Zaza Han
birkac zaman sonra bende zazahana gitmeyi dusunuyorum. bildigim kadariyla sabun krem bulamayacagim. usturacilar neler bulabilir?
(13/06/2012, Saat: 19:23)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/06/2012, Saat: 19:06)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herkesin beğenisi farklıdır elbet lakin sharkı beğenmediyseniz rapirayı toptan almanızı pek tavsiye etmem. denedikten sonra memnun kalırsanız izmirdeyseniz konakta orjinali toptan bulunuyor

hocam rapirayla olduğum 10 tıraşın 7sinden memnun ayrılıyorum ama aynı şartlarda shark ile olduğum 3 tıraşın 1inden memnun kaldım. Bence biraz farkı var aralarında rapira-yeşil astra kadar fark yok ama yine de shark kör hocam rapiraya o kadar haksızlık etmeyelim Smile ama astranın 10 lira olduğu yerde rapiranın 5 olması lazım Smile

rapirayla sharkta pek tutarlılık yok gibi. bazı paketler çok iyi bazısı çok kötü olabiliyor. ikisini birbirine göre kıyaslayınca bana rapira daha konforlu shark daha keskin temiz tıraşlı gibi geldi. eli biraz alıştırınca sharkla rapiraya benzer konforda biraz daha yakın tıraş alıyordum. ancak haklısın , "astra!" derim
derbyde de tutarsızlık var galiba. önceden denediğim kör derbylerin aksine bir ara aldığım 5 li derby astra kadar yakın ,konforlu tıraş vermişti
http://trasklavuzu.blogspot.com/
Tamam anlasıldı,
Rapira ve Astraya yer yok.

Astra ve Pherma ya devam

tesekkur ederim.
linguist dostum, ustura ile ilgili bulup bulabileceğiniz herşey denizli pazarında ve kara... ticarette var. onlar da kısıtlı, ekstradan birşey çıkmıyor pek. he sıfır fili alıcam derseniz denizli pazarına uğrayın.
(13/06/2012, Saat: 19:37)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/06/2012, Saat: 19:23)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/06/2012, Saat: 19:06)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herkesin beğenisi farklıdır elbet lakin sharkı beğenmediyseniz rapirayı toptan almanızı pek tavsiye etmem. denedikten sonra memnun kalırsanız izmirdeyseniz konakta orjinali toptan bulunuyor

hocam rapirayla olduğum 10 tıraşın 7sinden memnun ayrılıyorum ama aynı şartlarda shark ile olduğum 3 tıraşın 1inden memnun kaldım. Bence biraz farkı var aralarında rapira-yeşil astra kadar fark yok ama yine de shark kör hocam rapiraya o kadar haksızlık etmeyelim Smile ama astranın 10 lira olduğu yerde rapiranın 5 olması lazım Smile

rapirayla sharkta pek tutarlılık yok gibi. bazı paketler çok iyi bazısı çok kötü olabiliyor. ikisini birbirine göre kıyaslayınca bana rapira daha konforlu shark daha keskin temiz tıraşlı gibi geldi. eli biraz alıştırınca sharkla rapiraya benzer konforda biraz daha yakın tıraş alıyordum. ancak haklısın , "astra!" derim
derbyde de tutarsızlık var galiba. önceden denediğim kör derbylerin aksine bir ara aldığım 5 li derby astra kadar yakın ,konforlu tıraş vermişti
Tutarsizlikta %100 katiliyorum hocam
Zazahanda dükkanları gezerken feather ve kai kashonun saç usturaları için olan jiletlerin den gördüm. Fiyatları feather 16-20 arası galiba 10lu. Dedim bunların yaprak jilet olanlarını uygun fiyatlı getirirseniz alan olur böyle böyle. Adamın cevabı bizde biliyoruz ama toptancı ne verirse o. Derby verelim kalitesi kallavi.
Ya arkadaş ne demek toptancı ne verirse o.Sen toptancıya deyemiyor musun bundan bul diye.Bu toptancı nereden alıyor bunu kendi mi imal ediyor sanki...

Bu arada yine de ürün gamlarını arttırmışlar. Treet ile blue diamon jilet gelmiş 100 lü satıyorlar.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Konu dışı olacak ama zazahanda saat satan yerlerde varmış
Ben casio nun o klasik model dijital saatlerinden alıcam
orjinal casio saatan bir dükyan önerirmisiniz ? uygun fiyata
zaza handa hep adet 4-5 tllık
cın mallarını gordum kolı kolı
zemın kattalar sag tarafta

bodrumada ındım
kalıtelı saat gormedım

ucuza casıo almak ıcın dogubank ıs hanının gırısının sagındakı dukkan onerılıyor heryerde
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(11/10/2013, Saat: 13:03)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zazahanda dükkanları gezerken feather ve kai kashonun saç usturaları için olan jiletlerin den gördüm. Fiyatları feather 16-20 arası galiba 10lu. Dedim bunların yaprak jilet olanlarını uygun fiyatlı getirirseniz alan olur böyle böyle. Adamın cevabı bizde biliyoruz ama toptancı ne verirse o. Derby verelim kalitesi kallavi.
Ya arkadaş ne demek toptancı ne verirse o.Sen toptancıya deyemiyor musun bundan bul diye.Bu toptancı nereden alıyor bunu kendi mi imal ediyor sanki...

Bu arada yine de ürün gamlarını arttırmışlar. Treet ile blue diamon jilet gelmiş 100 lü satıyorlar.
fiyatlar nedır acaba yenı jıletlerde
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(26/12/2013, Saat: 15:12)OldSchool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu dışı olacak ama zazahanda saat satan yerlerde varmış
Ben casio nun o klasik model dijital saatlerinden alıcam
orjinal casio saatan bir dükyan önerirmisiniz ? uygun fiyata

Merhaba,
Casio nun Türkiye mümessili ersa ticaret geçen 14 şubat'ta indirimleri vardı.Normal piyasada 120 TL lik saati 46.- TL ye almıştım.
Bilginiz olsun.
İyi günler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ZAZA HAN Nebioğlu YURDASAL1 11 16,143 12/02/2013, Saat: 15:04
Son Yorum: BigHillMe
  ZAZA ustura ve tras malzeme ureticisi Kubilay 0 6,471 25/12/2012, Saat: 01:35
Son Yorum: Kubilay
  Zaza Han EM-KE ohtararan 33 35,152 05/03/2012, Saat: 19:57
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: