OTOMOBİL
(17/07/2020, Saat: 20:55)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vivio' yu subaru olarak kabul etmiyormuyuz abi yani. Big Grin
Ah bulsan 4 x 4 ünü temiz al kenara koy.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(17/07/2020, Saat: 21:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dös kilini alan ostropoz alametli biri olarak ileride Tarkaner ustatdan Coupe tavsiyesi isteyecem zamani geliyor bence. Saclar onlerden biraz dokulmeye baslayinca arkadan at kuyruguda biraktik mi tamamdir bu is.
SLK hem yakışıklı hem de erişilebilir fiyatta.

Hani yakın zamanda saçlar dökülmesin ama, döşler yerine gelir fazlası ile zaten. Andropoz da geçer. At kuyruğuna bir şey diyemiycem.

Kardeşim, allah gönlüne göre versin. Biz seni her halinle severiz.

Tarkan abi canavar hayırlı olsun. Çok iyi bir araba almışsın, Allah kaza bela vermesin. Ben bugün bir trafik kazası yaptım çok yüksek masraflar yok ama kadının haksız olduğu halde bağrınıp durması hala kulaklarımı tırmalıyor. Allah'tan daha sonra eşi geldi de sakince tutanak tutabildik..
Ustura
(18/07/2020, Saat: 00:25)vasconcelos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tarkan abi canavar hayırlı olsun. Çok iyi bir araba almışsın, Allah kaza bela vermesin. Ben bugün bir trafik kazası yaptım çok yüksek masraflar yok ama kadının haksız olduğu halde bağrınıp durması hala kulaklarımı tırmalıyor. Allah'tan daha sonra eşi geldi de sakince tutanak tutabildik..

Geçmiş olsun komşum. Trafite başına gelebilecek en talihsiz olay gelmiş. Türkiye'de şarampole mi yuvarlanacaksın yoksa bayan şoförle maddi hasarlı trafik kazasına mı karışacaksın deseler oturur ciddi ciddi düşünürüm.
(18/07/2020, Saat: 00:25)vasconcelos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tarkan abi canavar hayırlı olsun. Çok iyi bir araba almışsın, Allah kaza bela vermesin. Ben bugün bir trafik kazası yaptım çok yüksek masraflar yok ama kadının haksız olduğu halde bağrınıp durması hala kulaklarımı tırmalıyor. Allah'tan daha sonra eşi geldi de sakince tutanak tutabildik..
Çok geçmiş olsun komşum. Ne olursa olsun trafikte sükut etmek, sakin kalmak önemli. Karşınızda maganda da olabilirdi. 30 sene önce birisi, bana silah çekmişti ters yönden geldim diye. Depomuzun sokağı idi de araya esnaf komşu falan girdi adamı yolladılar güç bela. Beterin beteri var. Kadınlar cazgır oluyor bazen, Allah kocalarına sabır versin diyip sabretmek lazım. Adamcağız ömür boyu çekiyor, biz 5 dk .

İyi dileklerin için çok teşekkürler. Kullandıkça daha da hoşuma gidiyor. Yavaş yavaş huyunu suyunu öğreniyorum. Ama ciddi seri makina. Allah daha iyilerini versin. Cümlemize kaza bela vermesin inşallah.

(18/07/2020, Saat: 00:42)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun komşum. Trafite başına gelebilecek en talihsiz olay gelmiş. Türkiye'de şarampole mi yuvarlanacaksın yoksa bayan şoförle maddi hasarlı trafik kazasına mı karışacaksın deseler oturur ciddi ciddi düşünürüm.

Evet komşum çok talihsiz bi olaydı ama yine de şarampole yuvarlanmayı tercih etmeyin siz Big Grin

(18/07/2020, Saat: 07:22)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok geçmiş olsun komşum. Ne olursa olsun trafikte sükut etmek, sakin kalmak önemli. Karşınızda maganda da olabilirdi. 30 sene önce birisi, bana silah çekmişti ters yönden geldim diye. Depomuzun sokağı idi de araya esnaf komşu falan girdi adamı yolladılar güç bela. Beterin beteri var. Kadınlar cazgır oluyor bazen, Allah kocalarına sabır versin diyip sabretmek lazım. Adamcağız ömür boyu çekiyor, biz 5 dk .

İyi dileklerin için çok teşekkürler. Kullandıkça daha da hoşuma gidiyor. Yavaş yavaş huyunu suyunu öğreniyorum. Ama ciddi seri makina. Allah daha iyilerini versin. Cümlemize kaza bela vermesin inşallah.

İyi dileklerin için ben de teşekkür ederim Tarkan abi. Bu arada impreza hakkındaki görüşlerin, impreza severleri kızdıracak gibi duruyor Smile
Ustura
(18/07/2020, Saat: 16:13)vasconcelos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi dileklerin için ben de teşekkür ederim Tarkan abi. Bu arada impreza hakkındaki görüşlerin, impreza severleri kızdıracak gibi duruyor  Smile

Geçmiş olsun komşum. Videodan sonra anladığım 1.5 impreza ların sadece adı impreza. Yüklü gelen veya yüklenenler o sınıfa girmiyor Smile
Komşularım ben arabaya hem ön hem arka kayıt yapan kamera taktım. Ses kaydı da var kamerada, istersem tek tuşla kapatabiliyorum. Gece gündüz gayet okunaklı kayıt yapıyor. Aynı zamanda video kaydında gps koordinatları ve hızı da kaydediyor. Herhangi bir olumsuz durumda işe yarar kanımca.

(17/07/2020, Saat: 20:04)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum artık Outback veya Forester zamanınız gelmiş. Sedan veya SW ise Legacy. İmpreza biraz genç veya bayan arabası. F/P olarak başka marka tanımam. Bir bulaşan kolay kolay vazgeçemez. Düşünün mercedes e sempatizan olan ben bile Subaru dan vazgeçemiyorum.

Komşum benden geçti galiba. SW pek bana uyacak gibi değil ama hanımı Subaru XV'ye ikna etmeye çalışıyorum Smile
(18/07/2020, Saat: 20:07)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım ben arabaya hem ön hem arka kayıt yapan kamera taktım. Ses kaydı da var kamerada, istersem tek tuşla kapatabiliyorum. Gece gündüz gayet okunaklı kayıt yapıyor. Aynı zamanda video kaydında gps koordinatları ve hızı da kaydediyor. Herhangi bir olumsuz durumda işe yarar kanımca.

Memnunsan ne marka aldin nereden aldin paylas bizlerle kardes. Dursun bize olmasa bile yarin baska forum okuyucusunun isine yarayabilir
Tişikkirlir Sipirmin.
(18/07/2020, Saat: 22:20)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memnunsan ne marka aldin nereden aldin paylas bizlerle kardes. Dursun bize olmasa bile yarin baska forum okuyucusunun isine yarayabilir

Komsum selam. Viofo markasini kullaniyorum ben 6-7 yildir. A119 modelini kullaniyordum sonra A129 duo modeline gectim ön arka kayit icin. Bu modeli de 1 yila yakin kullaniyorum tavsiye ederim almayi düsünen komsulara.

Asağidaki forumda baska bir komsumuzla konusmustuk kamera konusunu

http://www.geltir.com/showthread.php?tid...#pid274414

Merak eden komsumuz olursa sorularini cevaplamaktan memnuniyet duyarım.
Bu başlığa da bir güncel çekeyim. Big Grin

2016 ' Ağustos da 67.000 TL ya sıfır Leon Fr almıştım. Ya çok mu para verdim vs diyordum, yine Ağustos da Borusan da kampanya vardı. F30 40. Yıl 320i BMW 163.000 TL ydı. 169'a da 520i baz paket satılıyordu. 50.000 sıfır faiz, üzeri cüzi bir faizle. 2016 Aralık da Peugeot 3008 geldi. Bayiye gittim inceledim 145'e Allure dizel veriyorlardı. En çok onda kararsız kaldım alayım mı almayım mı vs. O dönem de Peugeot nun sıçrama tahtasında olduğu dönem . Çoğu kişi ön yargılı ama ben bayılıyorum. Kafama girdiler. Yeni evlenmiştim , bir taraftan düğün borçları vs. Almadım. 4 yıl oldu şu an aracım 62000 km de . Valla F30 veya 3008 i almadığıma pişman mıyım ? Pişmanım ama düğün borcu vs inanılmaz zorlardı. Yine de iyi ki bir araba almışım diyorum. Şu an ev de aldım ama aracı satmıyorum. Evin zaten 6 aylık değer artışı kredinin faizini fazlasıyla karşılıyor. Aracı satsam krediye ara ödeme yaparım ancak iyi kötü alacağn arabalar da ateş pahası. Öyle bekliyoruz bakalım Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Otomobil Alımı Yardım Monsieur 41 17,199 14/09/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: lim10
  Otomobil Ses Sistemleri Bilge_Kagan 5 2,956 19/07/2020, Saat: 00:44
Son Yorum: trooper_gs
  Otomobil Tavsiye theunnamed 12 16,646 11/10/2013, Saat: 22:12
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: