OTOMOBİL
awcgap.jpg
Ayni is yerinde calisdigimiz bir arkadasim esine otomobil alacakmis.bana geldi ve yakit durumunu sordu ama bu arada telefon falan geliyor surekli rehberlerden. 5.3 litre dedim...birakti telefonu falan,inanmadi.baglanti kurdum hemen kendisi icin toyota ile.sanirim bir yarisci daha geliyor SmileSmileSmile
Eger otomobil konusunda arastirma icindeyseniz,bir inceleyin.yaris gercekten guzel,saglam ve ekonomik arkadaslar.
Reklam kokan hareketler bunlar Smile
Amerika da bir dönem güvenlik zaafları yüzünden satıştan çekilmiş,güvenlik konusunda Amerikada puan alamamış (forumlardan okudum) diye biliyorum Wink

Tuğrul Hocam,Gelin İstanbul trafiğinde kullanın 8 litrenin altına inmez,minik atmosferik motorun tüketimi

(19/07/2013, Saat: 16:50)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayni is yerinde calisdigimiz bir arkadasim esine otomobil alacakmis.bana geldi ve yakit durumunu sordu ama bu arada telefon falan geliyor surekli rehberlerden. 5.3 litre dedim...birakti telefonu falan,inanmadi.baglanti kurdum hemen kendisi icin toyota ile.sanirim bir yarisci daha geliyor SmileSmileSmile
Eger otomobil konusunda arastirma icindeyseniz,bir inceleyin.yaris gercekten guzel,saglam ve ekonomik arkadaslar.
Hocam bizde dizel duz auris var gercekten az yakiyor ben bizim toyotayi gordukten sonra ileride de alabilirsem toyota alirim. Ne tek ik servise gidiyoruz ne de akaryakit istasyonuna Smile

(19/07/2013, Saat: 18:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Reklam kokan hareketler bunlar Smile
Amerika da bir dönem güvenlik zaafları yüzünden satıştan çekilmiş,güvenlik konusunda Amerikada puan alamamış (forumlardan okudum) diye biliyorum Wink

Tuğrul Hocam,Gelin İstanbul trafiğinde kullanın 8 litrenin altına inmez,minik atmosferik motorun tüketimi

(19/07/2013, Saat: 16:50)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayni is yerinde calisdigimiz bir arkadasim esine otomobil alacakmis.bana geldi ve yakit durumunu sordu ama bu arada telefon falan geliyor surekli rehberlerden. 5.3 litre dedim...birakti telefonu falan,inanmadi.baglanti kurdum hemen kendisi icin toyota ile.sanirim bir yarisci daha geliyor SmileSmileSmile
Japonların hakkını yemeyelim de arabayı Avrupalılar daha güzel yapıyor sanki Smile

(19/07/2013, Saat: 19:38)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bizde dizel duz auris var gercekten az yakiyor ben bizim toyotayi gordukten sonra ileride de alabilirsem toyota alirim. Ne tek ik servise gidiyoruz ne de akaryakit istasyonuna Smile

(19/07/2013, Saat: 18:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Reklam kokan hareketler bunlar Smile

Alman iyidir Alman.
Alman almıyacağasan almıyacan. Aldımı Alman alacan. Iyy hakkaten iğrenç oldu. alman iyi iyi şaşman Almandan Big GrinBig Grin
Mercedes olmadı audi olmadı folksfagın olmadı almayacan Big Grin
Yaris iyi dostlar. neden mi,
Eniştem 130 kilo. 7 yıldır ikinci araba olarak kullanıyor. diğeri opel. opeli neredeyse hiç görmedim. bu kadar yıldır bu adamı taşıyosa bu iyi bir araba olmalı diyorum. az da yakıyo heralde eniştem cimrinin önde gidenidir. bütün cimriler gibi dünyanın zengini. sırf bu yüzden alınır derim Big Grin
Anadolu da yaşayıp az yakan araba muhabbeti yapmayalım Smile
İstanbul da 1 km yolu 3 dakika da gidiyoruz.
Anadolu da yaşasam en az 2.0 motorlu araca binerim.
Hem Anadolu da yaşa hem de fındık kabuğundan teyyare Smile

(19/07/2013, Saat: 20:59)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaris iyi dostlar. neden mi,
Eniştem 130 kilo. 7 yıldır ikinci araba olarak kullanıyor. diğeri opel. opeli neredeyse hiç görmedim. bu kadar yıldır bu adamı taşıyosa bu iyi bir araba olmalı diyorum. az da yakıyo heralde eniştem cimrinin önde gidenidir. bütün cimriler gibi dünyanın zengini. sırf bu yüzden alınır derim Big Grin
heç işte pinti ben de diyorum da. biz gariban halimizle 1.6 lt biniyoz da Big GrinBig Grin

(19/07/2013, Saat: 21:12)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anadolu da yaşayıp az yakan araba muhabbeti yapmayalım Smile
İstanbul da 1 km yolu 3 dakika da gidiyoruz.
Anadolu da yaşasam en az 2.0 motorlu araca binerim.
Hem Anadolu da yaşa hem de fındık kabuğundan teyyare Smile

(19/07/2013, Saat: 20:59)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaris iyi dostlar. neden mi,
2013-ferrari-ff-wallpaper-high-definitio...irsf9h.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Otomobil Alımı Yardım Monsieur 41 17,635 14/09/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: lim10
  Otomobil Ses Sistemleri Bilge_Kagan 5 3,002 19/07/2020, Saat: 00:44
Son Yorum: trooper_gs
  Otomobil Tavsiye theunnamed 12 16,688 11/10/2013, Saat: 22:12
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: