Mitchells Wool Fat Sabun
mwf alalı 3-4 ay olmuştu ama fırsatını bulup kullanamadım birazda kremlere oncelik vermekten dolayı. Az önce yüzde bir köpürtme yaptım şunu söylemeliyim elimdeki tüm sabun ve kremler vede mwf demeliyim. İnanılmaz kıvamlı bir köpük sanki suratımda yastık vardı sanki acayip bir creamy yapı, ipeksi bir hissiyat kokusuna bayıldım cok ama cok beğendim.
Uzun bir aradan sonra, dün yine kullandım bu sabunu. Performans gerçekten olağanüstü. Yeni başlayanlar muhakkak alsınlar bir tane. Kokusundan çok hoşlanmasam da, koruyuculuk ve tıraş sonrası bıraktığı his çok az sabunda var.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(29/10/2013, Saat: 19:02)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir aradan sonra, dün yine kullandım bu sabunu. Performans gerçekten olağanüstü. Yeni başlayanlar muhakkak alsınlar bir tane. Kokusundan çok hoşlanmasam da, koruyuculuk ve tıraş sonrası bıraktığı his çok az sabunda var.

Sabun iyi baksana uzun zaman sonra foruma tekrar yazdırtmış mancho ya...
(29/10/2013, Saat: 21:51)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/10/2013, Saat: 19:02)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir aradan sonra, dün yine kullandım bu sabunu. Performans gerçekten olağanüstü. Yeni başlayanlar muhakkak alsınlar bir tane. Kokusundan çok hoşlanmasam da, koruyuculuk ve tıraş sonrası bıraktığı his çok az sabunda var.

Sabun iyi baksana uzun zaman sonra foruma tekrar yazdırtmış mancho ya...

SmileSmile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Ben bu sabundan genel olarak memnun olmayan forumda tek kişiyim herhalde.
Bir kere kokusu hiç güzel değil, hatta itici bile denilebilir.
Bu sabundan kıvamlı köpük yapmak çok çok zor. Belki sudaki fazla kireçtendir ama ne zaman denediysem yoğun çabalarıma rağmen güzel bir köpük yakalayamadım.
(01/11/2013, Saat: 12:01)cavuscavus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu sabundan genel olarak memnun olmayan forumda tek kişiyim herhalde.
Bu sabundan kıvamlı köpük yapmak çok çok zor. Belki sudaki fazla kireçtendir ama ne zaman denediysem yoğun çabalarıma rağmen güzel bir köpük yakalayamadım.

Komsum Sabun sabun degil. Bir sahaser bir bas tacı bir yıldız o. Henüz vazgeçmeyin calışmaya devam sabunla. O sabun suZme yoğurt kıvamında kopuk yapar ve cildimi bebek poposu gibi bırakır.
e mail adresim tipsol@me.com
(01/11/2013, Saat: 15:20)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/11/2013, Saat: 12:01)cavuscavus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu sabundan genel olarak memnun olmayan forumda tek kişiyim herhalde.

Komsum Sabun sabun degil. Bir sahaser bir bas tacı bir yıldız o. Henüz vazgeçmeyin calışmaya devam sabunla. O sabun suZme yoğurt kıvamında kopuk yapar ve cildimi bebek poposu gibi bırakır.

Katılıyorum. Ben harika köpük alıyorum. Forumda da paylaşılan Mantic videosu güzel bir kaynak iyi köpük için. Gayet kolay oluyor o yöntemle.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Bir süre ara verip tekrar denemeye devam edeyim. Umarım bu sefer yeterli performansı yakalarım.
Yinede memnun kalmazsaniz talibim mwfye hocam.ismimi ilk siraya yazin lutfen satma niyetiniz olursa.
MWF kaliteli bir sabun şahsen her kullandığımda yoğun olmayan köpükten bu kadar iyi tıraş nasıl olunur diye beni merak içerisinde bırakmaktadır. Örnek olarak Valobra'nın sabunundan hiç memnun değilim mesela koruyuculuğu zayıf bana göre ama Valobra'ın ürettiği Czech & Speake sabunlarından çok memnunum(Gucci faktörü ile alakası yok). Tamamen tercih meselesi tabii.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 182,808 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 60,294 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,960 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 116,198 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,747 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 73,043 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,577 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,550 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 9,014 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 357,859 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: