Bepanthene Kullanan Var mı?...
Konuyu tıraş sonrası bölümüne açtım...
Doğru yer arası sanırım...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
bepanthol ile nivea (klasik) kremi akşam tıraşlarında kullanıyorum.
Bepanthene çeşitlidir fakat yağlı bir kremdir. Yağlı vücutlar için üretimi de vardır. Denemedim ancak deneyenlerden dinleyebiliriz.
Ustura Mehmet herkese iyi akşamlar diler...
arko ile karışık kullanıyorum fakat gözle görülür bir etki bırakmadı bende hatta cilt kremleri daha nemli geliyor bana
boyle bır konu acma nıyetım vardı ama acılmısını bulunca tecrubemı yazayım.bepanthene kullandım hep bugune kadar.cıldımın trasdan kaynaklanan tahrıs gıbı problemlerıyle hıc karsılasmadım.dove krem de var.once bepanthen sonra dove krem suruyorum yuzume.he ama ben sabahları trasdan sonra kullanmıyorum yalnızca.gece yatmadan once de suruyorum yuzume,boynuma.ıcındekı bılesenlerınden herhangı bırıne alerjım yok heralde kı bı problem yasamadım bu gune kadar.taaaaa oglumun bebeklıgınde kesfetmısdım,pısıklerı ıcın kullanmısdım.
3 yıldan fazladır kullanırım, sitelerde satılan içerisinde ne olduğu belli olmayan kimyasal karışımlara benzemez kesinlikle tavsiye ederim. Şu an piyasada bepanthol ismiyle satılmakta. (merhemi biraz fazla yağlı kremi su bazlıdır)
Ben son 5 senedir balsam niyetine bepanthol kullnaıyorum ve çok memnunum. Piyasada denediğim kozmetik ürünlerin hepsinden daha iyi bence.bepantheni kızım için pişiklerinde kullanmıştık yüzümde denemedim ama hemen emilecek bir yapısı yok. Yüz için pek uygun görünmüyor kanaatimce.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yüz için benzer bir ürün düşünüyorsanız Excipial emülsiyon tavsiye ederim.
Özellikle yazın güneş sonrası çok işe yarıyor, doktor tavsiyeli
Biri yağlı diğeri su bazlı olmak üzere iki çeşidi var..çok hafif güzel bir kokusu da var

2n7grwz.jpg
Günlük traş olan askeri personel arkadaşım kullanıyordu. Bepanthol bitince deneyebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(28/08/2014, Saat: 12:01)1912 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yüz için benzer bir ürün düşünüyorsanız Excipial emülsiyon tavsiye ederim.
Özellikle yazın güneş sonrası çok işe yarıyor, doktor tavsiyeli
Biri yağlı diğeri su bazlı olmak üzere iki çeşidi var..çok hafif güzel bir kokusu da var

2n7grwz.jpg

Lipo olanını köye gittiğimizde çok kullanırız elimize yüzümüze(göze temas etmemesi gerekiyor)

Acaba bunu arko sabun ile karıştırabilir miyiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: