Tapatalk
Ben de şimdi tapatalk indirdim siz deyince. Peki "son yorumlar" tapatalkta hangisi oluyor acaba?
Son yorum en altta komşum. Sağında kaç saat önce atıldığını ve kaçıncı yorum olduğunu görebilirsiniz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(03/01/2020, Saat: 00:26)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de şimdi tapatalk indirdim siz deyince. Peki "son yorumlar" tapatalkta hangisi oluyor acaba?
Sistem aslında çok basit ama benim çözmem zaman almıştı. Okunmamış kısmını takip ediyorum düzenli her yeni gelen mesaj oraya düşüyor.

Kesik jelin jiletinden önce bitiyorsa yanlışın çok demektir... Big Grin
Sanırım çözdüm. Zaman çizelgesi bölümünden takip ediyorum.
(03/01/2020, Saat: 14:35)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım çözdüm. Zaman çizelgesi bölümünden takip ediyorum.
Aynen öyle komşum. Cevap yazdığınız konulara otomatikman abone oluyorsunuz, size bildirim geliyor. Tapatalk oldukça pratik.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tapatalkta sorun mu var bilginiz var mıdır? Vip üye olayım dedim şimdi giremiyorum...

Edit:Giriş yap dediğimde "CURL: The cURL extension is not installed." mesajı veriyor
... Jilet
(29/01/2020, Saat: 17:23)oguzkagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalkta sorun mu var bilginiz var mıdır? Vip üye olayım dedim şimdi giremiyorum...

Edit:Giriş yap dediğimde "CURL: The cURL extension is not installed." mesajı veriyor

Bizim buralarda VİP ler sevilmez

Sorun neyden kaynaklı ise tez çözülsün Komşum .
Big Grin reklam sevmiyorum... mesela tam sizin mesajınızı okuyacağım zırt evyap reklamı giriyor Big Grin
... Jilet
(29/01/2020, Saat: 17:35)oguzkagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin reklam sevmiyorum... mesela tam sizin mesajınızı okuyacağım zırt evyap reklamı giriyor Big Grin

O vakit Tez ViP lenesin

Şu reklam çıkma olayı iOS yada Andorid de fark ediyor mu . Bende 6S var okuduğum konu yada mesajlarda hiç öyle reklam olayı ile karşılaşmıyorum .
En sorunda becerdim, şifre mifre değiştir giriş yap değil kayıt ol filan...
Devrim Bey, bende samsung var hem konu başlıklarında hem de konu içinde reklam çıkıyordu, şaka bir yana belki sizde vipsinizdir kim bilir

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
... Jilet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: