Bilgisayar Oyunları
ben kendimi bildim bileli çocuklugumdan bu yana bilgisayar oyunlarına merakım vardır. bir zaman gelecek ve bu merak olgunluk dönemiyle birlikte bitecek sanıyordum. bende akranlarım gibi arabaya ne bileyim futbola felan merakım olur heralde diyordum yaşım 25 oldu hala ne futbola merakım var ne arabaya bir bitmedi oyun merakım benimde sanırım olayım bu hala oyun araştırırım yeni çıkan oyunları takip eder dururum steam'den indirim kovalarım vs.. the witcher 2 assasins of kings hikaye olarak son zamanlarda oynadıgım en iyi oyunlardan. puzzle tarz seveniniz varsa (platform indie ile birlikte en sevdiğim tarzdır kendileri) Portal serisi özellikle 2. oyununu çok beğenmiştim. portal sevenlere gravity ve cube'i öneririm. indie olarak trine, trine 2, limbo, deadlight efsanelerimdendir. element4l de son zamanlarda oynadığım güzel bir indie puzzle game oyunu daha bitirmedim ama epey zevk aldım ileride bitiricem. ve gelelim benim en sevdiğim indie-puzzle oyunu olan the swapper'a. puzzle bulmaca sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir oyun. eğer zihninizi zorlamayı seviyorsanız monitöre dakikalarca bakıp düşünmekten zevk alırım diyorsanız tam sizlik bir oyun. ve puzzle'ı çözdüğünüzde aldığınız haz eşsiz bir duygu.. klavye zorluğu sevenlere klavye kırdırtacak ellere kramplar sokacak bir oyun ; Super meat boy..bilmiyorum oynayanınız varmı . varsa sabrınız bir bölümü inat edip yüzlerce kez oynarım genede yılmam geçerim diyosanız hodri meydan buyrun oynayın Smile) action olarak tomb raider'in son çıkan oyunu baya başarılı.. önceki serileri kadar olmasada call of duty ghosts ve bf4 hakeza öyle gayet kaliteli yapımlar kendilerini oynatıyor. şu sıralar 4 dolarlık fiyatıyla max payne 3 tps sevenlere ilaç gibi gelebilir. hikaye ve oynanış olarak orta üstü bir deneyim vaadediyor diyebilirim. Hitman absolution' da oldukça kaliteli bir oyun. tabi eğer gizlilik üzerine oynar ve zor modlarda oynarsanız. açıkçası ben her oyunu en zorda bitirmek gibi bir takıntım olduğu için yarısına kadar gelebildim ve neredeyse her bölümü 1 günde geçtim hatta 2 günde geçtiklerimde oldu. benim gibi takıntılarınız yoksa gayet keyifle oynayabilirsiniz.. Her ne kadar yeni serileri korku oyunu olmasada özünde bir gerilim ve korku oyunu olan resident evil (özellikle 1-2-3) çocuklugumda aşık oldugum oyunlardandı. 4-5 action ağırlıklı. 6 yı açıkçası beğenmedim ve hiç oynamadım. korku oyunu seviyorsanız OUTLAST'ı mutlaka denemelisiniz fakat karanlık bir ortamda ve kulaklıkla. sizi gerim gerim gerecek yer yer yerinizden zıplatacak bir yapım.

şimdilik aklıma gelen deneyimlerim bunlar aklıma geldikçe yazarım Smile))
Bu ara RTS ve RPG oyunlara merakım arttı. Steam den Age of Empires II ya da Blizzard oyunları oynayan komşu varsa multiplayer yapalım. Smile
Konu da çok eskiymiş.
Total war serisinin Napoleon oyunu eski ama çok güzel dir tavsiye ederim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(22/11/2015, Saat: 01:34)Arif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Total war serisinin Napoleon oyunu eski ama çok güzel dir tavsiye ederim.

Oyunu duymuştuma ama hiç oynamadım.
Ben Diablo III oynuyorum. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Destiny... tek geçerim
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(23/11/2015, Saat: 16:25)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Diablo III oynuyorum. Smile

Ben de bu sıralar ağırlık D3 oynuyorum. Arkadaş listesine ekleyebilirsiniz isterseniz üstadım:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/TheDy...o/67186418
Haydi hayırlı tıraşlar...
1 senedir elimi surmedim Diablo'ya. Canimi cektirdiniz bak simdi. Napsak geltir olarak girip oynasak mi?
Bu aralar FM 2015 oynuyorum. World of tanks da orjinal bir oyundur. Zaman buldukça kendimi şımartıyorum Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hala oynamaya devam ettiğiniz bilgisayar/telefon oyunu Dragon 14 5,821 04/04/2018, Saat: 11:22
Son Yorum: Selman
  Telefon Uygulamaları Ve Oyunları Yeniden ohtararan 30 27,712 08/03/2016, Saat: 00:58
Son Yorum: ihtilaf
  Bilgisayar için hoparlör tavsiyesi Viyaduk 12 16,434 29/05/2014, Saat: 07:46
Son Yorum: Viyaduk
  Bilgisayar programcılığından ve bilgisayar/cpu mimarisinden iyi derece anlayan var mı Lord Sparhawk 11 14,598 02/05/2013, Saat: 09:31
Son Yorum: theunnamed
  Günün kaç saatini internet/bilgisayar karşısında geçiriyorsunuz? Lord Sparhawk 15 18,995 14/08/2012, Saat: 19:20
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: