Tapatalk
Aynı sorunlardan dolayı tapatalk ı sildim. İos tan safari ile kullanıyorum. Daha önceden tapatalk tecrübem yok. O nedenle acemiliğime yormuştum
yakında benimkinin de başına gelecek bu. özel mesajlarda hatırlatması adına, bir de sıcak konularda hızlı cevap verebilmek için yüklemiştim zaten, 2 dirhem bal için bir çeki odun çiğnemem ama böyle.

(04/12/2014, Saat: 17:45)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı sorunlardan dolayı tapatalk ı sildim. İos tan safari ile kullanıyorum. Daha önceden tapatalk tecrübem yok. O nedenle acemiliğime yormuştum
(04/12/2014, Saat: 18:25)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yakında benimkinin de başına gelecek bu. özel mesajlarda hatırlatması adına, bir de sıcak konularda hızlı cevap verebilmek için yüklemiştim zaten, 2 dirhem bal için bir çeki odun çiğnemem ama böyle.

Ne güzel atasözüymüş ohtararan: iki dirhem bal için bir çeki odun çiğnemem.
Bu ara öğrendiklerimden bir tanesi de, eski çamlar bardak oldu( eskiden camlari oyup bardak yapip buz gibi su icerlermis)
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
benim de en beğendiğim sözlerden birisi, bilmediğimiz, hikayeleri ile de çok güzel olan ne deyimler var kimbilir, dilimiz bir derya bu konuda.

(04/12/2014, Saat: 18:30)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne güzel atasözüymüş ohtararan: iki dirhem bal için bir çeki odun çiğnemem.
Bu ara öğrendiklerimden bir tanesi de, eski çamlar bardak oldu( eskiden camlari oyup bardak yapip buz gibi su icerlermis)
İphone için tapatalk ayarlar - bildirimler ekranında resimdeki gibi olursa; @kullanıcı geçen yorum, mesaj bildirimleri ve abone olduğunuz konularda bildirim alırsınız. Bunun dışında bildirim gelmez.

0e9316176e17c18626cf1201c7457dd6.jpg
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
@nihilistraki' nin uyarısı üzerine tekrar baktım, android' de de bildirim ayarları altında önerilen tartışmalar diye bir bölüm varmış. oradaki işareti kaldırdım. bakalım olacak mı? sabah anlayacağız artık.
(04/12/2014, Saat: 19:08)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @nihilistraki' nin uyarısı üzerine tekrar baktım, android' de de bildirim ayarları altında önerilen tartışmalar diye bir bölüm varmış. oradaki işareti kaldırdım. bakalım olacak mı? sabah anlayacağız artık.
Tamamdir artik gelmemesi lazim
bu şekilde halloldu, daha evvel kaçırmışım bu özelliğini. teşekkür ederim herkese.
[img]25ar888.png[/img]
Arkadaşlar tapatalk ile ilgili bir sorum olacak.Cep telefonum android, tablet ios her ikisinde de tapatalk yüklü.Ios'da bir başlığı "okundu olarak işaretlediğimde" tekrar girdiğimde okunmamışlar kısmında yeni mesajları görüyorum.Samsung s4 telefonda ise sanırım okunmamış başlıklar kalın (bold) olarak işaretleniyor.Uygulamayı ilk yüklediğimde karışıklık olmaması için tüm başlıkları okundu olarak işaretledim ancak hala bazı başlıklar bold olarak duruyor.Devamında günlük girip okuduklarım da aynı şekilde.Androiddeki tapatalk'da da Okunmamış diye sekme var ancak burada çoğu zaman bir mesaj göremiyorum.Özetle android uygulamasının okunmamış mesaklar açısından sağlıklı olmadığını düşünüyorum ne dersiniz ben mi yanlış kullanıyorum
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Taşınan yada birleştirme yapılan konulara,mesajlara ulaşma sorunu olabiliyor !

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: