HER GUNE 1 MESAJ
Son zamanlarda forumdaki mesaj sayisi epey azaldi. Gunde birkac kez foruma girmeme ragmen yeni mesaj goremiyorum ve foruma bakma istegim azaliyor bilmem siz de oyle misiniz.
Bu konuyu acma ihtiyaci duydum. Soyle bir kampanya baslatiyorum her gun, hic olmazsa iki gunde bir foruma mesaj atalim diyorum. Ne dersiniz?
Seninle aynı düşünceleri paylaştığımı belirtmek isterim Cool

Siteyi komple okuyup bitirdim, eleştiri yapmak zor çünkü türkçe yazılmış böyle başka bir forum yok. Ayrıca tamaen arkadaşımızın kişisel gayret ve bütçesi ile kurulmuş bir forum. Bunun farkında olup forumuzun değerini bilip sahip çıkmak gerekli. Gerekirse tıraşla ilgili markalara kişişel yada toplu olarak başvurup reklam almaya çalışalım. Böyle bir forum var, reklam ve kampanyalardan kazançlı çıkacaklarını bilseler onlar yöneticilere baskı yapar zaten Smile (Site yöneticisi ne düşünür bilemem tabi ama bence olabiliritesi var Idea)

Malzeme alan arkadaşlarımız foto çekip tanıtım yapsa. Nereden aldıklarına dair forumdaki bölümü daha aktif kullansa daha bir renklenir forumumuz.

Yöneticimizin de düşündükleri vardır elbet.

Saygılar...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
arkadaşlar hepinizin üzüntülerini paylaşmakla beraber bu sorunun çeşitli sebeplerden kaynaklandığını düşünmekteyim

1. denenebilecek ürün sayısı çeşitli sebeplerden ötürü çok kısıtlı. ve zaten büyük bir kesim denemek için değil uzun süre kullanmak için ürün aldığından herkes genelde aynı ürünlere yönelmekte.. bu da açılabilecek başlık sayısını azaltıyor. yorumlar da genelde 1 kereye mahsus olmak üzere yapılıyor.
2. üyelerin neredeyse tamaı bizler gibi işinden gücünden vakit ayıramayabilecek kişiler.. ben bu hususta fedakarlık gösteriyorum ama herkesten beklemek haksızlık olur.
3. üyelerimizin bir kısmı sadece üye olup bir daha uğramadılar.

bunlar ilk aklıma gelenler
Saygılarımla
Sayın linguist ve diğer arkadaşlar size kesinlikle katılıyorum ve bu yüzden benimde mesaj yazma ve yeni başlık açma isteğim gelmiyor.

Adminimiz de çok girmez olduSad Daha önce de belirttiğim gibi 50 küsür üye var birkaç üye yazıyor sadece. Lordda askerde zaten. Geçen bir şey takıldı aklıma soracaktım sormadım bile. Bence forumumuza adminimizin de yardımıyla biraz görsellik, yeni smileyler falan ekleyelim ve bu hergün 1 mesajı destekleyelim.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
her güne bir mesaj akımını destekliyorum Smile

bir forumda herkesin aktif olmasını beklemeyin arkadaşlar, insanlar ihtiyaçları olanı aldıktan, öğrendikten sonra geri dönmeyebilirler,

burada hobisi tıraş keyfi olan insanlar sürekli yazışıyor ve yeni konularda fikir alışverişi yapıyorlar, ihtiyacı olan kişi ise bakar çıkar, önemli olan yarar görüyor mu görmüyor mu Wink
memleket kurtulana kadar siyah
(09/01/2012, Saat: 00:40)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: her güne bir mesaj akımını destekliyorum Smile

bir forumda herkesin aktif olmasını beklemeyin arkadaşlar, insanlar ihtiyaçları olanı aldıktan, öğrendikten sonra geri dönmeyebilirler,

burada hobisi tıraş keyfi olan insanlar sürekli yazışıyor ve yeni konularda fikir alışverişi yapıyorlar, ihtiyacı olan kişi ise bakar çıkar, önemli olan yarar görüyor mu görmüyor mu Wink

O zaman üye olmasına zaten gerek yok ki. Misafir olarak okur geçer...
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
iyi tama sustum o zaman Angel
memleket kurtulana kadar siyah
(09/01/2012, Saat: 02:24)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi tama sustum o zaman Angel

Niye sustunuz dostumHuh Susmayın, konusun bol bolBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
üye sayısı = mesaj sayısı
yinede pek fena bir yerde degil buna göre Smile

yakında üye olmayanlara içerik kapatılacak

herhangi bir başlığa biyerlerde ulaşıp gelen biri devamını okumak için üye olması istenecek
üye olmayan içeriği görüntüleyemeyecek
bu şekilde forum gayet ivme kazanacaktır

site tam olarak şuan ayda (arama motorlarından gelen üye olmayan ziyaretçilerle beraber)

aylık 455.239 hit/sayfa gösterimi almakta
günlük hit/sayfa gösterimimiz ise 21.034 lerde

tekil zaretçi rakamlarımız ise (sitemize giren her ayrı kişi)
günlük 166
aylık 4994 seviyesinde

abartıgımın dusunulmemesı ıcın istatistik raporu görselini yayınlıyorum :

geltiris.jpg

ayda 455 bin sayfamız okunuyor
ayda 5000 kişi siteye giriyor

konumuz geleneksel ıslak tıraş olmasına ragmen
ilgi yok değil Smile neredeyse bir yerel yayın organı kadar gözler üstümüzde Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
bu rakamlara reklam verilir aslinda. ama keske sitede yayinlamayip reklam potansiyeli olan sirketlere gonderseydiniz hit sayisini.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ebay'de razinhairs adlı satıcıdan aldığım mesaj.. baduruk 1 5,545 25/10/2011, Saat: 18:35
Son Yorum: ilkerxxx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: