Bilgisayar Oyunları
(19/01/2019, Saat: 12:19)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2000'lerin başlarından yaklaşık 2010 yılına kadar aktif FIFA hayatım dışında oyun geçmişim yok desem yeridir. Şimdilerde sadece arkadaşlarla PUBG denen illetle meşgul oluyoruz bazen. Telefonda mobil uygulamasını oynayan vardır ama PC sonrası telefondan oynamak beni pek tatmin etmedi.

Bende başlarda sizin gibi düşünüyordum fakat oynadıkça telefonda oynamakta zevkliymiş dedim. Aslında bunun sebebi pcye göre biraz daha kolay olması Big Grin
(19/01/2019, Saat: 12:44)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende başlarda sizin gibi düşünüyordum fakat oynadıkça telefonda oynamakta zevkliymiş dedim. Aslında bunun sebebi pcye göre biraz daha kolay olması Big Grin

Bilgisayarda 20 oyunda 1 kez win alabiliyorsak telefonda 2 oyunda 1 kez resmen. Bilgisayara göre ciddi basit. Çok fazla bot var diyorlar bilmem doğru bilmem yalan Big Grin
@FearofATG Forumun konu hortlatanı olarak damga yiyeceksiniz üstat Smile
Tebrik ederim maşallah forumu didik didik yapıyorsunuz.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(19/01/2019, Saat: 14:30)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearofATG Forumun konu hortlatanı olarak damga yiyeceksiniz üstat Smile
Tebrik ederim maşallah forumu didik didik yapıyorsunuz.
Bu forum olmasaydı, bu forumu okumasaydım şu an Yuma+Derby+Arko ile yoluma devam ediyor olacaktım.
Fırsat buldukça arkalardaki konulara bakıyorum. Güzel bilgiler kalmış gerilerde. Gözlerden uzak tozlu server disklerinde okunmayı bekliyorlar.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Uzaya meraklı kişilere Kerbal Space Program'ı öneririm. Göründüğünden daha kompleks bir oyun.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bilgisayar oyunlarına epeydir dalış yapamıyorum ama birkaç senedir telefonda ve tablette (bazen de masaüstü uygulamasında) Clash of Clans ile vakit geçiriyorum
So far so good..
2009 yılında internet kafede başlayan Counter Strike 1.5 hayatım 2013 yılından itibaren CS:GO olarak devam etmekte. Yedi kişilik bir ekibimiz var arada ufak çaplı turnuvalara katılıp klavye, fare gibi hediyeler alarak takılıyoruz. Big Grin
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
An itibariyle Fortnite ve PUBG oyunlarının tahtını sallayacağını söyleyerek; Arkasına Electronic Arts'ı alarak piyasaya çıkan bir oyun var. Apex Legends oyun şuan için ücretsiz Avrupa ve Amerikada oyun sunucuları yoğunluktan kilitlenmiş. Bende indiriyorum bakalım göreceğiz. Big Grin
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hala oynamaya devam ettiğiniz bilgisayar/telefon oyunu Dragon 14 5,760 04/04/2018, Saat: 11:22
Son Yorum: Selman
  Telefon Uygulamaları Ve Oyunları Yeniden ohtararan 30 27,420 08/03/2016, Saat: 00:58
Son Yorum: ihtilaf
  Bilgisayar için hoparlör tavsiyesi Viyaduk 12 16,360 29/05/2014, Saat: 07:46
Son Yorum: Viyaduk
  Bilgisayar programcılığından ve bilgisayar/cpu mimarisinden iyi derece anlayan var mı Lord Sparhawk 11 14,525 02/05/2013, Saat: 09:31
Son Yorum: theunnamed
  Günün kaç saatini internet/bilgisayar karşısında geçiriyorsunuz? Lord Sparhawk 15 18,881 14/08/2012, Saat: 19:20
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: