sürede geldi ki, ben bunu yılbaşı yoğunluğuna bağlamıştım. Bunun dışında en geç 8 gün içinde hep elimde oldu. Hele son aldığım sabunun siparişini yanlış hatırlamıyorsam 19 Ocak'ta ödeme yaptım, sipariş dün ulaştı. Yani hafta sonu ile birlikte 4 gün içinde geldi. Yeni bir rekor benim açımdan.

PTT'den kaynaklanan bir sıkıntı olabilir. Ben sürekli şirket adresimi kullandığım ve şirketimize de sürekli PTT'nin elemanı uğradığı için mutlaka getiriyorlar. Ama bireysel siparişlerde gecikme olabilir. Ne bileyim belki o bölgeye dağıtıma çıkmak için biraz daha paketlerin birikmesini bekliyorlardır falan.

Herkese tavsiye edebileceğim bir site. Daha önce de dediğim gibi, mutlaka sitenin e-bay'deki dükkanını takip edin. Ben en son sadece kutusu için 12 paund istenen sabunu, kutusu ile birlikte açık arttırma sonunda kargosu dahil 14 dolar gibi bir rakama alabildim. Sürekli bu şekilde açık arttırma yapmıyorlar. Ama 15 günde bir ya da ayda bir, bir yada iki ürünü bu tarzda açık arttırmaya koyuyorlar e-bay'den. Benden herkese tavsiyeWink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 101,925 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 173,413 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,553 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 68,107 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,861 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,324 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,893 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 78,041 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,610 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,653 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: